Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Tábor (17. 5. 2014)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 13.50 +0.0 m/s 11.00
2 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 13.49 +1.3 m/s 9.00
3 Michal JursaMichal Jursa
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
86 13.41 +0.6 m/s 8.00
4 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 13.25 +1.0 m/s 7.00
5 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 13.25 +0.7 m/s 6.00
6 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.08 +0.0 m/s 5.00
7 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.81 +0.4 m/s 4.00
8 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 12.78 +0.0 m/s 3.00
9 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12.69 +1.3 m/s 2.00
10 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 12.62 +0.0 m/s 1.00
11 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
76 12.53 +1.3 m/s
12 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 12.08 +0.3 m/s
13 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
96 11.79 +0.0 m/s
Martin HyškaMartin Hyška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
77 DNP
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 12.15 +0.3 m/s 11.00
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.51 +0.3 m/s 9.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.25 +1.5 m/s 8.00
4 Kateřina HuclováKateřina Huclová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
90 11.06 +0.0 m/s 7.00
5 Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
86 11.06 +0.6 m/s 6.00
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 11.00 +0.7 m/s 5.00
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
90 10.85 +0.0 m/s 4.00
8 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 10.83 +0.0 m/s 3.00
9 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
95 10.56 +0.9 m/s 2.00
10 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 10.44 +0.0 m/s 1.00
11 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
89 10.24 +0.9 m/s
12 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 10.10 -0.30 m/s
13 Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 09.82 +0.4 m/s
Celkem 13 závodníků