1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A
Tábor (17. 5. 2014)4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 17.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Feher, Šulc R., Kuptík O., Rejmon A - Feher, Šulc R., Kuptík O., Rejmon | Spartak Praha 4 | 42.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Vopršálek, Tesař, Ogon, Gocala A - Vopršálek, Tesař, Ogon, Gocala | TJ Slavoj Stará Boleslav | 43.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Kubeš, Šolc, Ryba, Maruštík A - Kubeš, Šolc, Ryba, Maruštík | AK ŠKODA Plzeň | 43.44 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A - Ledvina, Tauer, Váchal, Houdek A - Ledvina, Tauer, Váchal, Houdek | AC Domažlice | 43.97 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A - Šmíd, Gvušč, Pavlíček, Grabmuller A - Šmíd, Gvušč, Pavlíček, Grabmuller | A. C. Sparta Praha | 44.43 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A - Říha, Stehno, Hájek, Macura A - Říha, Stehno, Hájek, Macura | PSK Olymp Praha | 44.52 | 4.00 | |||||||||||||||
A - Nohava, Benda, Jonáš, Křížek A - Nohava, Benda, Jonáš, Křížek | AK Bílina | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 17.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Fau, Merxmauer, Šnajdr, Pivoňka B - Fau, Merxmauer, Šnajdr, Pivoňka | AC Domažlice | 44.24 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B - Koutník, Kuptík J., Kašpar, Kuchař B - Koutník, Kuptík J., Kašpar, Kuchař | Spartak Praha 4 | 44.99 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B - Šroubek, Košťál, Saleh, Strnad B - Šroubek, Košťál, Saleh, Strnad | AK Bílina | 46.51 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | B - Moravec, Zadák, Jursa, Hatka B - Moravec, Zadák, Jursa, Hatka | TJ Slavoj Stará Boleslav | 47.06 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 17.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Hlaváčková, Kobiánová, Sladovníková, Padevětová A - Hlaváčková, Kobiánová, Sladovníková, Padevětová | ASK Slavia Praha | 48.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Škaloudová, Cocherová, Váňová, Vomáčková A - Škaloudová, Cocherová, Váňová, Vomáčková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 50.68 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Rajmová, Kubicová, Cílková, Bašťovanská A - Rajmová, Kubicová, Cílková, Bašťovanská | Spartak Praha 4 | 51.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A - Tesařová, Dobrovolná, Sedláčková, Doležalová A - Tesařová, Dobrovolná, Sedláčková, Doležalová | TJ Spartak Třebíč | 51.66 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A - Rubášová, Nováčková, Adlerová, Štychová A - Rubášová, Nováčková, Adlerová, Štychová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 51.82 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A - Mašková, Lepešková, Černá, Kašpárová A - Mašková, Lepešková, Černá, Kašpárová | TJ Vodní stavby Tábor | 52.09 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | A - Vlasáková, Roztočilová, Bezuchová, Dyrynková A - Vlasáková, Roztočilová, Bezuchová, Dyrynková | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 52.61 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 17.5.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Vachová, Tacliková, Ulrichová, Hausenblasová B - Vachová, Tacliková, Ulrichová, Hausenblasová | ASK Slavia Praha | 51.57 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | B - Bafoe, Budínová, Barešová, Sládková B - Bafoe, Budínová, Barešová, Sládková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 52.56 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B - Suráková, Huclová, Konopová, Přástková B - Suráková, Huclová, Konopová, Přástková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 53.31 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | C - Malá, Hausenblasová, Srojanovská, Jelínková C - Malá, Hausenblasová, Srojanovská, Jelínková | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
5 | B - Sunkovská, Nová, Holubová Mag., Havlíčková B - Sunkovská, Nová, Holubová Mag., Havlíčková | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:5.dr DQ přeběhnutí předávkového území |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |