výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo pražského poháru družstev mládeže

Praha (13. 5. 2014)

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 13.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.85 11.00
2 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.29 9.00
3 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.35 8.00
4 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.59 7.00
Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 13.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.80 11.00
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.28 8.00
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.23 6.00
4 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.27 5.00
Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 13.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.24 9.00
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.18 7.00
3 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.78 4.00
4 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.04 2.00
5 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.56 1.00
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.72
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 13.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.86 3.00
2 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.24
3 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.40
4 Radim PišlRadim Pišl 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 19.69
5 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.35
MB Jan HečkoJan Hečko 97 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 17.72
Celkem 6 závodníků