výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců staršího žactva

Dvůr Králové nad Labem (4. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71 11.00
2 Adam NovotnýAdam Novotný 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.36 9.00
3 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.39 8.00
4 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.67 6.00
MB Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.15
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan HolmanMilan Holman 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.44 7.00
2 Daniel KlamrtDaniel Klamrt 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.61 3.00
3 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.81 1.00
Jan MercJan Merc 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.35 5.00
2 Radek KirschRadek Kirsch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.41 4.00
3 Dominik FolcDominik Folc 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.72 2.00
4 Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.95
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.09 11.00
2 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.35 9.00
3 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.49 8.00
4 Karolína HlávkováKarolína Hlávková 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.88 5.50
MB Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.66
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.73 7.00
2 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.03 3.00
3 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.14 1.00
4 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.17
5 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SvobodováAdéla Svobodová 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88 5.50
2 Michaela SmutnáMichaela Smutná 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00 4.00
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.24
4 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 09.52
Markéta WalterováMarkéta Walterová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.06 2.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.27
3 Nikola NovákováNikola Nováková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.30
4 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.45
5 Adéla BrožkováAdéla Brožková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.86
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 19.13 9.00
2 Martin TomíčekMartin Tomíček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.29 7.00
3 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.54 6.00
4 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 21.08 3.00
5 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.94 2.00
Dominik PETRÁČEKDominik PETRÁČEK 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.14 8.00
2 David JanouchDavid Janouch 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.87 4.00
3 Tomáš KubátTomáš Kubát 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.13
4 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.33
MB Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 20.56
MB Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 21.27
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.54 11.00
2 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.74 5.00
3 Nikolas ErbenNikolas Erben 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 22.77 1.00
4 Filip SinkuleFilip Sinkule 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.92
MB Jakub HrubýJakub Hrubý 99 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 21.32
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KirschRadek Kirsch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.95
2 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.58
3 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.99
Lukáš PavlovičLukáš Pavlovič 02 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Dominik FolcDominik Folc 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19.37 11.00
2 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.43 9.00
3 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21.35 6.00
4 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.12 4.00
MB Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 20.50
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 21.16
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.05 8.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 22.02 5.00
3 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.48 2.00
4 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.49 1.00
5 Kateřina TulkováKateřina Tulková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.76
6 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.86
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.5.2014) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolkováAdéla Kolková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.14 7.00
2 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.32 3.00
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 22.76
4 Tereza SokolováTereza Sokolová 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 23.00
5 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.07
6 Lenka SkořepováLenka Skořepová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.40
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.09
2 Anna SKOŘEPOVÁAnna SKOŘEPOVÁ 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.52
3 Simona SamkováSimona Samková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 24.08
4 Markéta WalterováMarkéta Walterová 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.40
5 Natálie PourováNatálie Pourová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 24.51
MB Lucie BlahutováLucie Blahutová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.72
2 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.99
3 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 23.09
4 Kristýna MojžíšováKristýna Mojžíšová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.91
Tereza HákováTereza Háková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 4.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SmutnáMichaela Smutná 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.07
2 Tereza MrkvováTereza Mrkvová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.54
3 Michaela TrávníčkováMichaela Trávníčková 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 23.70
4 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.44
5 Tereza HrdinováTereza Hrdinová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.04
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Michal ProcházkaMichal Procházka 98 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:22.03
Celkem 1 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:13.81 11.00
2 Martin TomíčekMartin Tomíček 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:19.39 9.00
3 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.65 8.00
4 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:29.93 6.00
5 Tomáš KubátTomáš Kubát 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:33.22 4.00
6 Dominik PETRÁČEKDominik PETRÁČEK 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:35.48 3.00
7 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:36.99 2.00
8 Filip ŠturmFilip Šturm 00 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:48.47
Petr PojezdalaPetr Pojezdala 00 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Josef Provazník, TJ Dvůr Králové n. L.
2. Martin Tomíček, TJ Dvůr Králové n. L.
3. Josef Říha, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:26.17 7.00
2 Adam CapoušekAdam Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:33.20 5.00
3 Vojtěch MervartVojtěch Mervart 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:44.48 1.00
4 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:45.65
5 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:54.05
6 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:02.17
7 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:06.39
8 Martin DroščákMartin Droščák 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:32.67
9 Tomáš TauchmanTomáš Tauchman 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:35.43 11.00
2 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:36.63 9.00
3 Anna PTÁKOVÁAnna PTÁKOVÁ 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:44.40 8.00
4 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:46.32 7.00
5 Tereza HákováTereza Háková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:47.74 6.00
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:50.90 5.00
7 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:23.53
MB Monika MervartováMonika Mervartová 00 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:51.50
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Adéla Sádlová, SK Nové Město n. M.
2. Kateřina Jebavá, TJ Dvůr Králové n. L.
3. Lenka Rozínková, TJ Dobruška
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára PeškováKlára Pešková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.17 4.00
2 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.43 3.00
3 Simona SamkováSimona Samková 99 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:57.45 2.00
4 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:03.84 1.00
5 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:11.93
MB Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:37.11
MB Lucie BlahutováLucie Blahutová 00 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:58.27
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 15.34 11.00
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.21 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.75 11.00
2 Adéla LibnarováAdéla Libnarová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.01 9.00
3 Markéta KaiserováMarkéta Kaiserová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 18.51 8.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola WeissováNikola Weissová 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18.88 7.00
2 Karolína ČernáKarolína Černá 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 20.00 5.00
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 19.13
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 4.5.2014) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KinskáTereza Kinská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.25 6.00
2 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.77 4.00
3 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 21.67 3.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Petiška, Porubek, Hovorka Sobotka, Petiška, Porubek, Hovorka TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 31.23 11.00
2 "A" Gazda, Drašar, Vosáhlo, Kirsch "A" Gazda, Drašar, Vosáhlo, Kirsch TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 34.00 9.00
3 Hojný D., Mikyska, Šturm, Poličanský Hojný D., Mikyska, Šturm, Poličanský TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 36.76 8.00
4 "B" Merc, Folc, Šantroch, Lád "B" Merc, Folc, Šantroch, Lád TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 38.26 7.00
Bohata, Novotný A., Capoušek D, Sinkule Bohata, Novotný A., Capoušek D, Sinkule TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svobodová, Dachovská, Nováková, Kolková Svobodová, Dachovská, Nováková, Kolková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.98 11.00
2 Fišerová, Horníková, Fejglová, Holmanová Fišerová, Horníková, Fejglová, Holmanová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 35.14 9.00
3 "A" Jebavá, Ptáková, Haková, Tůmová "A" Jebavá, Ptáková, Haková, Tůmová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.21 6.00
4 Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová Sádlová, Peterová, Vítková, Škodová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 38.87 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Kaiserová, Kozáková, Skořepová L., Skořepová A. "B" Kaiserová, Kozáková, Skořepová L., Skořepová A. TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 35.39 8.00
2 Šestáková, Trávníčková, Čermáková, Sokolová Šestáková, Trávníčková, Čermáková, Sokolová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 36.17 7.00
3 "C" Walterová, Pourová, Mrkvová, Hrdinová "C" Walterová, Pourová, Mrkvová, Hrdinová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.78 5.00
4 Kubíková, Jezdinská, Petrová, Hubálková Kubíková, Jezdinská, Petrová, Hubálková TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 37.67 4.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.61 11.00
2 Milan BartošMilan Bartoš
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 1.58 9.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.55 8.00
4 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.50 7.00
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.35 6.00
6 Daniel KrátkýDaniel Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.20 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.53 11.00
2 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.45 9.00
3 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 1.40 8.00
4 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.35 7.00
5 Michaela VítkováMichaela Vítková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 1.35 6.00
6 Michaela SmutnáMichaela Smutná
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.30 5.00
7 Adéla SádlováAdéla Sádlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 1.30 4.00
Natálie PourováNatálie Pourová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 DNS
Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 NM
Pavlína ŠestákováPavlína Šestáková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
01 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michal ProcházkaMichal Procházka
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
98 4.58
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 5.68 11.00
2 Milan BartošMilan Bartoš
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
00 4.90 9.00
3 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.85 8.00
4 Adam NovotnýAdam Novotný
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.58 7.00
5 Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.57 6.00
6 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.50 5.00
7 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.48 4.00
8 Vojtěch GazdaVojtěch Gazda
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 4.47 3.00
9 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.35 2.00
10 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.33 1.00
11 Jaroslav GUZANJaroslav GUZAN
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.28
12 Filip SinkuleFilip Sinkule
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.19
13 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.16
14 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.89
15 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.73
16 Dominik FolcDominik Folc
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.50
17 Daniel KlamrtDaniel Klamrt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.47
18 Jan MercJan Merc
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
00 3.25
19 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.10
MB Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.00
MB Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.75
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jedntolivců:<br>1. Pavel Halíř, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Jakub Fiala, DC Ostroměř<br>3. Milan Bartoš, SK Týniště n. O.
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.92 11.00
2 Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 4.53 9.00
3 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 4.20 8.00
Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.20 7.00
5 Pavlína ŠestákováPavlína Šestáková
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
01 4.19 6.00
6 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.16 5.00
7 Kateřina TulkováKateřina Tulková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 4.09 4.00
8 Alžběta PourováAlžběta Pourová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 4.07 3.00
9 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.05 2.00
10 Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.04 1.00
11 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 4.01
12 Nikola NovákováNikola Nováková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.91
13 Adéla SvobodováAdéla Svobodová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.86
14 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 3.72
15 Tereza SokolováTereza Sokolová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 3.65
16 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.58
17 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.50
18 Erika KubíkováErika Kubíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.39
19 Tereza HrdinováTereza Hrdinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.29
MB Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.35
MB Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.17
MB Monika MervartováMonika Mervartová
TJ DobruškaTJ Dobruška
00 3.65
Nikol HrabinováNikol Hrabinová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 DNS
Tereza MrkvováTereza Mrkvová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 NM
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Aneta Bednářová, TJ Dvůr Králové n. L.<br>2. Nikola Fejglová, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.<br>3. Dominika Rudolfská, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 08.10
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Nikola KrálíčkováNikola Králíčková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 07.88
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 09.36 11.00
2 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 08.97 9.00
3 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 08.82 8.00
4 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 08.77 7.00
5 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.48 6.00
6 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 07.65 5.00
7 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 07.57 4.00
8 Nikola FejglováNikola Fejglová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 07.52 3.00
9 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.23 2.00
10 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 06.97 1.00
11 Nikol HrabinováNikol Hrabinová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 06.96
12 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 04.32
MB Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 06.80
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 11.76 11.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11.59 9.00
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 09.90 8.00
4 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 09.06 7.00
5 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 08.20 6.00
6 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 07.61 5.00
7 Milan HolmanMilan Holman
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 07.47 4.00
8 Daniel KlamrtDaniel Klamrt
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 07.45 3.00
9 Filip ŠturmFilip Šturm
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 07.04 2.00
10 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 06.70 1.00
11 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 06.22
12 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 06.04
MB Jakub HrubýJakub Hrubý
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
99 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Petr Plašil, SK Týniště n. O.<br>2. Josef Říha, TJ Sokol Hradec Králové<br>3. Ondřej Porubek, TJ Sokol Jaroměř
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 31.54 11.00
2 Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 27.50 9.00
3 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 27.41 8.00
4 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 26.02 7.00
5 Nikol SuchánkováNikol Suchánková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
99 24.18 6.00
6 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 18.60 5.00
7 Karolína HlávkováKarolína Hlávková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
00 17.88 4.00
8 Tereza KinskáTereza Kinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 14.26 3.00
MB Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 23.45
Denisa PeškováDenisa Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jedntolivců:<br>1. Lucie Truhlářová, TJ Sokol Jaroměř<br>2. Magdalena Fišerová, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.<br>3. Kateřina Kňourková, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (ne, 4.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 40.82 11.00
2 Ondřej PorubekOndřej Porubek
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
00 33.90 9.00
3 Adam CapoušekAdam Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 32.99 8.00
4 Petr PlašilPetr Plašil
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
99 29.60 7.00
5 Tomáš MIKULKATomáš MIKULKA
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
99 28.65 6.00
6 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 28.20 5.00
7 Dominik BohataDominik Bohata
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 27.94 4.00
8 Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 24.72 3.00
9 Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 22.28 2.00
10 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 20.47 1.00
11 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 15.83
MB Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 33.82
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Josef Říha, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Ondřej Porubek, TJ Sokol Jaroměř<br>3. Miroslav Špicar, DC Ostroměř
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 135.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 081.00
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 068.00
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 058.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 054.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 036.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 6
2. TJ Dvůr Králové n. L. 5
3. TJ Sokol Jaroměř 4
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
5. TJ Lokomotiva Trutnov 2
6. SK Týniště n. O. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 170.00
2 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 115.50
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 103.50
4 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 043.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 032.00
6 TYNOR TYNOR SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 025.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Dvůr Králové n. L. 6
1. SK Nové Město nad Metují 5
3. TJ Sokol Hradec Králové 4
4. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 3
5. TJ Lokomotiva Trutnov 2
6. SK Týniště n. O. 1
Celkem 6 závodníků