výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva

Liberec (14. 5. 2014)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:16.01 11.00
2 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:19.75 8.00
3 Tomáš LiškaTomáš Liška 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:27.47 6.00
4 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:31.68 5.00
5 Michal AndělMichal Anděl 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:33.35 2.00
6 Marek DlouhýMarek Dlouhý 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:36.46 1.00
7 Jiří VenclůJiří Venclů 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:55.48
8 Richard MaťochaRichard Maťocha 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3:10.07
9 Malcom EdwardsMalcom Edwards 00 LIAZ Jablonec BLIAZ Jablonec B 3:24.04
Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 2:18.85 9.00
2 Daniel ČížDaniel Číž 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:20.14 7.00
3 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:32.37 4.00
4 Jonáš MajtykaJonáš Majtyka 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:33.08 3.00
5 Jindřich NohýnekJindřich Nohýnek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:42.54
6 Sebastián FridrichSebastián Fridrich 99 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:43.43
7 Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:51.89
8 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:59.79
9 Tomáš MachálekTomáš Machálek 02 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 3:15.87
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie BělinováNatálie Bělinová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:34.24
2 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:39.80
3 Kateřina KochováKateřina Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:46.54
4 Adéla HanzlováAdéla Hanzlová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:59.14
5 Veronika KrátkáVeronika Krátká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:07.26
6 Sandra FadrhoncováSandra Fadrhoncová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:12.96
7 Kateřina VenerováKateřina Venerová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:13.32
8 Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:15.11
Michaela KonečnáMichaela Konečná 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNF
Celkem 10 závodníků