výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (18. 5. 2014)

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 60.72 57.7559.5257.5059.5259.0360.72X 11.00
2 Aleš KrálAleš Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 58.22 58.2255.9156.4758.2256.5558.0355.18 9.00
3 Jiří TuláčekJiří Tuláček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
88 56.52 XX56.5256.5255.49XX 8.00
4 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 55.49 52.0154.3555.4955.4952.81X- 7.00
5 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 53.97 53.97XX53.97X50.67- 6.00
6 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
77 52.17 52.17--52.17--- 5.00
7 Jan LukášekJan Lukášek
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 51.94 51.9449.8451.5751.9449.9347.7051.88 4.00
8 Jan PetružálekJan Petružálek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
88 50.54 50.5445.1347.1650.54--- 3.00
9 Jakub JandaJakub Janda
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
89 50.22 X47.5350.2250.22 2.00
10 Jan TylčeJan Tylče
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
82 46.17 X46.1745.9346.17 1.00
11 Tomáš SkálaTomáš Skála
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 45.16 45.1641.00-45.16
12 Jiří DubenJiří Duben
ASK DěčínASK Děčín
88 44.63 42.8344.6343.8844.63
13 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
94 43.87 39.5140.6843.8743.87
14 Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
87 40.70 39.0340.7040.4340.70
15 Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
78 40.62 40.6239.0439.2540.62
16 Antonín KozelkaAntonín Kozelka
ASK DěčínASK Děčín
85 40.07 X39.4640.0740.07
17 David NovotnýDavid Novotný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
71 39.92 39.9239.82X39.92
Celkem 17 závodníků