výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (18. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.20
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.41
3 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.76
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.79
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.85
6 Daniel KochDaniel Koch 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.96
7 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 13.05
Dominik MüllerDominik Müller 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.09
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.24
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.27
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.28
5 Lukáš MészárošLukáš Mészároš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.44
6 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.71
7 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.72
Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. NP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.05 11.00
2 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.16 9.00
3 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.20 8.00
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.26 7.00
5 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39 6.00
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MészárošLukáš Mészároš 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.41 4.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.65 3.00
3 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.71 2.00
4 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.78 1.00
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.80
Daniel KochDaniel Koch 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.59
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.81
3 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.90
4 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.96
5 Nelly HoškováNelly Hošková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.33
6 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.69
7 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.42
2 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.44
3 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.96
4 Adéla KrálováAdéla Králová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.50
5 Karolína HloupáKarolína Hloupá 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.73
6 Šárka NovotnáŠárka Novotná 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.97
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NP
Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. NP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.72
2 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.07
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.14
4 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.26
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.27
6 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.59
7 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.63
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.33 11.00
2 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.45 9.00
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.53 8.00
4 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.75 7.00
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.78 6.00
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.97 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkodováTereza Škodová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.88 4.00
2 Anna ŠuhájkováAnna Šuhájková 98 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.95 3.00
3 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.01 2.00
4 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.05 1.00
5 Viktória ZajacováViktória Zajacová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.10
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa NP
Celkem 6 závodníků