výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Liberec (18. 5. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.02 11.00
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 49.77 9.00
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.27 8.00
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 51.06 7.00
5 Martin PušMartin Puš 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.12 6.00
6 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 52.65 3.00
7 Petr TiralaPetr Tirala 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.84
Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. NP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.53 5.00
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.58 4.00
3 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.72 2.00
4 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 53.34 1.00
5 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.58
6 Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín 57.34
7 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 58.01
Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov NP
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.73 11.00
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 59.73 9.00
3 Radka StružkováRadka Stružková 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.15 8.00
4 Lada PařízkováLada Pařízková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.45 7.00
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.13 6.00
6 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.08 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.37 5.00
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.84 4.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.17 2.00
4 Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 63.27 1.00
MS Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.45
Celkem 5 závodníků