Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hranice (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 11.43 11.00
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.63 8.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.69 6.50
Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 11.69 6.50
5 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK Olomouc AK Olomouc 12.06 3.00
6 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 SK Hranice SK Hranice 12.17
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK Šternberk AK Šternberk 11.50 9.00
2 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 11.85 4.00
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice SK Hranice 12.25
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 12.74
5 Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 12.86
6 Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 13.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BaranJiří Baran 82 AK Šternberk AK Šternberk 11.82 5.00
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 12.07 2.00
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 12.08 1.00
4 René PítrRené Pítr 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 12.24
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Tomáš ČernýTomáš Černý 79 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ Šumperk TJ Šumperk 12.56 7
2 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK Šternberk AK Šternberk 13.43 4
3 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.56 3
4 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 AK Šternberk AK Šternberk 13.62 1
5 Nikol GašparováNikol Gašparová 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.68
6 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 13.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK Hranice SK Hranice 13.59 2
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.90
3 Tereza NovákováTereza Nováková 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.93
Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 13.93
5 Lucie TomečkováLucie Tomečková 98 SK Hranice SK Hranice 15.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 12.82
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 13.34 5
3 Klaudie BeranováKlaudie Beranová 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 14.24
4 Dominika PaprstkováDominika Paprstková 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 15.44
MB Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 13.73
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 22.93 11.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 23.31 9.00
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 23.47 7.00
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 23.52 6.00
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 23.59 5.00
6 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 25.10
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.44 8.00
2 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.82 4.00
3 Jiří BaranJiří Baran 82 AK Šternberk AK Šternberk 23.84 3.00
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 25.01 0.50
Petr UhlířPetr Uhlíř 88 SK Hranice SK Hranice DNP
Petr BekPetr Bek 82 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 24.24 2.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice SK Hranice 25.01 0.50
3 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 25.04
4 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 25.59
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 25.64
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK Olomouc AK Olomouc 25.78
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ Šumperk TJ Šumperk 25.96 7
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 26.93 5
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 27.96 3
4 Tereza NovákováTereza Nováková 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 28.74 1
Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice SK Hranice DNP
Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +5.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 27.33 4
2 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 28.00 2
3 Karolína AdámkováKarolína Adámková 94 AK Šternberk AK Šternberk 29.02
4 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 29.67
5 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK Hranice SK Hranice 30.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DůjkováLucie Důjková 99 SK Hranice SK Hranice 28.98
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 29.15
Nikol GašparováNikol Gašparová 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNP
Aneta ŽupníkováAneta Župníková 00 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 51.60 11.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK Šternberk AK Šternberk 52.36 9.00
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk AK Šternberk 52.62 8.00
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 53.29 6.00
5 Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ Šumperk TJ Šumperk 53.69 5.00
Martin TimkoMartin Timko 94 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 53.10 7.00
2 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 54.11 4.00
3 Petr VlčekPetr Vlček 86 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 55.31 3.00
4 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 56.85 2.00
5 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK Olomouc AK Olomouc 57.46
Petr BekPetr Bek 82 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 57.14 1.00
2 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK Olomouc AK Olomouc 58.79
3 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK Olomouc AK Olomouc 58.83
4 Daniel IwanDaniel Iwan 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 62.52
5 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice SK Hranice 64.31
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 62.84
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 61.09 7
2 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 62.61 5
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Šternberk AK Šternberk 62.70 4
5 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 64.28 3
6 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk AK Šternberk 69.96 2
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 2:01.82 11.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk AK Šternberk 2:02.39 9.00
3 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK Šternberk AK Šternberk 2:02.98 8.00
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 2:04.57 7.00
5 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:04.83 6.00
6 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:05.53 4.00
7 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:06.41 3.00
Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov DNF
Martin TimkoMartin Timko 94 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK Olomouc AK Olomouc 2:05.19 5.00
2 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK Hranice SK Hranice 2:07.72 2.00
3 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK Olomouc AK Olomouc 2:10.31 1.00
4 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:14.01
5 Jan BrtníkJan Brtník 80 AK Olomouc AK Olomouc 2:14.66
6 Daniel IwanDaniel Iwan 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 2:20.28
7 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 2:33.96
Matěj KundrátMatěj Kundrát 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Šternberk AK Šternberk 2:18.04 7
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:23.43 5
3 Eva LančováEva Lančová 99 AK Šternberk AK Šternberk 2:30.69 4
4 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 2:36.17 3
5 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:37.75 2
6 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK Šternberk AK Šternberk 2:38.37 1
7 Klára HolzeplováKlára Holzeplová 99 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 2:39.10
8 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice SK Hranice 2:44.56
Marie GolasováMarie Golasová 96 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Berenika IndruchováBerenika Indruchová 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK Šternberk AK Šternberk 4:21.17 11.00
2 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 4:21.92 9.00
3 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk TJ Šumperk 4:23.17 8.00
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 4:25.01 7.00
5 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:25.89 6.00
6 Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 4:28.28 5.00
7 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 4:29.75 4.00
8 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 4:29.84 3.00
9 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 4:31.59 2.00
10 Jan HavlíkJan Havlík 96 AK Olomouc AK Olomouc 4:39.62 1.00
11 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice SK Hranice 4:45.84
12 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK Olomouc AK Olomouc 4:59.66
Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNF
Martin TimkoMartin Timko 94 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK Šternberk AK Šternberk 4:50.98 7
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK Šternberk AK Šternberk 5:17.45 5
3 Sylvie KubánkováSylvie Kubánková 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 5:52.04 4
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk AK Šternberk 6:23.62 3
Marie BernáMarie Berná 80 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ Šumperk TJ Šumperk 15.20 7
2 Kateřina FrantováKateřina Frantová 97 AK Šternberk AK Šternberk 16.19 5
3 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ Šumperk TJ Šumperk 16.49 4
4 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 17.18 3
5 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice SK Hranice 17.84 2
6 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice SK Hranice 20.18 1
Celkem 6 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 16.11 11.00
2 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl 95 SK Hranice SK Hranice 17.89 9.00
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK Šternberk AK Šternberk 21.48 8.00
4 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK Hranice SK Hranice 21.66 7.00
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov DNF
Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 58.80 11.00
2 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK Šternberk AK Šternberk 65.12 6.00
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK Hranice SK Hranice 74.93 3.00
Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 59.77 9.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk AK Šternberk 60.30 8.00
3 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK Olomouc AK Olomouc 62.66 7.00
4 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 65.78 5.00
5 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 97 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 70.70 4.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 69.04 7
2 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK Šternberk AK Šternberk 70.76 5
3 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice SK Hranice 73.52 4
4 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice SK Hranice 86.56 3
5 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk AK Šternberk 87.29 2
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. DNF
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Miroslav ČadaMiroslav Čada 95 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 10:36.93 11.00
2 Filip FurišFilip Furiš 97 AK Šternberk AK Šternberk 10:45.92 9.00
3 Jan PolášekJan Polášek 83 SK Hranice SK Hranice 10:49.12 8.00
4 Jakub ZechaJakub Zecha 96 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 11:00.54 7.00
5 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ Šumperk TJ Šumperk 11:02.90 6.00
6 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice SK Hranice 12:14.08 5.00
7 Jan ŠrubařJan Šrubař 86 TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 12:15.06 4.00
8 Václav ŽabíčekVáclav Žabíček 67 SK Hranice SK Hranice 12:26.33 3.00
9 Michal KřivaMichal Křiva 89 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 14:00.56 2.00
Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov DNP
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Šternberk AK Šternberk 12:25.52 7
2 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 AK Šternberk AK Šternberk 12:44.73 5
3 Marie BernáMarie Berná 80 SK Hranice SK Hranice 15:08.05 4
4 Tereza KrausováTereza Krausová 96 SK Hranice SK Hranice 16:14.40 3
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Sadil, Baran, Kobza, Jendželovský "A" Sadil, Baran, Kobza, Jendželovský AK Šternberk AK Šternberk 3:36.73 11.00
2 "A" Korejz, Linhart, Zecha, Ožana "A" Korejz, Linhart, Zecha, Ožana Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 3:37.32 9.00
3 "A" Tesarčík, Smolka, Šrubař, Vlček "A" Tesarčík, Smolka, Šrubař, Vlček TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 3:41.68 8.00
4 "A" Štolc, Haltmar, Kostecký, Hronek "A" Štolc, Haltmar, Kostecký, Hronek TJ Šumperk TJ Šumperk 3:42.59 7.00
5 Hrubý, Fiala, Zahradník, Kladiva Hrubý, Fiala, Zahradník, Kladiva Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 3:42.94 6.00
6 "A" Teplý, Brtník, Morávek, Zeman "A" Teplý, Brtník, Morávek, Zeman AK Olomouc AK Olomouc 3:55.37 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Podjukl Z., Podjukl V., Uvizl, Vávra Podjukl Z., Podjukl V., Uvizl, Vávra SK Hranice SK Hranice 3:52.35 5.00
2 "B" Chmelík R., Bárta, Scholaster, Mizerák "B" Chmelík R., Bárta, Scholaster, Mizerák Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 3:53.05 4.00
3 "B" Szimala, Raška, Martinák, Kach "B" Szimala, Raška, Martinák, Kach TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 4:06.00 2.00
"B" Krejčí, Furiš, Samuel, Uhlíř "B" Krejčí, Furiš, Samuel, Uhlíř AK Šternberk AK Šternberk DQ
"B" Smutný, Gallo, Havlík, Poruba "B" Smutný, Gallo, Havlík, Poruba AK Olomouc AK Olomouc DQ
Poznámky:
Rozbíhání před předávacím územím dle par. 170/8.
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudečková, Divišová, Velčovská, Vobořilová Hudečková, Divišová, Velčovská, Vobořilová TJ Šumperk TJ Šumperk 4:20.17 7
2 "A" Adámková, Kašovská, Vašinová, Lančová "A" Adámková, Kašovská, Vašinová, Lančová AK Šternberk AK Šternberk 4:20.44 5
3 "A" Kublová, Hágnerová, Holzeplová, Pavlučková "A" Kublová, Hágnerová, Holzeplová, Pavlučková Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 4:25.51 4
4 "B" Janulíková, Lolková, Vranová, Vicenecová "B" Janulíková, Lolková, Vranová, Vicenecová AK Šternberk AK Šternberk 4:40.39 3
5 Krausová, Zdražilová, Birnbaumová, Hynčicová Krausová, Zdražilová, Birnbaumová, Hynčicová SK Hranice SK Hranice 4:47.94 2
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.831.86 Body
1= Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.80 --OOOOXXX 10.00
1= Filip SamuelFilip Samuel
AK Šternberk AK Šternberk
98 1.80 -OOOOOXXX 10.00
3= Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK Hranice SK Hranice
95 1.75 --XOOOXXX 7.50
3= Jan VojtekJan Vojtek
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 1.75 --OXOOXXX 7.50
5= Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk TJ Šumperk
93 1.70 -OOOXXX 5.50
5= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 1.70 --OOXXX 5.50
7 Michal PorubaMichal Poruba
AK Olomouc AK Olomouc
90 1.65 OOXXOXXX 4.00
8= Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
81 1.55 OXXX 2.50
8= Miroslav BlaťákMiroslav Blaťák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
99 1.55 OXXX 2.50
10 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
81 -----XXX
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.321.371.421.471.501.531.561.591.621.651.681.701.741.77 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 1.68 ----OO-O-OOXXX 7
2 Kateřina FrantováKateřina Frantová
AK Šternberk AK Šternberk
97 1.59 -----OOOXXX 5
3 Marie GolasováMarie Golasová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 1.50 OXOOXOXOXXX 4
4 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 1.47 OOXOXOXXX 3
5 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk AK Šternberk
97 1.42 OXOXOXXX 2
6 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK Hranice SK Hranice
98 1.32 OXXX 1
MB Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 1.56
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.703.80 Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 3.70 XXOOXXX 11.00
2 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
98 3.40 XXOOXXX 9.00
3 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk TJ Šumperk
93 3.30 XXOOXXX 8.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
AK Šternberk AK Šternberk
98 3.30 XXOOXXX 7.00
5 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 3.20 XXOOXXX 6.00
6 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice SK Hranice
59 2.80 XXOOXXX 5.00
7= Jiří ZahradníkJiří Zahradník
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
97 2.40 XXOOXXX 4.00
8= Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 2.40 XXOOXXX 3.00
10 Petr KladivaPetr Kladiva
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
97 2.40 XXOOXXX 2.00
10 Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92
MB Daniel PřečekDaniel Přeček
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
97 2.80
Celkem 11 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.022.122.222.322.422.522.622.722.822.92 Body
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 2.82 ----OOXOXOOXXX 7
2 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice SK Hranice
73 2.62 ---XOOOOXXX 5
3 Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 2.52 OOOOXOOXXX 4
4 Johana SimonováJohana Simonová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 2.22 OOOXXX 3
MB Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start Havířov TJ Start Havířov
95 2.32
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 6.45 +1.2 m/s 6.30+1.56.16+2.86.45+1.26.456.30+2.46.38+2.06.05+1.9 11.00
2 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK Olomouc AK Olomouc
96 6.22 +2.7 m/s 5.77+1.56.15+2.05.83+1.66.156.22+2.75.61+3.0X+2.8 9.00
3 Michal PorubaMichal Poruba
AK Olomouc AK Olomouc
90 6.19 +1.6 m/s 6.11+2.45.94+1.1X-6.116.19+1.66.04+1.8X- 8.00
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 6.17 +4.4 m/s 5.93+1.26.07+2.35.92+2.86.075.98+3.86.17+4.45.93+2.9 7.00
5 Tomáš ČernýTomáš Černý
SK Hranice SK Hranice
79 6.08 +2.4 m/s 6.07+4.85.87+3.16.07+1.36.076.08+2.4-- 6.00
6 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 5.84 +1.5 m/s X+1.05.84+1.55.77+2.45.84+1.8+2.2+2.5 5.00
7 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
95 5.76 +3.8 m/s X+2.15.76+3.8X+1.85.765.64+2.1X+1.85.72+1.6 4.00
8 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 5.69 +3.6 m/s 5.49+2.05.53+4.05.69+3.65.695.51+2.55.64+2.25.47+2.0 3.00
9 René PítrRené Pítr
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 5.64 +4.6 m/s 5.11+1.44.88+2.95.64+4.65.64 2.00
10 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 5.54 +2.0 m/s 4.74+2.23.48+3.05.54+2.05.54 1.00
11 Petr UhlířPetr Uhlíř
SK Hranice SK Hranice
88 5.25 +1.2 m/s X+2.4X+1.85.25+1.25.25
12 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 5.08 +3.2 m/s 5.08+3.24.59+2.34.60+2.65.08
13 Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 4.95 +3.1 m/s 3.76+3.34.95+3.1X+0.34.95
14 Matěj KundrátMatěj Kundrát
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 4.87 +1.3 m/s 4.87+1.3X+1.44.65+1.94.87
15 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 4.36 +1.9 m/s X+1.54.36+1.9X-4.36
MB Ivo BabišIvo Babiš
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
97 0
Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 0 0
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 4.95 +1.7 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 7
2 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
00 4.81 +2.1 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 5
3 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 4.79 +1.6 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 4
4 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.71 +3.0 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 3
5 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK Šternberk AK Šternberk
94 4.69 +1.3 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 2
6 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
95 4.57 +2.7 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93 1
7 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 4.50 +0.7 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
8 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
00 4.48 +1.7 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
9 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 4.43 +2.5 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
11 Zita DušánkováZita Dušánková
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 4.43 +1.2 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
11 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
99 4.38 +1.9 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
12 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 4.35 +1.3 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
13 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
99 4.28 +0.0 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
14 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK Hranice SK Hranice
98 3.82 +0.3 m/s 4.70+0.14.91+0.64.93+0.44.93
MB Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 4.93 +0.4 m/s
Markéta TrundováMarkéta Trundová
TJ Šumperk TJ Šumperk
99 DNP
Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 DNP
Celkem 17 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Svatopluk UvízlSvatopluk Uvízl
SK Hranice SK Hranice
95 13.09 +4.2 m/s 11.27+3.812.89+3.012.90+2.112.9013.09+4.211.59+1.611.38+1.5 11.00
2 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
81 13.06 +2.6 m/s 12.17+3.512.96+2.513.06+2.613.06--- 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
98 13.02 +3.0 m/s 12.35+4.212.53+2.712.03+1.112.5313.02+3.012.55+2.812.83+2.4 8.00
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice SK Hranice
83 12.96 +1.8 m/s -+4.7-+2.012.37+2.212.37-+4.112.85+1.712.96+1.8 7.00
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
AK Šternberk AK Šternberk
97 10.65 +2.7 m/s 10.59+2.010.65+2.7--10.65 6.00
6 Petr VlčekPetr Vlček
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
86 10.33 +4.2 m/s 10.33+4.2----10.33 5.00
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 11.75 +3.1 m/s -+2.6-+1.9-+2.9--+2.411.75+3.111.23+2.8 7
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 11.38 +1.1 m/s 10.89+3.111.11+2.711.38+1.111.3811.08+4.110.82+3.610.98+1.8 5
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK Šternberk AK Šternberk
94 11.06 +5.4 m/s 10.57+3.310.73+3.610.21+1.010.73-+2.310.73+4.211.06+5.4 4
4 Kateřina FrantováKateřina Frantová
AK Šternberk AK Šternberk
97 10.08 +2.8 m/s 10.01+4.410.08+2.8-+1.210.08-+4.009.71+2.8-+3.2 3
5 Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 09.92 +1.8 m/s 09.01+2.209.75+3.909.92+1.809.92-+3.0-+1.809.15+3.6 2
Miroslava VinklerováMiroslava Vinklerová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 DNP 0
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana FilipováJohana Filipová
SK Hranice SK Hranice
95 10.06 09.8609.90X09.90X10.06X 7
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 09.77 09.3509.56X09.5607.7509.77X 5
3 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 09.61 08.9808.8308.7208.9809.6108.8408.78 4
4 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ Šumperk TJ Šumperk
89 09.40 08.5807.8408.7208.72XX09.40 3
5 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK Hranice SK Hranice
98 09.21 08.2909.2109.1209.2109.20X08.85 2
6 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 08.98 08.98X08.5908.9808.1708.76X 1
7 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 08.96 08.9607.8208.7408.9608.8308.5808.86
8 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK Hranice SK Hranice
98 07.81 07.8107.63X07.81XX07.64
9 Lucie TomečkováLucie Tomečková
SK Hranice SK Hranice
98 07.21 07.2107.1906.0807.21XXX
MB Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
84 13.90
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
75 13.80 13.0713.6213.7713.7713.6113.7713.80 11.00
2 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK Hranice SK Hranice
87 12.73 12.3212.6112.7312.7312.1512.2712.60 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 12.33 11.8611.4512.3312.3312.1212.29X 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
90 12.26 X11.5312.0812.0812.2612.0512.05 7.00
5 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
87 11.78 10.6011.3011.3211.3211.44X11.78 6.00
6 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
95 11.52 11.4311.0210.8711.4311.3311.3811.52 5.00
7 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
82 11.13 10.2010.9211.1311.1310.7610.78X 4.00
8 Matouš VajdaMatouš Vajda
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
96 10.72 10.3510.72X10.7209.4110.14X 3.00
9 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 10.69 10.3510.69X10.69 2.00
10 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk TJ Šumperk
81 10.47 --10.4710.47 1.00
Luboš UrbanLuboš Urban
SK Hranice SK Hranice
72 0 0
Michal HeczkoMichal Heczko
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
92 0 0
Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK Hranice SK Hranice
78 0 0
Celkem 13 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 28.16 OOO0OOO 7
2 Johana FilipováJohana Filipová
SK Hranice SK Hranice
95 27.89 OOO0OOO 5
3 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 23.94 OOO0OOO 4
4 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK Hranice SK Hranice
98 22.91 OOO0OOO 3
5 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 21.07 OOO0OOO 2
6 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
00 20.38 OOO0OOO 1
7 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk AK Šternberk
97 18.63 OOO0OOO
8 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 17.10 OOO0OOO
MB Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
84 43.67
MB Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
00 29.20
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
90 41.86 OOO0OOO 11.00
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
92 40.93 OOO0OOO 9.00
3 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 38.18 OOO0OOO 8.00
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
95 33.93 OOO0OOO 7.00
5 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
75 32.41 OOO0OOO 6.00
6 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
87 32.24 OOO0OOO 5.00
7 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
82 31.22 OOO0OOO 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 30.42 OOO0OOO 3.00
Luboš UrbanLuboš Urban
SK Hranice SK Hranice
72 DNP
Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK Hranice SK Hranice
78 DNP
Jiří TrnkaJiří Trnka
AK Olomouc AK Olomouc
80 DNP
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana FilipováJohana Filipová
SK Hranice SK Hranice
95 35.47 OOO0OOO 7
2 Michaela SýkorováMichaela Sýkorová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 31.70 OOO0OOO 5
3 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK Hranice SK Hranice
98 30.39 OOO0OOO 4
4 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK Hranice SK Hranice
98 29.52 OOO0OOO 3
5 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice SK Hranice
73 27.15 OOO0OOO 2
6 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
98 26.67 OOO0OOO 1
7 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 12.13 OOO0XXX
MB Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
84 58.27
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
75 44.58 OOO0OOO 11.00
2 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice SK Hranice
71 40.30 OOO0OOO 9.00
3 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK Hranice SK Hranice
62 38.96 OOO0OOO 8.00
4 Matouš VajdaMatouš Vajda
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
96 33.06 OOO0XXX 7.00
5 Jaroslav VelčovskýJaroslav Velčovský
SK Hranice SK Hranice
87 31.56 OOO0OOO 6.00
6 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
92 30.88 OXX0XXO 5.00
7 Jiří TrnkaJiří Trnka
AK Olomouc AK Olomouc
80 30.09 OOO0OOO 4.00
8 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
65 28.70 OOO0OOO 3.00
9 Luboš UrbanLuboš Urban
SK Hranice SK Hranice
72 26.40 OOO0XXX 2.00
10 Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK Šternberk AK Šternberk
63 12.42 OOX0XXX 1.00
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Michaela VedrováMichaela Vedrová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
00 34.16
MB Dominika PaprstkováDominika Paprstková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
00 28.58
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
93 37.60 OXO0XXX 7
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk AK Šternberk
97 29.43 OOO0OXO 5
3 Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
97 28.56 XOO0XXX 4
4 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 23.94 OOO0OXX 3
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK Hranice SK Hranice
84 20.61 OXO0OXO 2
6 Valerie KrennbauerováValerie Krennbauerová
AK Šternberk AK Šternberk
99 18.47 OOO0XXX 1
Celkem 6 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel SchubertDaniel Schubert
Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s.
87 56.15 OO-0--- 11.00
2 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
82 51.91 OO-0--- 9.00
3 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk TJ Šumperk
93 50.28 OO-0--- 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov
90 50.01 OO-0--- 7.00
5 Jiří ŠigutJiří Šigut
SK Hranice SK Hranice
69 49.39 OO-0--- 6.00
6 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
90 49.31 OO-0--- 5.00
7 Matouš VajdaMatouš Vajda
AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s.
96 43.91 OO-0--- 4.00
8 David RotreklDavid Rotrekl
SK Hranice SK Hranice
95 37.09 OO-0--- 3.00
9 Miroslav SadilMiroslav Sadil
AK Šternberk AK Šternberk
63 20.06 2.00
Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK Hranice SK Hranice
78 DNP
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia Havířov Atletický oddíl Slavia Havířov 179.50
2 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 144.50
3 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 132.50
4 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 130.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 103.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek 093.00
7 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s. AK Bohumín, o.s. 066.00
8 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 045.00
9 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 016.50
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 800 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 122.00
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 104.00
3 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s. Atletika Poruba o.s. 073.00
4 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 062.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m, 100 m, 200 m
Celkem 4 závodníků