Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň

Svitavy (11. 5. 2014)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.70 11.00
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.59 9.00
3 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.56 8.00
4 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.53 7.00
5 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.53 6.00
6= Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.50 4.50
6= Martin PokornýMartin Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.50 4.50
8 Jaroslav KostlánJaroslav Kostlán
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 1.50 3.00
9 David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.45 2.00
10 David RothscheinDavid Rothschein
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.45 1.00
11= Jan ZelenkaJan Zelenka
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.40
11= Martin DoubravaMartin Doubrava
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.40
13 Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.40
14 Servác BoháčServác Boháč
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 1.30
Adam KorecAdam Korec
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNP
Filip KosFilip Kos
AC PardubiceAC Pardubice
00 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 11.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
99 1.45 11.00
2= Natalie MorchováNatalie Morchová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.45 8.50
2= Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 1.45 8.50
4 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40 7.00
5= Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40 5.50
5= Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.40 5.50
7 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.35 4.00
8 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 3.00
9 Tereza KloučkováTereza Kloučková
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.35 2.00
10 Anna KutílkováAnna Kutílková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 1.35 1.00
11 Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.30
Barbora HlaváčováBarbora Hlaváčová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.30
Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.30
Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.30
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.30
Lenka MáčikováLenka Máčiková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.30
Eliška DoskočilováEliška Doskočilová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.30
18 Sabina UžachovováSabina Užachovová
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.25
Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25
Karolína kabátováKarolína kabátová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.25
Kristýna DaňkováKristýna Daňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.25
Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.25
Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.25
Aneta KopeckáAneta Kopecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.25
26 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.20
Anežka HolubováAnežka Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 1.20
Tereza SoukupováTereza Soukupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
99 DNP
Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová
TJ SvitavyTJ Svitavy
02 DNP
Karolína ŠebelováKarolína Šebelová
TJ SvitavyTJ Svitavy
99 DNP
Celkem 30 závodníků