Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Pacov (17. 5. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.98 11.00
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.16 9.00
3 Jan ValášekJan Valášek 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.22 8.00
4 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 52.49 7.00
5 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 55.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 54.04 6.00
2 Petr DubskýPetr Dubský 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 54.61 4.00
3 Václav KašákVáclav Kašák 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 54.64 3.00
4 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.57 1.00
5 Petr VachtlPetr Vachtl 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 56.22
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.39 5.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 55.16 2.00
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 58.27
4 Imrich BérešImrich Béreš 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 61.67
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie WeissováJulie Weissová 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 58.82 11.00
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 59.35 9.00
3 Dominika AntošováDominika Antošová 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 64.09 7.00
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 65.15 5.00
5 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 65.58 3.50
Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.00 8.00
2 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 64.16 6.00
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 65.58 3.50
4 Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.79 2.00
5 Tereza VostradovskáTereza Vostradovská 98 TJ SušiceTJ Sušice 68.32 1.00
Celkem 5 závodníků