výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPD mužů a žen a Krajský přebor v dlouhých překážkových bězích všech kategorií

Jablonec nad Nisou (17. 5. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 23.62 8.00
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.89 6.00
3 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.96 5.00
4 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.14 2.50
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.38
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.66
Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 23.01 11.00
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.55 9.00
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 23.88 7.00
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 24.06 4.00
5 David HavelDavid Havel 98 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.57
Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 24.14 2.50
2 Marek FormánekMarek Formánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.32
3 Lukáš VinšLukáš Vinš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.97
4 Pavel HermanPavel Herman 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 26.55
5 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.00
6 Dominik MatiašovskýDominik Matiašovský 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.02
Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DostálTomáš Dostál 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.36 1.00
2 Marek StudničkaMarek Studnička 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24.90
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.85
4 Tomáš LíškaTomáš Líška 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.06
5 Radoslav VyčítalRadoslav Vyčítal 95 TJ RumburkTJ Rumburk 28.19
6 František VyčítalFrantišek Vyčítal 00 TJ RumburkTJ Rumburk 29.26
Martin SirotaMartin Sirota 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.77 11.00
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.61 9.00
3 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 28.73 8.00
4 Tereza NováčkováTereza Nováčková 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28.76 7.00
5 Jana ČiháčkováJana Čiháčková 94 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 30.50 6.00
6 Andrea HejdováAndrea Hejdová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 33.31 5.00
Kateřina WalterováKateřina Walterová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 7 závodníků