Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (25. 5. 2014)
100 m - Junioři (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.21 7.00
2 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.23 5.00
3 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.56 4.00
100 m - Dorostenci (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jan HorákJan Horák 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.47 7.00
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 11.65 5.00
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.71 4.00
200 m - Junioři (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.86 7.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.23 5.00
200 m - Dorostenky (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.12 7.00
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.05 5.00
3 Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 28.45 4.00
800 m - Junioři (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:08.23 7.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:25.08 5.00
800 m - Dorostenci (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:08.05 7.00
2 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:23.63 5.00
800 m - Žáci (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:14.10 11.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:22.56 9.00
3 David TauschDavid Tausch 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:23.16 8.00
800 m - Juniorky (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:29.88 7.00
800 m - Dorostenky (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina VelcováKateřina Velcová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:59.70 7.00
800 m - Žákyně (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.49 11.00
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.44 9.00
3 Michaela PeštálováMichaela Peštálová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:44.73 8.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 42.11 7.00
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 42.93 5.00
3 Pavel DvořákPavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.70 4.00
300 m překážek (0.76) - Dorostenky (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie ReichováNatálie Reichová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.34 7.00
2 Kristina DvořákováKristina Dvořáková 98 Atletika JemniceAtletika Jemnice 56.91 5.00
4 x 100 m - Dorostenky (neděle, 25.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mocharová, Jiřičná, Dvořáková, Králíková Mocharová, Jiřičná, Dvořáková, Králíková Atletika JemniceAtletika Jemnice 57.07 7.00
2 Ošmerová, Vaníčková, Peterková, Velcová Ošmerová, Vaníčková, Peterková, Velcová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.22 5.00