Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (25. 5. 2014)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:08.23 7.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:25.08 5.00
Štěpán LinduškaŠtěpán Linduška 96 Atletika JemniceAtletika Jemnice DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:08.05 7.00
2 Marek JelínekMarek Jelínek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:23.63 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:14.10 11.00
2 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:22.56 9.00
3 David TauschDavid Tausch 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:23.16 8.00
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:23.94 7.00
5 Robin ŠandaRobin Šanda 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:26.14 6.00
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:35.61 5.00
7 Šimon KovářŠimon Kovář 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:39.70 4.00
8 Miroslav NevěčnýMiroslav Nevěčný 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:40.32 3.00
9 Marek HronMarek Hron 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:43.95 2.00
10 Lukáš MatulaLukáš Matula 01 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:50.09 1.00
11 Jan SimotaJan Simota 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:51.38
12 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:05.12
Celkem 12 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:29.88 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina VelcováKateřina Velcová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:59.70 7.00
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška ŠvarcováEliška Švarcová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.49 11.00
2 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.44 9.00
3 Michaela PeštálováMichaela Peštálová 01 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:44.73 8.00
4 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:47.68 7.00
5 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:49.27 6.00
6 Anna VacováAnna Vacová 99 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:53.87 5.00
7 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:59.87 4.00
8 Nela SatrapováNela Satrapová 02 Atletika JemniceAtletika Jemnice 3:12.45 3.00
9 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:17.06 2.00
MB Aneta VondrůAneta Vondrů 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:48.55
Renata VejmělkováRenata Vejmělková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Inka ČudováInka Čudová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 12 závodníků