Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (25. 5. 2014)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.73 11.00
2 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.98 9.00
3 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.15 8.00
4 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 31.52 7.00
5 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.00 6.00
Celkem 5 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.88 11.00
2 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 31.45 9.00
3 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 31.52 8.00
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 35.12 6.00
5 Michaela ZvěřinováMichaela Zvěřinová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 37.14 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KuchyňováEliška Kuchyňová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 37.10 3.00
2 Daniela BendováDaniela Bendová 00 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 37.78
3 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 39.10
4 Žofie ChlupáčkováŽofie Chlupáčková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 40.48
5 Tereza ZemanováTereza Zemanová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 40.61
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JůzováVeronika Jůzová 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 34.58 7.00
2 Michaela PeškováMichaela Pešková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 35.28 5.00
3 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.00 4.00
4 Markéta ZelenkováMarkéta Zelenková 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 37.64 1.00
Celkem 4 závodníků