výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jablonec nad Nisou (24. 5. 2014)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:06.29
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:12.92
3 Čeněk AugustaČeněk Augusta 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:15.58
Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:10.57
2 Daniel ČížDaniel Číž 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:13.81
3 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:14.20
4 Lukáš BinarLukáš Binar 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:34.43
Mykola HetsyanynMykola Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Tomáš PeterkaTomáš Peterka 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:23.19
Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.59 736
2 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:31.62 673
3 Nikola HorčičkováNikola Horčičková 98 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:32.68 660
4 Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:43.44 534
5 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:50.78 456
6 Natálie GočíkováNatálie Gočíková 98 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:56.19 401
Natália KuželkováNatália Kuželková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:24.06
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:24.18
3 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:27.07
4 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:28.01
5 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:29.91
6 Veronika DubskáVeronika Dubská 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:40.81
7 Tereza KošínováTereza Košínová 00 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 2:49.99
Adéla HlaváčkováAdéla Hlaváčková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Celkem 8 závodníků