výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Libereckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jablonec nad Nisou (24. 5. 2014)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.73
2 Petr KořínekPetr Kořínek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.82
3 Tomáš PaseckýTomáš Pasecký 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.96
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.01
5 Tomáš BuriánTomáš Burián 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.16
6 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.26
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.09
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.81
3 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.87
4 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.35
5 Jakub DoležalJakub Doležal 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.36
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.85
2 Marek FormánekMarek Formánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.00
3 Lukáš VinšLukáš Vinš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.61
Valeriy HresValeriy Hres 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.61
2 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.20
3 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.36
4 Filip BělaFilip Běla 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.47
5 Lukáš ChuticLukáš Chutic 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.17
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.07
2 Martin LamačMartin Lamač 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.40
3 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.67
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.75
5 Tomáš DostálTomáš Dostál 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 11.96
6 Marek FormánekMarek Formánek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.99
7 Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.20
8 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.36
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.43 696
2 Adéla VélováAdéla Vélová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.66 658
3 Kristýna HakenováKristýna Hakenová 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.41 541
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.61
2 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.94
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.00
4 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.67
5 Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková 98 TJ DesnáTJ Desná 14.52
6 Rivero Syra CaraballeRivero Syra Caraballe 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.63
2 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.92
3 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.38
4 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.44
5 Lenka ŠolcováLenka Šolcová 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 15.07
Eliška LešákováEliška Lešáková 98 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 24.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.42
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.71
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.80
4 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.81
5 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.96
6 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.33
7 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.65
8 Petra JedličkováPetra Jedličková 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14.15
Celkem 8 závodníků