Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů, skupina C

Ústí nad Orlicí (17. 5. 2014)
skok vysoký - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠtěpánekJan Štěpánek 97 TJ SvitavyTJ Svitavy 1.92 11.00
2 Jan ZálabskýJan Zálabský 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 1.75 9.00
3 Vladimír VěchetVladimír Věchet 79 AC ČáslavAC Čáslav 1.75 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ZálabskýJan Zálabský 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 3.00 11.00
2 Josef KrálJosef Král 68 AC ČáslavAC Čáslav 2.80 9.00
skok daleký - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.29 11.00
2 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6.27 9.00
3 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6.14 8.00
trojskok - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin KulhánekMartin Kulhánek 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.18 11.00
2 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.10 9.00
3 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.10 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal TlapákMichal Tlapák 82 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.50 11.00
2 Antonín HübnerAntonín Hübner 73 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.30 9.00
3 František WiesnerFrantišek Wiesner 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.17 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal TlapákMichal Tlapák 82 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 42.24 11.00
2 Ondřej SemerádOndřej Semerád 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40.43 9.00
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.99 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman KouckýRoman Koucký 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.89 11.00
2 Roman StraškoRoman Straško 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.24 9.00
3 Tomáš FlamíkTomáš Flamík 85 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.87 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 17.5.2014)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VeselýJan Veselý 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.38 11.00
2 Michal JílekMichal Jílek 85 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.70 9.00
3 Pavel ŠoustekPavel Šoustek 72 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 48.57 8.00