výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - Okresní finále mladšího a staršího žactva

Olomouc (14. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek 98 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.38 752
2 Jan NastoupilJan Nastoupil 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.58 687
3 Jakub VeselýJakub Veselý 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 07.85 604
4 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.12 525
5 Svatopluk BohanosSvatopluk Bohanos 98 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 08.41 447
6 Max LosertMax Losert 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.61 396
7 Michal ZbořilMichal Zbořil 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.11 280
8 Jan ZatloukalJan Zatloukal 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.70 168
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub JílekJakub Jílek 98 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 07.93 580
2 Adam ChlapíkAdam Chlapík 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 08.02 554
3 Jakub GalvasJakub Galvas 99 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.28 481
4 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.32 470
5 Petr RůžičkaPetr Růžička 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 08.67 381
6 David HynekDavid Hynek 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.83 343
7 Martin SrovnalMartin Srovnal 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.11 280
8 Jan MinářJan Minář 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 09.17 268
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FtačníkJakub Ftačník 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.71 646
2 Jiří LátalJiří Látal 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 07.93 580
3 Martin RepčíkMartin Repčík 98 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.12 525
4 Jiří HudecJiří Hudec 98 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.15 517
5 Daniel KalábDaniel Kaláb 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.24 492
6 Milan ŠtýbnarMilan Štýbnar 98 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 08.46 434
7 Adam KaksaAdam Kaksa 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.55 411
8 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.80 350
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NavrátilJan Navrátil 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.13 523
2 Jiří KráčmarJiří Kráčmar 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.21 500
3 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 08.51 421
MS Filip VladařFilip Vladař 98 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 07.79 622
MS Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.01 557
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ČerníkLukáš Černík 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 07.61 678
2 Jakub KopeckýJakub Kopecký 98 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.05 545
3 Jakub SmrčekJakub Smrček 98 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.14 520
4 Daniel ChorýDaniel Chorý 98 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 08.48 428
5 Pavel SikoraPavel Sikora 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.77 156
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.16 514
2 Tomáš CísařTomáš Císař 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.47 431
3 Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.56 408
4 Michal KubečkaMichal Kubečka 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.05 293
5 Metoděj HrbáčekMetoděj Hrbáček 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.14 274
6 radek Popradek Pop 01 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 09.40 222
7 Jaromír KoudelákJaromír Koudelák 02 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 10.14 101
8 Ondřej DaněkOndřej Daněk 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.43 65
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠnirychDavid Šnirych 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.07 540
2 Karim BoughatenKarim Boughaten 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.09 534
3 Michal KrausMichal Kraus 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.27 484
4 Evžen NavrátilEvžen Navrátil 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.80 350
5 Michal SmrčekMichal Smrček 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 08.98 309
6 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.04 295
7 Jiří ČuriJiří Čuri 01 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.34 233
8 dalibor Benedalibor Bene 00 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 09.47 208
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠťastnýJakub Šťastný 00 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 08.42 444
2 David ZajíčekDavid Zajíček 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 08.45 436
3 Jakub MajzlíkJakub Majzlík 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.10 282
4 Lukáš VelešíkLukáš Velešík 00 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.11 280
5 Josef BartoněkJosef Bartoněk 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.15 272
6 Tomáš PlačekTomáš Plaček 02 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 09.49 205
7 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 00 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.51 201
MS Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.90 327
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 08.07 540
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 08.53 416
3 Josef DobešJosef Dobeš 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.59 401
4 Josef HudecJosef Hudec 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 08.87 333
5 Michal PospíšilMichal Pospíšil 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.14 274
MS Petr KoutnýPetr Koutný 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.30 476
MS Jan ProkopJan Prokop 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.58 403
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra BejdákováSandra Bejdáková 98 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.15 528
2 Tereza JelenováTereza Jelenová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.16 526
3 Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.47 451
4 Karolína JanáčkováKarolína Janáčková 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.48 449
5 hana Dopitováhana Dopitová 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.53 438
6 Klára HricováKlára Hricová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 09.58 426
7 Šárka FaksováŠárka Faksová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 09.82 374
8 Jana HolečkováJana Holečková 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.12 312
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KučerováVeronika Kučerová 98 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 08.83 610
2 Kateřina LabonkováKateřina Labonková 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.02 561
3 Lenka KoudelákováLenka Koudeláková 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.09 543
4 Tereza KupkováTereza Kupková 98 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.47 451
5 Kateřina KrálováKateřina Králová 98 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.53 438
6 Karolína KlanicováKarolína Klanicová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 09.65 411
7 Zuzana KučováZuzana Kučová 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.86 365
8 Karolína KramešováKarolína Kramešová 98 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.98 340
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MynářováVendula Mynářová 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.69 648
2 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 09.12 536
3 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 09.17 523
4 Simona LinhartováSimona Linhartová 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.49 447
5 Tereza SedláčkováTereza Sedláčková 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 09.56 431
6 Lucie LatrováLucie Latrová 99 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.71 397
7 Lenka PolzerováLenka Polzerová 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.81 376
8 Monika NemravováMonika Nemravová 98 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.99 338
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Silvie ŠvubováSilvie Švubová 99 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 08.73 637
2 Ilona ŠíblováIlona Šíblová 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.81 616
3 Kateřina SládkováKateřina Sládková 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 09.13 533
4 Sylvie ŠmoldasováSylvie Šmoldasová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 09.21 513
5 Klára SvozilováKlára Svozilová 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.76 386
6 Tereza VelickáTereza Velická 97 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.83 187
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VrábelováEliška Vrábelová 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.49 704
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 09.00 566
3 Denisa VymětalováDenisa Vymětalová 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 09.47 451
4 Krystýna WaidhoferováKrystýna Waidhoferová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.55 433
5 Lucie VojáčkováLucie Vojáčková 99 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.99 338
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma BenýškováEmma Benýšková 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.56 431
2 Kristýna KonečnáKristýna Konečná 01 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.58 426
3 Denisa KrampolováDenisa Krampolová 02 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 09.62 417
4 Aneta ČernochováAneta Černochová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.74 391
5 Daren IngrišováDaren Ingrišová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.79 380
6 Pavlína HanschildováPavlína Hanschildová 02 ZŠ TršiceZŠ Tršice 09.86 365
7 Adéla KonečnáAdéla Konečná 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 09.89 359
8 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 10.15 306
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 08.77 626
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 09.00 566
3 Monika KrňávkováMonika Krňávková 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.06 551
4 Hanna LosertováHanna Losertová 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 09.12 536
5 Andrea KrejzlíkováAndrea Krejzlíková 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.69 402
6 Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková 01 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 10.21 295
7 Andrea MotyčkováAndrea Motyčková 01 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 10.22 293
8 Claudie MelkováClaudie Melková 01 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 11.05 154
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie SucháValerie Suchá 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 08.96 576
2 Tereza NovákováTereza Nováková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.26 501
3 Markéta ŠmerkováMarkéta Šmerková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 09.79 380
4 Natálie NiesnerováNatálie Niesnerová 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 10.04 328
5 Dominika PřibylováDominika Přibylová 01 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 10.15 306
6 Eliška ŠiškováEliška Šišková 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.33 272
7 Eliška RohánkováEliška Rohánková 01 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 10.34 270
Zuzana PlacháZuzana Plachá 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Irena VelechováIrena Velechová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 09.07 548
2 Valerie VyvozilováValerie Vyvozilová 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 09.29 494
3 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 09.32 487
4 Klára VašutováKlára Vašutová 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 09.87 363
5 Mia TraplováMia Traplová 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 10.22 293
6 Martina ŠtefováMartina Štefová 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 10.44 252
Celkem 6 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela SuchomelováMichaela Suchomelová 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 1:56.26 565
2 Michaela VondrkováMichaela Vondrková 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2:06.49 417
3 Kristýna OnderkováKristýna Onderková 01 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:08.35 393
4 Gabriela KubschováGabriela Kubschová 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:16.81 290
5 Eliška PátkováEliška Pátková 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:16.82 290
6 Martina DostálováMartina Dostálová 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:21.18 242
7 Viktorie PechováViktorie Pechová 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:22.60 228
8 Barbora KoutnáBarbora Koutná 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2:22.66 227
9 Tereza ZaoralováTereza Zaoralová 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:26.59 189
10 Karolína PazderováKarolína Pazderová 01 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:26.80 187
11 Ivana HřivnováIvana Hřivnová 02 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2:31.09 149
12 Eliška ČecháčkováEliška Čecháčková 02 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 2:32.69 136
13 Monika OšťádalováMonika Ošťádalová 02 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 2:34.01 126
14 Adéla HeřmánkováAdéla Heřmánková 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:37.21 103
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Růžena PsotováRůžena Psotová 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2:09.18 382
2 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:11.05 358
3 Markéta KoutnáMarkéta Koutná 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2:17.13 286
4 Alice FabiánováAlice Fabiánová 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:17.94 277
5 Eliška ŠiškováEliška Šišková 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:20.81 246
6 Veronika ŠutováVeronika Šutová 00 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2:21.96 234
7 Valerie VolfováValerie Volfová 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:22.15 232
8 Dominika VlčkováDominika Vlčková 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:24.77 206
9 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:25.97 195
10 Adéla MazánkováAdéla Mazánková 02 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2:34.27 124
11 Denisa AugustinováDenisa Augustinová 01 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2:34.77 120
12 Michaela VrbováMichaela Vrbová 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:37.51 100
13 Veronika MačákováVeronika Mačáková 02 ZŠ TršiceZŠ Tršice 2:46.96 45
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavlína KrylováPavlína Krylová 98 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:45.34 513
2 Markéta KreclováMarkéta Kreclová 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 2:50.55 458
3 Martina ŠimkováMartina Šimková 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:50.88 454
4 Karolína CahelováKarolína Cahelová 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2:53.10 432
5 Viola StoppaniováViola Stoppaniová 01 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 2:55.37 409
6 Sára NavrátilováSára Navrátilová 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:00.85 357
7 Eliška ŠiškováEliška Šišková 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:01.14 355
8 Nikola FabiánováNikola Fabiánová 00 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 3:03.80 331
9 Tereza FlögelováTereza Flögelová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 3:05.66 314
10 Jana HegrováJana Hegrová 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 3:06.40 308
11 Valentýna LaikováValentýna Laiková 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 3:08.58 290
12 Markéta KhýrováMarkéta Khýrová 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:09.68 280
13 Johana GazdíkováJohana Gazdíková 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 3:11.45 266
14 Simona ZatloukalováSimona Zatloukalová 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 3:18.11 215
15 Tereza KoblihováTereza Koblihová 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:18.51 212
16 Vendula HrudníkováVendula Hrudníková 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:42.87 71
Jarmila HausnerováJarmila Hausnerová 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany DNP
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela VachutkováMichaela Vachutková 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2:43.27 536
2 Sylvie ŠmoldasováSylvie Šmoldasová 99 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:50.00 464
3 Sandra BejdákováSandra Bejdáková 98 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2:51.25 451
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 98 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2:51.70 446
5 Karolína KlanicováKarolína Klanicová 99 Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 2:56.83 395
6 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 2:58.60 378
7 kateřina Greplovákateřina Greplová 00 ZŠ LutínZŠ Lutín 2:59.80 367
8 Zuzana KučováZuzana Kučová 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:03.09 337
9 Nella ŠírováNella Šírová 01 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:05.95 312
10 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 98 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:06.54 307
11 Tereza MejtskáTereza Mejtská 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:11.69 264
12 Ivona RiedlováIvona Riedlová 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:13.47 250
Tereza DvořákováTereza Dvořáková 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:13.47 250
14 Barbora PrchalováBarbora Prchalová 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:18.06 216
15 Marie ZdařilováMarie Zdařilová 99 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:21.02 195
16 Vendula RutterováVendula Rutterová 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:25.03 168
17 Olexandra KuzhelOlexandra Kuzhel 99 ZŠ TršiceZŠ Tršice 3:48.71 48
Celkem 17 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠnirychDavid Šnirych 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 3:11.47 556
2 Michal GalusMichal Galus 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:12.39 548
3 Tomáš MacháčekTomáš Macháček 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:16.92 508
4 Jakub VrbaJakub Vrba 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:28.81 410
5 Jan ZatloukalJan Zatloukal 02 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:33.35 375
6 Jakub ChlupJakub Chlup 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:42.54 309
7 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 3:50.16 258
8 Jan KamarádJan Kamarád 00 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:56.54 219
9 Petr FojtíkPetr Fojtík 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:57.76 212
10 Ondřej DaněkOndřej Daněk 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 4:05.50 169
11 Pavel OndrášPavel Ondráš 01 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 4:08.51 154
12 Kristián VrchňárKristián Vrchňár 01 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 4:14.82 124
13 Radek NeradRadek Nerad 01 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 4:25.97 78
14 Jan VláčilJan Vláčil 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 4:39.12 37
David SanetrníkDavid Sanetrník 00 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc DNP
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 01 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 3:11.41 557
2 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 00 ZŠ DolanyZŠ Dolany 3:21.60 468
3 Michal KunertMichal Kunert 01 ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3:32.31 383
4 Petr HanákPetr Hanák 00 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 3:33.91 371
5 Marek ChytilMarek Chytil 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3:35.68 358
6 Tomáš LovčinskýTomáš Lovčinský 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:36.81 349
7 Ivan NovákIvan Novák 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:41.51 316
8 Milan PolcrMilan Polcr 02 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:42.73 307
9 Filip RyšavýFilip Ryšavý 01 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3:43.24 304
10 Jaroslav TylichJaroslav Tylich 01 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3:43.77 300
11 Adam PetrckýAdam Petrcký 00 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3:51.01 253
12 Radek ZubalRadek Zubal 01 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 3:51.89 247
13 David KuchařDavid Kuchař 02 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 3:52.10 246
14 Michal PospíšilMichal Pospíšil 01 ZŠ TršiceZŠ Tršice 4:21.88 94
15 Michal Tomášek Michal Tomášek 00 ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 4:38.74 38
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš KrylTomáš Kryl 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4:56.24 582
2 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5:03.91 537
3 Antonín RácAntonín Rác 98 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5:04.55 534
4 Dominik PanákDominik Panák 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5:04.93 532
5 David DočkalDavid Dočkal 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:13.02 487
6 Tomáš KalabisTomáš Kalabis 00 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 5:13.03 487
7 Tomáš HrůzekTomáš Hrůzek 99 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5:14.84 477
8 Martin UrbánekMartin Urbánek 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5:16.28 470
9 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 5:18.86 456
10 Vojtěch BednářVojtěch Bednář 98 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 5:20.70 446
11 Matěj PřikrylMatěj Přikryl 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 5:21.04 445
12 Jaroslav HorčičákJaroslav Horčičák 98 ZŠ DolanyZŠ Dolany 5:51.01 302
13 Daniel CtiborDaniel Ctibor 98 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5:55.13 284
14 Martin HrbáčMartin Hrbáč 00 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5:59.17 267
15 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 6:07.42 235
MS Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 5:02.68 544
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David VlasákDavid Vlasák 98 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 4:59.30 564
2 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5:00.25 558
3 Jiří KráčmarJiří Kráčmar 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 5:17.01 466
4 Patrik BalážPatrik Baláž 98 ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5:21.27 443
5 Vojtěch DohnalíkVojtěch Dohnalík 99 ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 5:23.02 434
6 Jiří ChmelíkJiří Chmelík 99 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 5:43.03 337
7 Michal KobzaMichal Kobza 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 5:45.85 325
8 Josef PacákJosef Pacák 99 ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 6:06.71 237
9 Oliver LiščákOliver Liščák 99 ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 6:14.56 208
10 Tomáš HynekTomáš Hynek 99 ZŠ DolanyZŠ Dolany 6:18.39 194
11 Miroslav HorákMiroslav Horák 99 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 6:46.95 105
12 Lukáš ČerníkLukáš Černík 99 ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 7:00.35 72
13 Michal ZbořilMichal Zbořil 99 ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 7:06.17 60
Rostislav BartoněkRostislav Bartoněk 00 ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec DNP
Jakub GalvasJakub Galvas 99 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc DNP
Celkem 15 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ftačník, Emereoha, Nastoupil, Orálek Ftačník, Emereoha, Nastoupil, Orálek ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 28.44 718
2 Chlapík, Liščák, Veselý, Vaverka Chlapík, Liščák, Veselý, Vaverka ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 30.39 566
3 Kráčmar, Pospíšil F., Pospíšil J., Hudec Kráčmar, Pospíšil F., Pospíšil J., Hudec ZŠ DolanyZŠ Dolany 31.84 463
4 Klein, Bednář, Růžička, Janka Klein, Bednář, Růžička, Janka ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 31.88 460
5 Bohanos, Bednář, Holánik, Štýbnar Bohanos, Bednář, Holánik, Štýbnar ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 32.17 441
6 Chorý, Fiala, Chromec, Srovnal Chorý, Fiala, Chromec, Srovnal ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 33.14 379
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jílek, Kaláb, Kopecký, Rác Jílek, Kaláb, Kopecký, Rác ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 30.37 567
2 Navrátil, Brančík, Horký, Smrček Navrátil, Brančík, Horký, Smrček ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 30.88 530
3 Hradil, Repčík, Galvas, Chmelík Hradil, Repčík, Galvas, Chmelík Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 31.60 479
4 Konečný, Frydryšek, Brunovský, Sýkora Konečný, Frydryšek, Brunovský, Sýkora ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 32.29 433
5 Bartoněk, Stibor, Novotný, Hynek Bartoněk, Stibor, Novotný, Hynek ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 33.39 363
Vykoukal, Janalík, Kraina, Dočkal Vykoukal, Janalík, Kraina, Dočkal ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Látal, Černík, Raiskub, Vlasák Látal, Černík, Raiskub, Vlasák ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 30.51 557
2 Losert, Panák, Dohnalík, Nádvorník Losert, Panák, Dohnalík, Nádvorník ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 32.73 405
3 Horčičák, Minář, Pátek, Hynek Horčičák, Minář, Pátek, Hynek ZŠ DolanyZŠ Dolany 34.64 291
Baláž, Hrbáč, Hrůzek, Richter Baláž, Hrbáč, Hrůzek, Richter ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc DQ
Konečný, Kryl, Smetana, Martinka Konečný, Kryl, Smetana, Martinka ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop, Pospíšil, Boughaten, Kratochvíl Prokop, Pospíšil, Boughaten, Kratochvíl ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 31.59 480
2 Kraus, Gibala, Kunert, Kubečka Kraus, Gibala, Kunert, Kubečka ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 32.80 400
3 Kaksa, Lovčinský, Vyhlídal, Dubec Kaksa, Lovčinský, Vyhlídal, Dubec ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 34.26 312
4 Rochovanský, Velešík, Novák, Soušek Rochovanský, Velešík, Novák, Soušek ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 36.45 199
5 Bene, Pop, Plaček, Tomášek Bene, Pop, Plaček, Tomášek ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 37.12 169
Hudec, Šuba, Navrátil, Dědič Hudec, Šuba, Navrátil, Dědič ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnirych, Zajíček D., Schwarz, Zajíček J. Šnirych, Zajíček D., Schwarz, Zajíček J. ZŠ DolanyZŠ Dolany 33.62 350
2 Hrbáček, Smrček, Majzlík, Soušek Hrbáček, Smrček, Majzlík, Soušek ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 34.09 322
3 Bartoněk, Svoboda, Daněk, Majer Bartoněk, Svoboda, Daněk, Majer ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 35.55 243
4 Šťastný, Čuri, Kuchař, Koudelák Šťastný, Čuri, Kuchař, Koudelák ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 36.17 212
5 Navrátil, Pospíšil, Grepl, Brzokoupil Navrátil, Pospíšil, Grepl, Brzokoupil ZŠ TršiceZŠ Tršice 38.14 128
Galus, Galassi, Koutný, Svozil Galus, Galassi, Koutný, Svozil ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sanetrník, Lexmaul, Frait, Vrba Sanetrník, Lexmaul, Frait, Vrba ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 35.65 238
2 Hynek, Zatloukal, Kábrt, Ryšavý Hynek, Zatloukal, Kábrt, Ryšavý ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 36.20 211
3 Římský, Petrecký, Chlubna, Ondráš Římský, Petrecký, Chlubna, Ondráš ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 37.78 142
4 Staněk, Havránek, Nerad, Hanák Staněk, Havránek, Nerad, Hanák ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 40.20 60
Sikora, Kamarád, Tylich, Polcr Sikora, Kamarád, Tylich, Polcr ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vrábelová, Mynářová, Šíblová, Homolová Vrábelová, Mynářová, Šíblová, Homolová ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 32.88 673
2 Komárková, Jelenová, Bejdáková, Niesnerová Komárková, Jelenová, Bejdáková, Niesnerová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 34.92 536
3 Rašková, Hirnerová, Kupková, Dvořáková Rašková, Hirnerová, Kupková, Dvořáková ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 35.96 472
4 Mejtská, Linhartová, Vaňková, Velická Mejtská, Linhartová, Vaňková, Velická ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 37.21 400
5 Faksová, Klanicová, Hricová K., Pomajbíková Faksová, Klanicová, Hricová K., Pomajbíková Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 37.58 380
6 Kubátová, Holečková, Kramešová, Čermáková Kubátová, Holečková, Kramešová, Čermáková ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 37.62 378
7 Latrová, Vojáčková, Kuzhel, Zdařilová Latrová, Vojáčková, Kuzhel, Zdařilová ZŠ TršiceZŠ Tršice 38.24 345
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švubová, Cahelová, Sládková, Pomajbíková Švubová, Cahelová, Sládková, Pomajbíková Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 34.24 580
2 Greplová, Polzerová, Šmoldasová, Gieselová Greplová, Polzerová, Šmoldasová, Gieselová ZŠ LutínZŠ Lutín 34.30 576
3 Pozdíšková, Vymětalová, Labonková, Chlíbková Pozdíšková, Vymětalová, Labonková, Chlíbková ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 34.88 539
4 Kreclová, Hegrová, Navrátilová, Sedláčková Kreclová, Hegrová, Navrátilová, Sedláčková ZŠ DolanyZŠ Dolany 35.46 503
5 Kučerová, Svozilová, Stiborová, Janáčková Kučerová, Svozilová, Stiborová, Janáčková ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 35.58 495
6 Koudeláková, Dopitová, Zatloukalová, Konečná Koudeláková, Dopitová, Zatloukalová, Konečná ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 36.35 449
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamečničková, Prokopová, Krčková, Sedláčková Zamečničková, Prokopová, Krčková, Sedláčková ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 34.46 566
2 Hudcová A., Riedlová, Hudcová, Rutterová Hudcová A., Riedlová, Hudcová, Rutterová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 36.97 414
3 Koblihová, Grofková, Koldová, Khýrová Koblihová, Grofková, Koldová, Khýrová ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 37.22 400
4 Antonetti, Krejčiříková, Kučová, Prchalová Antonetti, Krejčiříková, Kučová, Prchalová ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 37.72 372
5 Gazdíková, Bujoková, Stratilová, Hricová Gazdíková, Bujoková, Stratilová, Hricová Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 38.13 350
6 Přenosilová, Vachutková, Windsorová, Pekařová Přenosilová, Vachutková, Windsorová, Pekařová ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 38.23 345
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marková, Losertová, Suchá, Vondrková Marková, Losertová, Suchá, Vondrková ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 35.21 518
2 Dostálová, Vyvozilová, Cajthamlová, Krňávková Dostálová, Vyvozilová, Cajthamlová, Krňávková ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 35.69 489
3 Velechová, Polcrová, Beregszásziová, Černochová Velechová, Polcrová, Beregszásziová, Černochová ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 36.11 463
4 Březinová, Zaoralová, Traplová, Plachá Březinová, Zaoralová, Traplová, Plachá ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 37.95 360
5 Kubíčková, Čapková, Melková, Mičunková Kubíčková, Čapková, Melková, Mičunková ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 38.25 344
6 Šebestová, Štefová, Bílková, Fabiánová Šebestová, Štefová, Bílková, Fabiánová ZŠ TršiceZŠ Tršice 38.96 308
7 Konečná, Benýšková, Niesnerová, Volfová Konečná, Benýšková, Niesnerová, Volfová ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 38.96 308
Konečná, Krampolová, Pešatová, Motyčková Konečná, Krampolová, Pešatová, Motyčková ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnálková, Klimková, Vencová, Suchomelová Dohnálková, Klimková, Vencová, Suchomelová ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 35.56 497
2 Pytlíčková, Očenášková, Šmerková, Nováková Pytlíčková, Očenášková, Šmerková, Nováková ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 36.72 428
3 Koutná, Krejzlíková, Maximova, Pechová Koutná, Krejzlíková, Maximova, Pechová ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 37.51 384
4 Přibylová, Pazderová, Onderková, Vašutová Přibylová, Pazderová, Onderková, Vašutová Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 38.84 314
5 Sládková, Augustinová, Mazánková, Šutová Sládková, Augustinová, Mazánková, Šutová ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 39.89 264
6 Pavlůsková, Heřmánková, Kubschová, Hudcová Pavlůsková, Heřmánková, Kubschová, Hudcová ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 40.15 252
Hnilicová, Vlčková, Ingrišová, Ženčáková Hnilicová, Vlčková, Ingrišová, Ženčáková ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd DQ
Tonhauserová, Lépová, Pátková, Kočí Tonhauserová, Lépová, Pátková, Kočí ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří LátalJiří Látal
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 1.73 569
2 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.69 536
Martin OdstrčilMartin Odstrčil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.69 536
4 Tony RichterTony Richter
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 1.61 472
5 Miroslav HorákMiroslav Horák
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 1.57 441
Antonín RácAntonín Rác
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 1.57 441
Jiří OčenášekJiří Očenášek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 1.57 441
Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 1.57 441
Michal SkyvaMichal Skyva
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 1.57 441
10 Filip GrauerFilip Grauer
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.49 381
Jiří VykoukalJiří Vykoukal
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 1.49 381
Jakub HolánikJakub Holánik
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 1.49 381
Radim BrunovskýRadim Brunovský
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 1.49 381
Jan NavrátilJan Navrátil
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 1.49 381
15 Dominik HomolaDominik Homola
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 1.45 352
Martin RepčíkMartin Repčík
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 1.45 352
Pavel SikoraPavel Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.45 352
David DočkalDavid Dočkal
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.45 352
Vojtěch HarlenderVojtěch Harlender
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 1.45 352
20 Tomáš RaiskubTomáš Raiskub
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 1.41 324
Jan PospíšilJan Pospíšil
ZŠ DolanyZŠ Dolany
98 1.41 324
Martin SrovnalMartin Srovnal
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 1.41 324
Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 1.41 324
24 Jiří FialaJiří Fiala
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 1.37 297
25 Ondřej PátekOndřej Pátek
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 1.33 270
Max LosertMax Losert
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.33 270
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr KoutnýPetr Koutný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.52 404
2 Adam ŠanovecAdam Šanovec
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.44 345
3 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.40 317
Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 1.40 317
Vojtěch ŠubaVojtěch Šuba
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.40 317
Robert WinklerRobert Winkler
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 1.40 317
7 Josef HudecJosef Hudec
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.36 290
Matěj SoušekMatěj Soušek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 1.36 290
Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 1.36 290
Jakub ŠťastnýJakub Šťastný
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 1.36 290
11 Petr FojtíkPetr Fojtík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 1.32 263
12 Stanislav VaculíkStanislav Vaculík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.28 237
Jan DubecJan Dubec
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.28 237
Lukáš GibalaLukáš Gibala
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 1.28 237
Ondřej FolkOndřej Folk
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 1.28 237
Marcel HavránekMarcel Havránek
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 1.28 237
17 Martin RochovanskýMartin Rochovanský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 1.24 212
petr Fraitpetr Frait
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.24 212
Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 1.24 212
20 Jakub SvobodaJakub Svoboda
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 1.20 188
Jan HimrJan Himr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 1.20 188
Filip KábrtFilip Kábrt
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 1.20 188
23 Martin BrzokoupilMartin Brzokoupil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 DNP
Jiří ČuriJiří Čuri
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
01 0
Martin GreplMartin Grepl
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 0
Petr HanákPetr Hanák
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 0
Alex KumrAlex Kumr
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 0
Tomáš LenertTomáš Lenert
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 0
Tadeáš TašekTadeáš Tašek
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 0
Michal Tomášek Michal Tomášek
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 0
Celkem 30 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.51 632
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 1.47 588
3 Natálie DudováNatálie Dudová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 1.43 544
4 Adéla HricováAdéla Hricová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 1.35 460
Kateřina GrofkováKateřina Grofková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 1.35 460
Valerie ChlíbkováValerie Chlíbková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
01 1.35 460
7 Kateřina SedláčkováKateřina Sedláčková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.31 419
Alena ČeplováAlena Čeplová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 1.31 419
Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 1.31 419
Kateřina StratilováKateřina Stratilová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
98 1.31 419
11 Veronika KučerováVeronika Kučerová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 1.27 379
Tereza VelickáTereza Velická
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
97 1.27 379
Tereza MejtskáTereza Mejtská
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 1.27 379
Krystýna WaidhoferováKrystýna Waidhoferová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 1.27 379
Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.27 379
Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 1.27 379
Denisa VymětalováDenisa Vymětalová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 1.27 379
18 Hana PozdíškováHana Pozdíšková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 1.23 340
Sára BujokováSára Bujoková
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 1.23 340
Markéta KreclováMarkéta Kreclová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 1.23 340
Tereza KonečnáTereza Konečná
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 1.23 340
Lenka KoudelákováLenka Koudeláková
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 1.23 340
Olexandra KuzhelOlexandra Kuzhel
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 1.23 340
Marie ZdařilováMarie Zdařilová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 1.23 340
Zuzana NucováZuzana Nucová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
98 1.23 340
Viola AntonettiViola Antonetti
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 1.23 340
Vendula RutterováVendula Rutterová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 1.23 340
28 Markéta BurešováMarkéta Burešová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 1.19 302
Markéta RaškováMarkéta Rašková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 1.19 302
30 Nikol SkopalováNikol Skopalová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 1.15 266
Gabriela KrejčiříkováGabriela Krejčiříková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 1.15 266
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Emma BenýškováEmma Benýšková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 1.38 491
2 Julie VránováJulie Vránová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 1.34 449
Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.34 449
4 Kateřina PacholíkováKateřina Pacholíková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.26 369
Alena DohnálkováAlena Dohnálková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 1.26 369
Valerie SucháValerie Suchá
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.26 369
Veronika ŠutováVeronika Šutová
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 1.26 369
8 Polina MaximovaPolina Maximova
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 1.22 331
9 Veronika LépováVeronika Lépová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 1.18 293
Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 1.18 293
Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.18 293
Julie KurelováJulie Kurelová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 1.18 293
Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 1.18 293
14 Alice FabiánováAlice Fabiánová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 1.14 257
Helena UvízlováHelena Uvízlová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
02 1.14 257
Irena VelechováIrena Velechová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.14 257
Andrea MotyčkováAndrea Motyčková
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
01 1.14 257
18 Monika OšťádalováMonika Ošťádalová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
02 1.10 222
Eliška ČapkováEliška Čapková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 1.10 222
Nela SládkováNela Sládková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 1.10 222
Eliška RohánkováEliška Rohánková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
01 1.10 222
Jenifer ZlochováJenifer Zlochová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 1.10 222
23 Natálie KočíNatálie Kočí
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 DNP
Mia TraplováMia Traplová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 0
Valerie VolfováValerie Volfová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 6.46 688
2 Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 5.96 578
3 Jakub FtačníkJakub Ftačník
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 5.73 529
4 Jakub SmrčekJakub Smrček
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 5.19 419
5 David BednářDavid Bednář
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 5.09 400
6 Jakub HolánikJakub Holánik
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 5.04 390
Michal SkyvaMichal Skyva
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 5.04 390
Dominik HorkýDominik Horký
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 5.04 390
9 Jiří HradilJiří Hradil
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 4.98 378
Jan JanalíkJan Janalík
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.98 378
11 David VlasákDavid Vlasák
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 4.97 377
12 Jakub VeselýJakub Veselý
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.95 373
13 Matyáš BrančíkMatyáš Brančík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 4.82 348
14 Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 4.78 341
15 Jakub KopeckýJakub Kopecký
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 4.73 332
16 Pavel KrainaPavel Kraina
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 4.67 321
17 Jiří FialaJiří Fiala
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 4.64 315
18 Tomáš RaiskubTomáš Raiskub
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 4.63 313
Jiří HudecJiří Hudec
ZŠ DolanyZŠ Dolany
98 4.63 313
20 Dominik PanákDominik Panák
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 4.51 292
21 Petr ChromecPetr Chromec
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 4.48 287
22 Pavel BartoňekPavel Bartoňek
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 4.34 262
Lukáš JankaLukáš Janka
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 4.34 262
24 Jiří ChmelíkJiří Chmelík
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 4.33 261
25 Pavel NádvorníkPavel Nádvorník
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 4.27 250
26 Rostislav BartoněkRostislav Bartoněk
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 4.16 232
27 Filip PospíšilFilip Pospíšil
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 4.14 229
28 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 3.87 185
MS Vojtěch PeřinaVojtěch Peřina
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 DNP
Denis LupíkDenis Lupík
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 DNP
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karim BoughatenKarim Boughaten
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 4.95 4.303.724.014.304.06 373
2 Adam KaksaAdam Kaksa
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 4.58 4.303.724.014.304.06 304
3 Jan ProkopJan Prokop
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.51 4.303.724.014.304.06 292
4 Michal KubečkaMichal Kubečka
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 4.49 4.303.724.014.304.06 288
5 Michal KrausMichal Kraus
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 4.40 4.303.724.014.304.06 273
6 David ZajíčekDavid Zajíček
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 4.39 4.303.724.014.304.06 271
7 David HynekDavid Hynek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 4.21 4.303.724.014.304.06 240
8 Jiří KratochvílJiří Kratochvíl
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 4.16 4.303.724.014.304.06 232
9 Tomáš CísařTomáš Císař
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 4.08 4.303.724.014.304.06 219
10 Tomáš PlačekTomáš Plaček
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
02 3.94 4.303.724.014.304.06 196
11 Jan DědičJan Dědič
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.93 4.303.724.014.304.06 195
12 Kristián VrchňárKristián Vrchňár
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
01 3.87 4.303.724.014.304.06 185
14 Jakub MajzlíkJakub Majzlík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.87 4.303.724.014.304.06 185
14 Marek ChytilMarek Chytil
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.85 4.303.724.014.304.06 182
15 Tomáš LovčinskýTomáš Lovčinský
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 3.82 4.303.724.014.304.06 177
16 Ondřej FolkOndřej Folk
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 3.79 4.303.724.014.304.06 173
17 Tomáš SikoraTomáš Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.76 4.303.724.014.304.06 168
18 radek Popradek Pop
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 3.75 4.303.724.014.304.06 167
20 Radek ZubalRadek Zubal
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
01 3.75 4.303.724.014.304.06 167
20 Evžen NavrátilEvžen Navrátil
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.74 4.303.724.014.304.06 165
21 Martin MyslínMartin Myslín
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 3.69 4.303.724.014.304.06 158
22 Adam RichteraAdam Richtera
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 3.68 4.303.724.014.304.06 156
23 Alex KumrAlex Kumr
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 3.62 4.303.724.014.304.06 147
24 David SanetrníkDavid Sanetrník
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 3.55 4.303.724.014.304.06 137
25 Jaromír KoudelákJaromír Koudelák
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
02 3.39 4.303.724.014.304.06 115
26 Josef BartoněkJosef Bartoněk
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 3.36 4.303.724.014.304.06 111
27 Martin BrzokoupilMartin Brzokoupil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 3.24 4.303.724.014.304.06 95
28 Matěj ŘímskýMatěj Římský
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 3.20 4.303.724.014.304.06 90
29 Martin GreplMartin Grepl
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 3.04 4.303.724.014.304.06 70
30 Radek NeradRadek Nerad
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 2.74 4.303.724.014.304.06 38
MS Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.30 255
Matěj SoušekMatěj Soušek
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 0
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
ZŠ LutínZŠ Lutín
99 5.35 657
2 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 4.60 454
3 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 4.55 441
4 Vendula MynářováVendula Mynářová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 4.40 403
5 Ilona ŠíblováIlona Šíblová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 4.20 355
6 Jana PřenosilováJana Přenosilová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 4.06 322
7 Tereza PomajbíkováTereza Pomajbíková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
00 3.98 303
8 Karolína JanáčkováKarolína Janáčková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 3.90 285
9 Adéla ProtivánkováAdéla Protivánková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
00 3.89 283
10 Gabriela ŠafářováGabriela Šafářová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 3.86 276
Tereza SedláčkováTereza Sedláčková
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 3.86 276
12 Hana PozdíškováHana Pozdíšková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 3.85 274
13 Eliška VrábelováEliška Vrábelová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 3.84 272
14 Tereza JelenováTereza Jelenová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 3.83 270
15 Marie MolnárováMarie Molnárová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 3.81 265
16 Aneta CapkováAneta Capková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 3.80 263
17 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 3.78 259
Natálie StiborováNatálie Stiborová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 3.78 259
19 Adéla HricováAdéla Hricová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 3.72 246
20 Klára SvozilováKlára Svozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 3.70 242
21 Simona LinhartováSimona Linhartová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 3.65 231
22 Kristýna PomajbíkováKristýna Pomajbíková
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 3.57 214
23 Kateřina StratilováKateřina Stratilová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
98 3.55 210
24 Markéta RaškováMarkéta Rašková
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 3.53 206
25 Kateřina KrálováKateřina Králová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 3.52 204
26 Lucie LatrováLucie Latrová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 3.45 190
27 Monika DrápalováMonika Drápalová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 3.44 188
28 Karolína KramešováKarolína Kramešová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 3.42 184
29 Valentýna LaikováValentýna Laiková
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 3.41 182
30 hana Dopitováhana Dopitová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 3.40 180
31 Lenka PolzerováLenka Polzerová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 3.39 178
32 Jana HolečkováJana Holečková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 3.35 170
33 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 3.21 144
34 Monika NemravováMonika Nemravová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 3.15 133
35 Natálie MuchováNatálie Muchová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
00 3.05 116
36 Ivona RiedlováIvona Riedlová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 2.99 105
37 Jana HegrováJana Hegrová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 2.97 102
38 Lucie VojáčkováLucie Vojáčková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
99 2.70 60
MS Alžběta HomolováAlžběta Homolová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 4.23 362
Celkem 39 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anežka CajthamlováAnežka Cajthamlová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 4.18 4.164.183.974.184.06 350
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
02 4.14 4.003.693.674.004.14 340
3 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 4.11 4.053.994.114.11X 333
4 Nela SládkováNela Sládková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 3.78 3.783.403.513.783.53 259
5 Nikol VencováNikol Vencová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 3.75 3.453.103.703.703.75 252
6 Milada TonhauserováMilada Tonhauserová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 3.66 3.663.523.463.663.56 233
7 Michaela VondrkováMichaela Vondrková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 3.56 3.513.473.543.543.56 212
8 Aneta ČernochováAneta Černochová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 3.56 3.333.273.563.563.40 212
9 Eva BeregszásziováEva Beregszásziová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 3.55 3.553.443.313.55X 210
10 Veronika PytlíčkováVeronika Pytlíčková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 3.53 3.493.403.513.513.53 206
11 Viktorie PechováViktorie Pechová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 3.51 X3.513.403.513.42 202
12 Klára VašutováKlára Vašutová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
02 3.49 3.343.203.333.343.49 198
13 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.43 3.433.273.343.433.23 186
14 Viktorie CzybulyováViktorie Czybulyová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 3.41 3.293.14X3.293.41 182
15 Monika KrňávkováMonika Krňávková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 3.40 3.403.02X3.40X 180
16 Adéla HeřmánkováAdéla Heřmánková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 3.35 3.352.772.933.35X 170
17 Karolína ČechováKarolína Čechová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 3.33 3.333.303.133.333.01 167
18 Hana PešatováHana Pešatová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 3.30 3.302.772.873.302.67 161
19 Eliška ČecháčkováEliška Čecháčková
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
02 3.27 3.273.233.133.272.89 155
20 Anna BřezinováAnna Březinová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 3.26 2.982.933.083.083.26 153
21 Pavlína HanschildováPavlína Hanschildová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
02 3.24 2.953.242.903.243.16 150
22 Claudie MelkováClaudie Melková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 3.24 XX2.892.893.24 150
23 Alena LachováAlena Lachová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
02 3.22 3.222.843.173.223.04 146
24 Veronika ŠebestováVeronika Šebestová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 3.19 X2.943.193.19X 140
25 Adéla KonečnáAdéla Konečná
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 3.18 X3.073.183.182.66 139
26 Kateřina PavlůskováKateřina Pavlůsková
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 3.13 X2.473.133.13X 130
27 Kateřina PolcrováKateřina Polcrová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 3.10 2.752.89X2.893.10 124
28 Veronika LépováVeronika Lépová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 3.09 3.022.903.093.093.07 122
Veronika MačákováVeronika Mačáková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
02 0 XXX0X
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DudováNatálie Dudová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 10.18 541
2 Viola AntonettiViola Antonetti
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 08.73 447
3 Adéla KoldováAdéla Koldová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 08.44 428
4 Martina KomárkováMartina Komárková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 08.35 422
5 Natálie StiborováNatálie Stiborová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 08.12 407
6 Veronika PekařováVeronika Pekařová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 07.88 392
7 Aneta KubátováAneta Kubátová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 07.84 389
8 Alžběta HomolováAlžběta Homolová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 07.75 383
Tereza KonečnáTereza Konečná
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 07.75 383
10 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 07.70 380
11 Michaela TkadlecováMichaela Tkadlecová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 07.51 368
12 Zuzana SoldánováZuzana Soldánová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 07.30 354
13 Adéla HricováAdéla Hricová
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 07.19 347
14 Jana PřenosilováJana Přenosilová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 07.06 339
Klára HanelováKlára Hanelová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 07.06 339
16 Jarmila HausnerováJarmila Hausnerová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 06.98 334
17 kateřina Greplovákateřina Greplová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 06.97 333
18 Aneta CapkováAneta Capková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
99 06.93 331
19 Tereza KoblihováTereza Koblihová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 06.83 324
20 Barbora PrchalováBarbora Prchalová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 06.78 321
21 Jaroslava GreplováJaroslava Greplová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 06.77 320
22 Kateřina VašutováKateřina Vašutová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 06.68 315
23 Markéta BurešováMarkéta Burešová
ZŠ LutínZŠ Lutín
00 06.66 313
24 Klára PřikrylováKlára Přikrylová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 06.61 310
25 Jiřina NavrátilováJiřina Navrátilová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 06.35 294
26 Roecková Linda DeRoecková Linda De
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 06.20 284
27 Valentýna KolářováValentýna Kolářová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
00 06.15 281
28 Natálie MuchováNatálie Muchová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
00 06.09 277
29 Johana GazdíkováJohana Gazdíková
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 06.07 276
30 Monika DrápalováMonika Drápalová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 06.02 273
31 Natálie FojtíkováNatálie Fojtíková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
98 06.00 271
32 Daniela BrlkováDaniela Brlková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 05.97 269
33 Michaela HirnerováMichaela Hirnerová
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 05.95 268
34 Marie MolnárováMarie Molnárová
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 05.88 264
35 Sára BujokováSára Bujoková
Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc
99 05.85 262
36 Nikol SkopalováNikol Skopalová
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 05.74 255
37 Zuzana NucováZuzana Nucová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
98 05.67 250
38 Kateřina ČamkováKateřina Čamková
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 05.39 233
Celkem 38 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 13.62 705
2 Dominik HorkýDominik Horký
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
99 12.06 610
3 Jakub JílekJakub Jílek
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
98 11.68 587
4 Lukáš JankaLukáš Janka
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 11.32 565
5 Daniel KalábDaniel Kaláb
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
99 10.82 535
6 Jakub VaverkaJakub Vaverka
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
99 10.46 513
7 Radek SkálaRadek Skála
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
98 10.37 508
8 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
98 10.33 505
9 Martin KonečnýMartin Konečný
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
99 10.25 501
Tomáš HynekTomáš Hynek
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 10.25 501
11 Jiří VykoukalJiří Vykoukal
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 10.22 499
12 Svatopluk BohanosSvatopluk Bohanos
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 09.70 468
13 Rostislav BartoněkRostislav Bartoněk
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 09.69 467
14 Jiří OčenášekJiří Očenášek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 09.28 443
15 Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 09.04 428
16 Petr RůžičkaPetr Růžička
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
99 09.02 427
17 Martin FrydryšekMartin Frydryšek
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
98 08.94 422
18 Filip PospíšilFilip Pospíšil
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 08.60 402
19 Michal SkyvaMichal Skyva
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
98 08.58 401
20 Tomáš KalabisTomáš Kalabis
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
00 08.45 393
Jan LátalJan Látal
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
99 08.45 393
22 Vojtěch BednářVojtěch Bednář
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
98 08.34 386
Petr ChromecPetr Chromec
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
98 08.34 386
24 Vojtěch HarlenderVojtěch Harlender
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
99 08.13 374
25 Čeněk SlezákČeněk Slezák
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
98 08.05 369
26 Dominik HomolaDominik Homola
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
98 07.74 351
27 Jan MinářJan Minář
ZŠ DolanyZŠ Dolany
99 07.59 342
28 Josef PacákJosef Pacák
ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel
99 06.55 281
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SvozilLukáš Svozil
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 63.42 423
2 Lukáš VelešíkLukáš Velešík
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 58.05 377
3 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 53.40 337
4 Martin RochovanskýMartin Rochovanský
ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc
00 53.10 334
5 Michal GalusMichal Galus
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 52.82 332
6 Josef DofekJosef Dofek
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
01 51.02 316
7 Jan MajerJan Majer
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 50.12 309
8 Jakub PodivínskýJakub Podivínský
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 50.09 309
9 Michal KunertMichal Kunert
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 49.89 307
10 Štěpán MachalíkŠtěpán Machalík
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 48.40 294
11 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 46.73 280
12 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 46.40 277
13 Lukáš NavrátilLukáš Navrátil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
00 45.26 268
14 Tomáš SikoraTomáš Sikora
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 45.00 266
15 Jaroslav MádrJaroslav Mádr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 43.30 252
16 Marcel HavránekMarcel Havránek
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 42.75 247
17 Vojtěch RichterVojtěch Richter
ZŠ DolanyZŠ Dolany
01 42.70 247
18 Jan DubecJan Dubec
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 42.62 246
19 Adam VyhlídalAdam Vyhlídal
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 42.05 241
20 Stanislav VaculíkStanislav Vaculík
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 40.53 229
21 Jaroslav ChlubnaJaroslav Chlubna
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 40.00 224
22 Martin BrzokoupilMartin Brzokoupil
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 39.76 222
23 Jan HimrJan Himr
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 39.00 216
24 Tomáš LexmaulTomáš Lexmaul
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
00 37.90 207
25 dalibor Benedalibor Bene
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
00 37.53 204
26 Matěj SchwarzMatěj Schwarz
ZŠ DolanyZŠ Dolany
00 36.17 193
27 Martin MyslínMartin Myslín
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
01 34.86 182
28 Adam PetrckýAdam Petrcký
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 32.42 163
29 David KuchařDavid Kuchař
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
02 31.00 151
30 petr Fraitpetr Frait
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 26.20 114
MS Pavel PošustaPavel Pošusta
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
00 52.20 327
MS Jakub SoušekJakub Soušek
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 48.40 294
Rostislav BartoněkRostislav Bartoněk
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
00 DNP
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 14.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 44.51 411
2 Kristýna OčenáškováKristýna Očenášková
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 44.12 406
3 Alena DohnálkováAlena Dohnálková
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 43.72 401
4 Hanna LosertováHanna Losertová
ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského
01 36.89 317
5 Anna BřezinováAnna Březinová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 34.87 293
6 Viktorie CzybulyováViktorie Czybulyová
ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc
00 34.80 292
7 Andrea KrejzlíkováAndrea Krejzlíková
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 32.88 269
8 Gabriela KubschováGabriela Kubschová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
00 32.22 261
9 Martina ŠtefováMartina Štefová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 30.87 245
10 Markéta ŽenčákováMarkéta Ženčáková
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
02 29.31 227
11 Hana PešatováHana Pešatová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 29.17 225
12 Karolína PazderováKarolína Pazderová
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
01 29.10 225
13 Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 28.94 223
14 Tereza ZaoralováTereza Zaoralová
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
02 28.30 215
15 Anežka CajthamlováAnežka Cajthamlová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 27.97 211
16 Karolína ČechováKarolína Čechová
ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané
00 27.87 210
Veronika ŠebestováVeronika Šebestová
ZŠ TršiceZŠ Tršice
01 27.87 210
18 Natálie NiesnerováNatálie Niesnerová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 25.10 178
19 Iveta HnilicováIveta Hnilicová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
00 24.37 170
20 Daren IngrišováDaren Ingrišová
ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd
01 23.75 163
21 Kristýna OnderkováKristýna Onderková
Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc
01 21.95 142
22 Monika HudcováMonika Hudcová
ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc
01 21.71 140
23 Valerie VyvozilováValerie Vyvozilová
ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec
01 19.36 113
Denisa AugustinováDenisa Augustinová
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 DNP
Eliška ČapkováEliška Čapková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 DNP
Michaela KubíčkováMichaela Kubíčková
ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova
01 DNP
Zuzana PlacháZuzana Plachá
ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc
01 DNP
Celkem 27 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 6845
2 HALKO HALKO ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 5400
3 HOLEC HOLEC ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 5333
4 ZEYER ZEYER ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 5206
5 VELTY VELTY ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 5187
6 LITOV LITOV ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 4573
7 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4445
8 HEJCI HEJCI Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 4396
9 DOLAN DOLAN ZŠ DolanyZŠ Dolany 4320
10 NAMES NAMES ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 3641
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, výška, 60 m, koule 4kg, dálka, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1500 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4807
2 DOLAN DOLAN ZŠ DolanyZŠ Dolany 3910
3 STUPK STUPK ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 3819
4 ZEYER ZEYER ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 2977
5 HOLEC HOLEC ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 2873
6 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 2853
7 VELTY VELTY ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 2689
8 NAMES NAMES ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 2357
9 HALKO HALKO ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2332
10 NEDVE NEDVE ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2175
11 TRSIC TRSIC ZŠ TršiceZŠ Tršice 1389
Poznámky:
Stav po: dálka, 4x60 m, výška, 60 m, kriket, 1000 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEJCI HEJCI Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 5299
2 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 5074
3 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 4719
4 LUTIN LUTIN ZŠ LutínZŠ Lutín 4667
5 ZEYER ZEYER ZŠ Zeyerova OlomoucZŠ Zeyerova Olomouc 4325
6 LITOV LITOV ZŠ Vítězná LitovelZŠ Vítězná Litovel 4290
7 VELTY VELTY ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 4264
8 DOLAN DOLAN ZŠ DolanyZŠ Dolany 4013
9 CAJKO CAJKO Gymnázium Čajkovského OlomoucGymnázium Čajkovského Olomouc 3888
10 HOLEC HOLEC ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3797
11 HALKO HALKO ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 3662
12 NAMES NAMES ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 3654
13 TRSIC TRSIC ZŠ TršiceZŠ Tršice 2836
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, výška, 60 m, dálka, koule 3kg, 800 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HEYRO HEYRO ZŠ HeyrovskéhoZŠ Heyrovského 4777
2 HOLEC HOLEC ZŠ Holečkova OlomoucZŠ Holečkova Olomouc 3861
3 VELTY VELTY ZŠ Velký TýnecZŠ Velký Týnec 3816
4 VELUJ VELUJ ZŠ Velký ÚjezdZŠ Velký Újezd 3172
5 HALKO HALKO ZŠ Hálkova OlomoucZŠ Hálkova Olomouc 2859
6 NEDVE NEDVE ZŠ NedvědovaZŠ Nedvědova 2813
7 STUPK STUPK ZŠ Stupkova OlomoucZŠ Stupkova Olomouc 2806
8 TRSIC TRSIC ZŠ TršiceZŠ Tršice 2776
9 HEJCI HEJCI Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 2753
10 NAMES NAMES ZŠ Náměšť na HanéZŠ Náměšť na Hané 2347
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, dálka, kriket, výška, 60 m, 600 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m
Celkem 10 závodníků