výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze

Děčín (25. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 11.09
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 11.31
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.81
4 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 12.06
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.20
6 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 12.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.16
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.76
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 12.05
4 Václav PeleškaVáclav Peleška 66 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.73
5 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 12.81
6 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 11.12
2 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.24
3 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 12.37
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 12.67
5 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.57
6 Dominik PikešDominik Pikeš 98 AK MostAK Most 13.58
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most 11.21
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.22
3 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.69
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.17
5 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 13.03
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.67
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 11.79
3 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.99
4 Lukáš BártaLukáš Bárta 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.52
5 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.63
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 10.92
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 11.04
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 11.07
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.19
5 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 11.36
Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.48
2 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.60
3 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.64
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.75
5 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 11.77
Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 13.20
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.66
3 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.90
4 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.07
Tereza NovotnáTereza Novotná 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.59
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.08
3 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.06
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 15.16
5 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 15.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.30
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.56
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.99
4 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.25
5 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.08
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.29
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.59
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.73
5 Pavla PospíšilováPavla Pospíšilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 15.77
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 12.98
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 13.07
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 13.16
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.16
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.41
6 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.49
7 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.68
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.70
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 Atletika KadaňAtletika Kadaň 13.83
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 13.97
4 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 14.03
Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.27
2 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK MostAK Most 22.28
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 AK MostAK Most 22.39
4 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.68
5 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 22.79
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 23.03
2 Ondřej LackoOndřej Lacko 95 ASK LovosiceASK Lovosice 23.07
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 23.11
4 Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.21
5 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 24.20
6 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 AK BílinaAK Bílina 24.25
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.66
2 David SchädelbauerDavid Schädelbauer 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 23.70
3 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.21
4 Martin BartošMartin Bartoš 97 AK BílinaAK Bílina 24.97
5 Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.05
Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most DQ
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.40
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 24.77
3 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.04
MS Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.85
Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 5 (ne, 25.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.34
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 25.73
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 26.25
MS František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.56
Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Finále 6 (ne, 25.5.2014) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 26.64
2 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 26.96
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 28.11
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 26.50
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.15
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.34
4 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.72
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.11
6 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.65
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 27.21
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 27.53
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.60
4 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 27.99
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 28.80
Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 TJ KrupkaTJ Krupka DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 28.44
2 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 29.23
3 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.02
4 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 31.21
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 32.78
Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále 4 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.84
2 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.60
3 Michaela PospíšilováMichaela Pospíšilová 96 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 31.08
4 Michaela BartákováMichaela Bartáková 97 AK MostAK Most 31.29
5 Aneta KřížováAneta Křížová 98 AK ŽatecAK Žatec 32.99
6 Pavla PospíšilováPavla Pospíšilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.36
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 49.67
2 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 51.32
3 Martin TopšMartin Topš 96 ASK LovosiceASK Lovosice 51.71
4 Jakub KlímaJakub Klíma 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 52.02
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.43
Celkem 5 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK BílinaAK Bílina 52.19
2 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.45
3 David LuxDavid Lux 97 ASK LovosiceASK Lovosice 54.39
4 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 97 TJ KrupkaTJ Krupka 54.62
5 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 ASK LovosiceASK Lovosice 56.26
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.22
2 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 56.79
3 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 58.01
4 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 65.05
Vít VeselýVít Veselý 95 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 59.73
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 61.74
3 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 63.80
4 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 64.79
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 65.32
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.69
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 63.68
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 65.36
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 67.02
4 Lucie RottenbornováLucie Rottenbornová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 68.74
5 Nikola SvrčinováNikola Svrčinová 98 AK ŽatecAK Žatec 72.83
Celkem 5 závodníků
Finále 3 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GrundováTereza Grundová 98 Atletika KadaňAtletika Kadaň 67.73
2 Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 68.25
3 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 69.03
4 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 71.16
Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 2:03.41
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.69
3 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:04.93
4 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 2:05.18
5 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 2:05.76
6 Přemysl PreissPřemysl Preiss 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:08.05
7 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:10.70
8 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK BílinaAK Bílina 2:13.19
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 2:11.95
2 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:22.17
3 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 2:23.11
4 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:23.17
5 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2:26.82
6 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 2:28.82
7 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:30.32
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:22.69
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:24.54
3 Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:25.74
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:41.57
5 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:42.11
6 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:46.41
7 Nikola SvrčinováNikola Svrčinová 98 AK ŽatecAK Žatec 2:50.49
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 4:08.85
2 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:20.06
3 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:27.90
4 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 4:31.10
5 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:43.64
6 Vladimír KočkaVladimír Kočka 98 AK ŽatecAK Žatec 4:45.89
7 Jan ParoubekJan Paroubek 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:53.71
Vladimír KočkaVladimír Kočka 98 AK ŽatecAK Žatec DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 5:17.04
2 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 5:19.38
3 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:37.54
4 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:38.57
Celkem 4 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 18:13.55
2 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:19.41
3 Jakub FoltýnJakub Foltýn 97 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18:53.31
4 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19:34.56
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 15.95
2 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 18.30
3 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.61
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.19
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 18.90
3 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.52
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 ASK DěčínASK Děčín 59.59
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.05
3 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 60.43
4 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 61.45
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 60.33
2 Pavel BulvaPavel Bulva 70 ASK DěčínASK Děčín 70.90
3 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 72.46
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 75.61
2 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 80.76
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 ASK DěčínASK Děčín 86.40
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.93
2 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.84
3 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.78
4 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.65
MS Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.87
Vojtěch PlačekVojtěch Plaček
ASK DěčínASK Děčín
96 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.59
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.59
3 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.50
4= Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.50
4= Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.50
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.45
7 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.40
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.90
2 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 3.55
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNF
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.90
2 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.10
MS Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 3.65
MS Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.65
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 3.55
MS Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.00
Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 DNF
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 6.55 +0.0 m/s 6.311,16.540,06.550,06.556.530,06.450,0X
2 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 6.38 +0.0 m/s 6.080,86.110,06.270,06.276.070,0X6.380,0
3 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 6.29 +0.0 m/s 6.200,56.290,06.021,06.296.100,05.990,0X
4 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 6.16 -0.6 m/s 6.120,05.910,0X6.125.47-0,36.16-0,65.960,0
5 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 5.66 +0.0 m/s 4.740,05.440,35.460,05.465.490,05.660,0X
6 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.65 +0.3 m/s 5.520,05.650,35.560,15.655.430,4XX
7 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.63 +0.0 m/s 5.330,05.470,75.630,05.635.250,05.48-0,25.350,0
8 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.40 +0.0 m/s 5.310,05.360,35.320,05.365.400,0XX
9 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 5.24 +0.0 m/s 5.09-0,45.220,05.240,05.24
10 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 5.08 +0.3 m/s 4.971,15.080,3X5.08
11 Jakub MachovecJakub Machovec
AK MostAK Most
99 4.61 +0.0 m/s 3.170,0X4.610,04.61
12 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 4.32 +0.0 m/s 4.280,34.320,04.200,44.32
MS Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 5.60 +0.0 m/s
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.28 -1.0 m/s 5.12-0,04.990,04.930,15.125.060,0X5.28-1,0
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 5.19 +0.0 m/s 4.93-0,0X4.900,04.935.03-0,95.190,0X
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 5.12 -2.7 m/s 4.78-0,54.980,04.920,84.984.990,04.900,05.12-2,7
4 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.07 -1.2 m/s X4.89-0,54.501,14.89X4.950,05.07-1,2
5 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.05 -0.3 m/s 4.930,04.420,84.530,64.93X4.830,05.05-0,3
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.82 +0.0 m/s 4.470,04.660,04.471,24.664.650,04.820,04.61-0,9
7 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.70 +0.0 m/s 4.700,0X4.352,04.704.350,44.570,04.51-0,7
8 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
99 4.68 +0.0 m/s 4.680,04.610,04.121,44.684.210,04.340,04.43-1,1
9 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 4.59 +0.0 m/s 4.460,64.590,04.420,04.59
10 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.58 +0.0 m/s 4.580,04.56-0,04.510,64.58
11 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.53 +1.1 m/s 4.47-0,34.240,04.531,14.53
12 Michaela BartákováMichaela Bartáková
AK MostAK Most
97 4.43 -0.3 m/s 4.43-0,34.300,04.110,24.43
13 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 4.23 -1.1 m/s 4.23-1,14.050,73.731,04.23
14 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 4.03 +0.0 m/s 3.930,04.030,03.860,64.03
15 Anna PorubčanováAnna Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.98 +1.2 m/s 3.730,13.79-0,23.981,23.98
16 Agáta MacasováAgáta Macasová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 3.97 +0.0 m/s 3.970,03.760,03.450,53.97
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK BílinaAK Bílina
96 13.57 +0.0 m/s X13.310,113.170,013.3113.020,013.400,013.570,0
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 13.06 +0.0 m/s 12.360,012.83-0,713.060,013.0612.560,212.68-0,113.020,0
3 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 13.06 -1.4 m/s 13.06-1,412.710,012.75-1,013.0611.170,913.020,0X
4 Pavel StrnadPavel Strnad
AK BílinaAK Bílina
96 12.75 -1.1 m/s X11.880,011.320,011.8812.250,812.75-1,112.16-0,0
5 David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 12.07 +0.0 m/s X11.74-0,0X11.7412.070,0-X
6 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 12.04 +0.3 m/s 11.800,111.840,011.760,211.8412.040,311.960,012.020,0
7 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 12.02 +0.0 m/s 11.770,011.630,012.020,012.0211.900,1XX
8 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 11.67 -0.8 m/s 11.10-0,0X11.67-0,811.67---
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 0 0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.41 +0.0 m/s 10.45-1,4X11.26-1,811.2611.02-1,111.410,0X
2 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 11.08 -0.1 m/s 10.990,011.070,010.821,211.07-10.790,011.08-0,1
3 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 11.07 -0.1 m/s 10.750,0X10.740,010.75X11.02-0,611.07-0,1
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.74 -0.6 m/s X10.440,210.301,510.44X10.74-0,6X
5 Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
97 10.55 +0.0 m/s 10.010,010.520,510.550,010.5510.53-1,0X10.43
6 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.38 -0.5 m/s 9.87-0,210.38-0,510.181,59.879.93-0,8XX
7 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.36 -0.2 m/s X10.280,09.901,29.9010.06-0,610.190,010.36-0,2
8 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 10.31 -0.7 m/s 10.290,010.070,0X10.2910.31-0,7X10.21-0,2
9 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.10 +0.0 m/s X9.951,710.100,09.95
10 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 10.09 +0.0 m/s 9.770,010.090,09.830,99.83
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
75 10.36
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.32
3 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 09.84
4 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 08.54
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 14.40
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 13.54
3 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 12.38
4 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 09.84
5 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 09.31
6 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 07.93
MS Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 11.05
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 DNP
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 32.24
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 28.49
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 23.16
4 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 22.47
5 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 21.94
6 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 20.98
7 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 18.38
MS Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 21.89
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 49.35
2 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 36.77
3 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 32.40
MS Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 31.37
Ondřej LackoOndřej Lacko
ASK LovosiceASK Lovosice
95 DNF
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 DNP
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 21.59
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 24.13
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 20.63
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 44.47
MS Alena BouchnerováAlena Bouchnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
74 22.89
Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 DNP
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel DvořákDaniel Dvořák
AK MostAK Most
97 33.88
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MaškaLibor Maška
ASK DěčínASK Děčín
83 57.76
2 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 49.47
3 Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
78 47.20
4 Jiří TáborskýJiří Táborský
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
63 45.67
5 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.05
Vladimír MaškaVladimír Maška
ASK DěčínASK Děčín
73 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 37.50
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 35.74
3 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
TJ KrupkaTJ Krupka
93 33.31
4 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 28.81
5 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
75 28.47
6 Eliška ŽubretovskáEliška Žubretovská
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 27.23
7 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 26.52
8 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 26.19
Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 DNP
Tereza NovotnáTereza Novotná
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor BařtipánLibor Bařtipán
AK BílinaAK Bílina
76 53.76
2 Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 53.22
3 Jiří RychtrJiří Rychtr
ASK LovosiceASK Lovosice
81 49.25
4 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 45.77
5 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 42.55
6 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 38.71
7 Daniel KadlečekDaniel Kadleček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 37.55
8 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 24.38
MS Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 63.34
Celkem 9 závodníků