Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Most (18. 5. 2014)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.73 11.00
2 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 22.90 9.00
3 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.13 8.00
4 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.75 7.00
5 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.99 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.84 6.00
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.03 3.00
3 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 24.89
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.98
Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 24.11 2.00
2 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.48 1.00
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.89
4 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.03
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.44
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.92 5.00
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 25.52
3 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 25.61
4 Petr ŠmídPetr Šmíd 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.02
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.66
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.06 11.00
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.35 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.46 8.00
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.89 7.00
5 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 28.38 2.00
Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.95 5.00
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.16 4.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.33 3.00
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.44
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.88
6 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.39 1.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 28.48
3 Anna HomérováAnna Homérová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.31
4 Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.24
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 30.65
Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.91 6.00
2 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.44
Štěpánka PuchernováŠtěpánka Puchernová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Kateřina LandováKateřina Landová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Kristýna AndltováKristýna Andltová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 18.5.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.77
2 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.37
3 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 30.38
4 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 31.27
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 32.27
Celkem 5 závodníků