Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Most (18. 5. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 50.31 11.00
2 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 52.41 9.00
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.62 8.00
MB Tomáš BachTomáš Bach 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 51.43
Martin RejmanMartin Rejman 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.28 6.00
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 56.75 3.00
3 Michal ČermákMichal Čermák 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 57.95 2.00
4 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 59.56
Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.99 7.00
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 54.88 5.00
3 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 55.39 4.00
4 Jiří VančuraJiří Vančura 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 58.97 1.00
5 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.04
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNP
MB Ondřej MachOndřej Mach 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 53.83
MB Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 55.08
MB Ladislav BušákLadislav Bušák 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 58.66
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.80 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 61.20 8.00
3 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 64.23 6.00
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 64.48 5.00
5 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 66.63 2.00
6 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 67.11
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 63.55 7.00
2 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 66.92 1.00
3 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 67.68
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 68.32
5 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 68.91
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.24 9.00
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.79 4.00
3 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 66.29 3.00
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.25
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 70.63
Celkem 5 závodníků