Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje

Stará Boleslav (23. 5. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.01
3 Jan-František LinekJan-František Linek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.23
4 Dominik DastychDominik Dastych 00 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 08.75
MB David JiranDavid Jiran 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.25
2 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.90
3 Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora 07.92
4 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.16
5 Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.77
2 Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.90
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.94
4 Tomáš KolářTomáš Kolář 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.25
5 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.57
MB David PopelkaDavid Popelka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.84
2 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.90
3 Jiří DvořákJiří Dvořák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09
MB Václav BendaVáclav Benda 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kyryl AndrejchukKyryl Andrejchuk 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
2 Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
3 Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
4 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.80
MB Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Petr LoudaPetr Louda 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Jakub BrožJakub Brož 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.28
2 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.38
3 Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.65
4 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.84
5 Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.88
6 Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.73
MB Jana KurkováJana Kurková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.23
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
3 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.46
4 Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.96
5 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.52
MB Karolína RokosováKarolína Rokosová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.26
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.33
3 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
4 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
5 Eliška VernerováEliška Vernerová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.05
6 Laura ŠpačkováLaura Špačková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 10.31
MB Veronika NovákováVeronika Nováková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.33
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.72
4 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
5 Václava SeifertováVáclava Seifertová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.90
6 Kateřina BibenováKateřina Bibenová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.26
7 Eliška KsandrováEliška Ksandrová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.96
MB Ivana BartákováIvana Bartáková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.31
2 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.42
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.63
4 Simona OndrováSimona Ondrová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
5 Michaela ChárováMichaela Chárová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.80
6 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.90
7 Tereza PavlováTereza Pavlová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
8 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.02
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Celkem 6 závodníků