Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Středočeského kraje

Stará Boleslav (23. 5. 2014)

150 m - Žáci (Finále)

Finále (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Lukáš HájekLukáš Hájek 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
MB Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Lukáš LandaLukáš Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Jan-František LinekJan-František Linek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
MB Jiří JindáčekJiří Jindáček 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Adam MauerAdam Mauer 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Tomáš KolářTomáš Kolář 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Petr HarmachPetr Harmach 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Jaroslav KonečnýJaroslav Konečný 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná HoraSKP Olympia Kutná Hora
Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Celkem 21 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 23.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Václava SeifertováVáclava Seifertová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Klára ŠimkováKlára Šimková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Simona ŠamanováSimona Šamanová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Monika ŠestákováMonika Šestáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eliška VernerováEliška Vernerová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Kamila ValešováKamila Valešová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Nikola LanghansováNikola Langhansová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
MB Tereza ČikováTereza Čiková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Anděla MoulisováAnděla Moulisová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Pavla MrázováPavla Mrázová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Šárka TicháŠárka Tichá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
MB Veronika JírovskáVeronika Jírovská 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Tereza HoladováTereza Holadová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Barbora RillichováBarbora Rillichová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Adéla BysterskáAdéla Bysterská 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Laura ŠpačkováLaura Špačková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Eliška KlírováEliška Klírová 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Dominika KrálíkováDominika Králíková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
Eliška KsandrováEliška Ksandrová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Iva PilouskováIva Pilousková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Kateřina BibenováKateřina Bibenová 01 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Celkem 39 závodníků