výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň

Hradec Králové (22. 5. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 07.9 11.00
2 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.2 9.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.4 8.00
4 Jan JindraJan Jindra 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.6 6.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.8 4.50
6 Jakub MikyskaJakub Mikyska 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.2
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim UlrychRadim Ulrych 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.8 4.50
2 Robin PolákRobin Polák 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.1
3 Dominik FolcDominik Folc 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.3
4 Adam ProkešAdam Prokeš 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.6
5 Denis RajsnerDenis Rajsner 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.8
6 David FáberaDavid Fábera 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5 7.00
2 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.9 2.50
3 Vojtěch VyhledalVojtěch Vyhledal 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.0 0.50
4 Radomír KirchRadomír Kirch 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.3
5 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.6
6 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.2
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PácalJan Pácal 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.9 2.50
2 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.0 0.50
3 Radek VolechRadek Volech 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.5
4 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.6
5 Matěj PávekMatěj Pávek 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7
6 Drahomír JežekDrahomír Ježek 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.9
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
2 Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.3
3 Radim PoláčekRadim Poláček 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.6
4 Kryštof KučeraKryštof Kučera 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.7
MB Radek ČápRadek Čáp 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.0
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.8 7.00
2 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.9 3.00
3 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.0
4 Tereza HorákováTereza Horáková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.1
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.2
6 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.3
7 Marie JiřičkováMarie Jiřičková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.7
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.8 7.00
2 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 3.00
3 Kateřina FettersováKateřina Fettersová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.2
4 Eliška KřížováEliška Křížová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.3
5 Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.4
Eliška KudrnováEliška Kudrnová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Michaela NovákováMichaela Nováková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 08.7 9.00
2 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.8 7.00
3 Adéla HorákováAdéla Horáková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.7
4 Tereza RýdlováTereza Rýdlová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.8
5 Barbora HoškováBarbora Hošková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.8
6 Marie SedláčkováMarie Sedláčková 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.0
Adéla BrožkováAdéla Brožková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.4 11.00
2 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.0
3 Alice ProstředníkováAlice Prostředníková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 09.8
4 Adéla VítkováAdéla Vítková 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.8
5 Kateřina KindlováKateřina Kindlová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.9
6 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.1
7 Jana Špatenková Jana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.2
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka KuhnovaJitka Kuhnova 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.9 3.00
2 Nela DrápalíkováNela Drápalíková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.9 3.00
3 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 09.1
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.4
5 á Eliška Suchánková Eliška Suchánkov 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.5
6 Eliška JönováEliška Jönová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.9
7 Lucie VlasákováLucie Vlasáková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.0
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.9 3.00
2 Aneta BourováAneta Bourová 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.9
3 Johana ChrobokováJohana Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9
4 Veronika LoudováVeronika Loudová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.0
5 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 10.4
MB Martina SakslováMartina Sakslová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.8
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.3
2= Vanda VávrováVanda Vávrová 03 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 09.7
2= Zuzana RoubcováZuzana Roubcová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.7
4 Denisa RyšaváDenisa Ryšavá 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.7
5 Jitka KovářováJitka Kovářová 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 11.6
Barbora HyskováBarbora Hysková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.9
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.1 11.00
2 Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.2 7.00
3 Dominik FolcDominik Folc 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.9 6.00
4 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 54.5 4.00
5 Filip NečasFilip Nečas 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 64.6
MB Patrik KubečekPatrik Kubeček 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.5
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 52.0 9.00
2 Daniel JankovičDaniel Jankovič 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.5 3.00
3 Antonín MatuškaAntonín Matuška 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.9 0.50
Filip PilařFilip Pilař 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 56.9 0.50
5 Jan NěmecJan Němec 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 57.8
MB Radek ČápRadek Čáp 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 50.2
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.1 8.00
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.0 5.00
3 Jan ZivrJan Zivr 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 56.7 2.00
4 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 57.2
5 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 62.2
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JirouskováBarbora Jirousková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 50.0 11.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 53.2 6.00
3 Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 56.6
Sára AdamcováSára Adamcová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Tereza JežkováTereza Ježková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MrhováLenka Mrhová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.9 9.00
2 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.5 8.00
3 Šárka KomedováŠárka Komedová 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 53.8 5.00
4 Anna VenclováAnna Venclová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 54.5 2.50
Petra BorůvkováPetra Borůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Eliška KudrnováEliška Kudrnová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 54.3 4.00
2 Alice ProstředníkováAlice Prostředníková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 55.2
3 Tereza KovalskáTereza Kovalská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.1
4 Jana Špatenková Jana Špatenková 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 59.5
5 Petra ZítkováPetra Zítková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 60.4
6 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.5
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PetráčkováLucie Petráčková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 54.7 1.00
2 Adéla HorákováAdéla Horáková 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 57.8
3 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 58.7
MB Martina SakslováMartina Sakslová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.9
Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka KuhnovaJitka Kuhnova 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 53.0 7.00
2 Sára ErbenováSára Erbenová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 54.5 2.50
3 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 58.6
4 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 62.3
5 Jitka KovářováJitka Kovářová 05 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 68.3
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:47.3 11.00
2 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:48.8 8.00
3 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:51.3 7.00
4 Daniel HojnýDaniel Hojný 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:51.6 6.00
5 Jakub LádJakub Lád 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:56.9 5.00
6 Jakub SenetaJakub Seneta 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3:06.2 1.00
7 Marian BrixiMarian Brixi 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:07.3
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:16.7
9 Martin DroščákMartin Droščák 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:35.0
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Miroslav Špicar, DC Ostroměř,
2. Jan Rücker, DC Ostroměř,
3. Štěpán Matějů, TJ Lokomotiva Trutnov
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RückerJan Rücker 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:47.9 9.00
2 Jakub VávraJakub Vávra 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:59.5 4.00
3 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:02.6 3.00
4 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:04.8 2.00
5 Jan VondroušJan Vondrouš 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3:06.4
6 Matěj KrčmářMatěj Krčmář 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:12.5
7 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:12.7
MB Matouš HanousekMatouš Hanousek 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:59.2
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:35.0 11.00
2 Lenka RozínkováLenka Rozínková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 2:42.2 9.00
3 Kristina JánskáKristina Jánská 01 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2:42.7 8.00
4 Tereza KořénkováTereza Kořénková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.9 5.00
5 Tereza HákováTereza Háková 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:50.8 3.00
6 Monika FišerováMonika Fišerová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:52.1 2.00
7 Natálie NyčováNatálie Nyčová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:56.3
8 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:59.4
9 Erika KubíkováErika Kubíková 01 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:02.4
10 Barbora VymetálkováBarbora Vymetálková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:03.2
MB Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:39.0
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců:
1. Kateřina Jebavá, TJ Dvůr Králové n. L.
2. Adéla Sádlová, SK Nové Město n. M.
3. Lenka Rozínková, TJ Dobruška
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula MaršíkováVendula Maršíková 02 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:45.3 7.00
2 Dorota BělkováDorota Bělková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:46.8 6.00
3 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.1 4.00
4 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:55.0 1.00
5 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 2:57.7
6 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:02.2
7 Kateřina FettersováKateřina Fettersová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:06.0
8 Denisa RyšaváDenisa Ryšavá 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:08.4
9 Tereza KovalskáTereza Kovalská 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.0
10 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 3:14.4
11 Anna Bernadetta VojkůvkováAnna Bernadetta Vojkůvková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:39.5
Celkem 11 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka 01 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10.5 11.00
2 Kryštof BělkaKryštof Bělka 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.3 9.00
3 Šimon KárníkŠimon Kárník 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.6 8.00
Pavel ZahálkaPavel Zahálka 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 10.2 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 11.7 8.00
3 Laura MećavováLaura Mećavová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.0 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HulíkováTereza Hulíková 01 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.7 9.00
2 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.9 7.00
3 Anna VenclováAnna Venclová 01 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 13.7 4.00
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská 02 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.0 5.00
2 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 14.5 3.00
Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drašnar, Matějův, Šantroch, Kirch Drašnar, Matějův, Šantroch, Kirch TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 36.7 11.00
2 "A" Charvát, Matuška, Vyhledal, Ulrych "A" Charvát, Matuška, Vyhledal, Ulrych TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.0 9.00
3 Blažek, Brixi, Jaroš, Poláček Blažek, Brixi, Jaroš, Poláček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.8 8.00
4 Bělík, Vondrouš, Pilař, Němec Bělík, Vondrouš, Pilař, Němec TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 38.9 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hojný D., Hráský, Paták, Rajsner. Hojný D., Hráský, Paták, Rajsner. TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.0 6.00
2 "B" Voleh, Bohatý, Jindra, Zivr "B" Voleh, Bohatý, Jindra, Zivr TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 39.6 5.00
3 Lád, Krátký, Hurdálek, Krčmář Lád, Krátký, Hurdálek, Krčmář TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40.1 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kořánová, Pešková, Bělková, Coufalová Kořánová, Pešková, Bělková, Coufalová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33.6 11.00
2 "A" Jiřicková, Komedová, Procházková, Jirousková "A" Jiřicková, Komedová, Procházková, Jirousková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.7 9.00
3 Kuhnová, Petrová, Kotková, Rozehnalová Kuhnová, Petrová, Kotková, Rozehnalová TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 37.0 8.00
4 Horáková T., Rozínková, Horáková A., Prostředníková Horáková T., Rozínková, Horáková A., Prostředníková TJ DobruškaTJ Dobruška 37.5 7.00
5 "A" Paďourová, Maršíková, Nývltová, Šrůtová "A" Paďourová, Maršíková, Nývltová, Šrůtová SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 38.4 4.50
"A" Špatenková, Holmanová, Chroboková, Sojková "A" Špatenková, Holmanová, Chroboková, Sojková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 38.4 4.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Jebavá, Háková, Hošková, Křížková "B" Jebavá, Háková, Hošková, Křížková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 37.8 6.00
2 Prouzová, Bělohlávková, Suchánková, Kovalská, Prouzová, Bělohlávková, Suchánková, Kovalská, TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.7 3.00
3 "B" Sedláčková, Řehořová, Fettersová, Nováková "B" Sedláčková, Řehořová, Fettersová, Nováková SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 38.8 2.00
4 "C" Nováková K., Prokešová, Shejbalová, Šrajbrová "C" Nováková K., Prokešová, Shejbalová, Šrajbrová SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 39.7 1.00
5 "D" Růžičková, Venclová, Rýdlová, Zítková "D" Růžičková, Venclová, Rýdlová, Zítková SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 40.7
6 "B" Bourová, Hysková, Vaňurová, Síbrová "B" Bourová, Hysková, Vaňurová, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 42.8
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 1.42 11.00
2 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.39 9.00
3 Daniel KrátkýDaniel Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.25 8.00
4 Vojtěch VyhledalVojtěch Vyhledal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.20 7.00
5 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.20 6.00
6 Jan PavlíkJan Pavlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.15 5.00
7 Kryštof BělkaKryštof Bělka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.10 4.00
Jakub SenetaJakub Seneta
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 NM
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.46 11.00
2 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.40 9.00
3 Kristina JánskáKristina Jánská
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 1.40 8.00
4 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.37 7.00
5 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.25 6.00
6 Sabina NývltováSabina Nývltová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 1.25 5.00
7 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.25 4.00
8= Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 1.20 2.50
8= Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 1.20 2.50
10 Adéla BrožkováAdéla Brožková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 1.20 1.00
11 Nela ŘehořováNela Řehořová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 1.20
13= Aneta KořánováAneta Kořánová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.20
13= Veronika LoudováVeronika Loudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.20
13= Daniela ŠtajerováDaniela Štajerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.20
15= Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 1.15
15= Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.15
17 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.15
18 Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 1.15
19= Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 1.15
19= Tereza HákováTereza Háková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 1.15
21 Petra ŠotolováPetra Šotolová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 1.10
22 Eliška JönováEliška Jönová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 1.05
MB Adéla SádlováAdéla Sádlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 1.31
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.09 11.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 4.79 9.00
3 Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 4.63 8.00
4 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.51 7.00
5 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 4.17 6.00
6 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.03 5.00
7 Vojtěch HovorkaVojtěch Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 4.01 4.00
8 Radim UlrychRadim Ulrych
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 3.98 3.00
9 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.94 2.00
10 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.90 1.00
11 Radomír KirchRadomír Kirch
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.83
12 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 3.82
13 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.79
14 Daniel HojnýDaniel Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.78
15 Kristián HráskýKristián Hráský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.76
16 Dominik FolcDominik Folc
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.74
17 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.73
18 Jan PavlíkJan Pavlík
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.66
19 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.66
20 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.63
21 Daniel KrátkýDaniel Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.59
22 Kryštof BělkaKryštof Bělka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.50
23 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.48
24 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.44
25 David FáberaDavid Fábera
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.33
26 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.29
27 Jan VondroušJan Vondrouš
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.22
28 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.09
29 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 2.83
MB Radek ČápRadek Čáp
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.92
MB Matouš HanousekMatouš Hanousek
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 3.78
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 4.52 11.00
2 Šarlota ProcházkováŠarlota Procházková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.20 9.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.19 8.00
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.09 7.00
5 Barbora HajnyšováBarbora Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 4.03 6.00
6 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.98 5.00
7 Tereza HorákováTereza Horáková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 3.93 4.00
8 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.90 3.00
9 Marie JiřičkováMarie Jiřičková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.88 2.00
10 Bára KotkováBára Kotková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.84 1.00
11 Tereza JezdinskáTereza Jezdinská
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 3.79
12 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.71
13 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.70
14 Nela DrápalíkováNela Drápalíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.67
15 Sabina NývltováSabina Nývltová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 3.60
16 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.60
17 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.60
18 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 3.50
19 Lucie PetráčkováLucie Petráčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 3.49
20 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.48
21 Veronika SojkováVeronika Sojková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.39
Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 3.39
23 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.36
24 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.32
Anežka PonikelskáAnežka Ponikelská
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 3.32
26 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.20
27 Erika KubíkováErika Kubíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 3.18
28 Kateřina KindlováKateřina Kindlová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 3.16
29 Veronika ShejbalováVeronika Shejbalová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 3.11
30 Nela ŘehořováNela Řehořová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.10
31 Marie SedláčkováMarie Sedláčková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 3.06
32 Johana ChrobokováJohana Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.03
33 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.01
34 Lenka MrhováLenka Mrhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 2.95
35 Aneta VaňurováAneta Vaňurová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 2.89
36 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.64
37 Aneta BourováAneta Bourová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 2.59
MB Sandra PeterováSandra Peterová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.21
Petra BorůvkováPetra Borůvková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Natálie SaksováNatálie Saksová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Kateřina Hlávková, TJ Dobruška<br>2. Sandra Peterová, SK Nové Město n. M.<br>3. Šarlota Procházková, TJ Dvůr Králové n. L.
Celkem 41 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára PeškováKlára Pešková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 10.85 11.00
2 Tereza JežkováTereza Ježková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 09.11 9.00
3 Michaela NovákováMichaela Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 09.04 8.00
4 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 09.00 7.00
5 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 08.25 6.00
6 Laura MećavováLaura Mećavová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 07.90 5.00
7 Barbora HaškováBarbora Hašková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 07.59 4.00
8 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 07.53 3.00
9 Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 06.83 2.00
10 Petra ŠotolováPetra Šotolová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 06.71 1.00
11 Barbora HoškováBarbora Hošková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 06.15
12 Karolína VognarováKarolína Vognarová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 06.08
13 Daniela ŠtajerováDaniela Štajerová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 05.95
14 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 05.55
Tereza RýdlováTereza Rýdlová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 DNS
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
01 08.36 11.00
2 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 08.15 9.00
3 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 07.23 8.00
4 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 06.92 7.00
5 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 06.84 6.00
6 Antonín MatuškaAntonín Matuška
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 06.51 5.00
7 Ladislav BrendlLadislav Brendl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 06.44 4.00
8 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 06.34 3.00
9 Jan BohatýJan Bohatý
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 05.43 2.00
Šimon KárníkŠimon Kárník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 62.16 11.00
2 Jakub VávraJakub Vávra
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 48.61 9.00
3 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 48.24 8.00
4 Jan JindraJan Jindra
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
01 46.22 7.00
5 Adam ProkešAdam Prokeš
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 44.82 6.00
6 Robin PolákRobin Polák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 40.92 5.00
7 Jan ŠponerJan Šponer
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 40.55 4.00
8 Matěj PávekMatěj Pávek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 38.83 3.00
9 Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 38.51 2.00
10 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 38.27 1.00
11 David JarošDavid Jaroš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 37.69
12 Tomáš KrátkýTomáš Krátký
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
02 37.44
13 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 36.47
14 Jan RückerJan Rücker
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 36.11
15 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 36.02
16 Jan PácalJan Pácal
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 35.64
17 Jáchym BednářJáchym Bednář
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 35.13
18 David HřivnaDavid Hřivna
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 34.83
19 Radek VolechRadek Volech
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 34.17
20 Matěj KrčmářMatěj Krčmář
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
03 32.25
21 Radim PoláčekRadim Poláček
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.84
22 Marian BrixiMarian Brixi
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.69
23 Jan BohatýJan Bohatý
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 30.45
24 Alexander PatákAlexander Paták
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 30.30
25 Ladislav BrendlLadislav Brendl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 29.64
26 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 29.54
27 Denis RajsnerDenis Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 29.26
28 Šimon KárníkŠimon Kárník
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 28.42
29 Pavel ZahálkaPavel Zahálka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 27.85
30 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 24.91
31 Filip NečasFilip Nečas
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 20.87
MB Patrik KubečekPatrik Kubeček
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 54.78
MB Matouš HanousekMatouš Hanousek
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 35.53
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Miroslav Špicar, DC Ostroměř<br>2. Patrik Kubeček, SK Nové Město n. M.<br>3. Jakub Vávra, DC Ostroměř
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 45.53 11.00
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
TJ DobruškaTJ Dobruška
02 45.14 9.00
3 Tereza KořénkováTereza Kořénková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 43.21 8.00
4 Markéta HolmanováMarkéta Holmanová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 41.00 7.00
5 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 37.41 6.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
02 36.05 5.00
7 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 35.44 4.00
8 Lucie ŠrůtováLucie Šrůtová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 35.16 3.00
9 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 35.01 2.00
10 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 34.95 1.00
11 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
03 34.66
12 Lenka RozínkováLenka Rozínková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 33.96
13 Adéla VítkováAdéla Vítková
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 33.83
14 Natálie NyčováNatálie Nyčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 31.99
15 Lucie VlasákováLucie Vlasáková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
02 31.68
16 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 31.01
17 Michaela NovákováMichaela Nováková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
01 29.63
18 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 28.19
19 Ludmila PaďourováLudmila Paďourová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
02 27.88
20 Veronika SojkováVeronika Sojková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 27.70
21 Kateřina RůžičkováKateřina Růžičková
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 23.78
22 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 23.75
23 Veronika LoudováVeronika Loudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 23.10
24 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod
03 22.13
25 Eliška JönováEliška Jönová
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
02 21.45
26 Aneta VaňurováAneta Vaňurová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 21.26
27 Zuzana RoubcováZuzana Roubcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 18.36
28 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 17.88
Sára AdamcováSára Adamcová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Nikola BujárkováNikola Bujárková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 DNS
Tereza KloučkováTereza Kloučková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
01 DNS
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Johana Coufalová, TJ Sokol Hradec Králové<br>2. Pavlína Prudičová, TJ Dobruška<br>3. Tereza Kořénková, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 31 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 107.00
2 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 091.50
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 087.00
4 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 075.50
5 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 063.50
6 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 038.50
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 6
2. DC Ostroměř 5
3. TJ Lokomotivat Trutnov 4
4. TJ Sokol Jaroměř 3
5. TJ Dvůr Králové n. L. 2
6. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 1
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 131.00
2 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 095.00
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 088.00
4 DOBRU DOBRU TJ DobruškaTJ Dobruška 069.00
5 PLHOV PLHOV SK Plhov NáchodSK Plhov Náchod 046.00
6 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 042.00
7 DCOST DCOST Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 030.00
Poznámky:
Hlavní body:
1. TJ Sokol Hradec Králové 7
2. TJ Dvůr Králové n. L. 6
3. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. 5
4. TJ Dobruška 4
5. SK Plhov Nachod 3
6. TJ Lokomotiva Trutnov 2
7. DC Ostroměř 1
Celkem 7 závodníků