Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2.kolo MPD staršího žactva skupina B

Praha-Juliska (28. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 28.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.42 11.00
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.73 9.00
3 Jan RákosníkJan Rákosník 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.78 8.00
4 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.91 7.00
5 Jan GlogrJan Glogr 99 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 07.96 5.50
6 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.00 2.00
7 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.28
David RudaDavid Ruda 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 28.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.96 5.50
2 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.97 4.00
3 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.98 3.00
4 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01 1.00
5 David KalnýDavid Kalný 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.04
Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.04
7 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.11
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (st, 28.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.06
2 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.25
3 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.27
4 Michal PaliczkaMichal Paliczka 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.37
5 Sean WongSean Wong 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
6 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.45
7 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
Kryštof VítekKryštof Vítek 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 28.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DobášDavid Dobáš 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.31
2 Vojtěch UlmanVojtěch Ulman 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.50
3 Kryštof KobiánKryštof Kobián 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.52
4 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
5 Tomáš KoribskýTomáš Koribský 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.61
6 Samuel PeterkaSamuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.74
7 Jonáš StoilovJonáš Stoilov 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.86
Aleš HolubAleš Holub 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (st, 28.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KvapilDaniel Kvapil 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.40
2 Josef KrálJosef Král 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.72
3 Tomáš HerzaTomáš Herza 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.55
4 Matouš RausMatouš Raus 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.69
MB Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 07.55
Adam KubiceAdam Kubice 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
František JansaFrantišek Jansa 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 28.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.90 11.00
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.50 6.00
3 Lucie ŠimkováLucie Šimková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.55 4.50
4 Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.61 3.00
5 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.63 2.00
6 Kristýna KunickáKristýna Kunická 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.66
7 Jasmína VoborskáJasmína Voborská 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.78
Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 28.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.49 7.00
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.55 4.50
3 Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.72
4 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.87
5 Nikola TopolováNikola Topolová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.12
6 Johana StarkováJohana Starková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 28.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.64 1.00
2 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.68
3 Klára WeiserováKlára Weiserová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
4 Nikola LudvíkováNikola Ludvíková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.86
5 Tereza TatíčkováTereza Tatíčková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.23
6 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.59
Petra MelicherováPetra Melicherová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Marie NeubauerováMarie Neubauerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (st, 28.5.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.96
2 Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
3 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.04
4 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.32
5 Michaela PistorováMichaela Pistorová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
6 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.51
Klára ŽižkováKlára Žižková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (st, 28.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.38 9.00
2 Barbora MatoušováBarbora Matoušová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.46 8.00
3 Magdalena JonákováMagdalena Jonáková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.90
4 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.91
5 Alina DenisováAlina Denisová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.06
MB Sylvie VranáSylvie Vraná 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.51
MB Eliška KarolováEliška Karolová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.55
Celkem 7 závodníků