Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Pardubice (25. 5. 2014)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74 Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.71 ----OOOOOOOOOXXX 11.00
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.65 ---OOOOOXOOXOXXX 9.00
3 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.56 ---OOOOXOXXX 8.00
4 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.53 ---OOXOOXXX 7.00
5 Luděk Tyler DernerLuděk Tyler Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.50 OOOOOOXXX 6.00
6 Adam RothscheinAdam Rothschein
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
24 1.50 OOOOOXOXXX 5.00
7 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.50 OOOOXOXXOXXX 4.00
8 Marek BrokešMarek Brokeš
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.45 OOOXXOOXXX 3.00
9= David BohuněkDavid Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.45 --OOXOXXX 1.50
9= Martin PokornýMartin Pokorný
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.45 OOOOXOXXX 1.50
11 Michal ZdvořilýMichal Zdvořilý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
99 1.40 OOOOXXX
12 Adam KorecAdam Korec
AC PardubiceAC Pardubice
00 XXX
13 Filip KosFilip Kos
AC PardubiceAC Pardubice
99 XXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 25.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.45 Body
1 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.40 OOOOXXOXXX 11.00
2 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 1.40 OXOXOOXXOXXX 9.00
3= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 OOOOXXX 7.50
3= Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.35 OOOOXXX 7.50
5 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.35 OOXXOOXXX 6.00
6= Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.35 OOOXOXXX 3.50
6= Lenka MáčikováLenka Máčiková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 1.35 OOOXOXXX 3.50
6= Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.35 OOOXOXXX 3.50
6= Eliška NavrátilováEliška Navrátilová
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.35 OOOXOXXX 3.50
10 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.35 OOXOXOXXX 1.00
11 Tereza DostálováTereza Dostálová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
01 1.35 OXOXXOXOXXX
12 Karolína kabátováKarolína kabátová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 1.35 OXXOXXOXOXXX
13 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 1.35 OOOXXOXXX
14 Anna NavrátilováAnna Navrátilová
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.35 OXOXOXXOXXX
15 Michaela ProkešováMichaela Prokešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 1.30 OOXOXXX
17 Tereza KloučkováTereza Kloučková
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.30 OOXXOXXX
17 Anna KutílkováAnna Kutílková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 1.25 OOXXX
19= Klára KopeckáKlára Kopecká
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 1.25 XOOXXX
19= Veronika ŘehákováVeronika Řeháková
AC PardubiceAC Pardubice
99 1.25 XOOXXX
21= Sabina UžachovováSabina Užachovová
AC PardubiceAC Pardubice
00 1.25 OXXOXXX
21= Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.25 OXXOXXX
23= Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 1.25 XOXXOXXX
23= Nela KozlovskáNela Kozlovská
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.25 XOXXOXXX
24= Lucie PyšnáLucie Pyšná
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.20 OXXX
25= Marie PospíšilováMarie Pospíšilová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 1.20 OXXX
27 Adéla LžičařováAdéla Lžičařová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.20 XOXXX
28 Adriana PokornáAdriana Pokorná
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
00 1.20 XXOXXX
28 Michaela KronesováMichaela Kronesová
AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová
01 XXX
MB Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
01 1.30
Celkem 29 závodníků