Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Pardubice (25. 5. 2014)

200 m překážek (0.76) - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 30.39 7.00
2 Filip NovákFilip Novák 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 32.74 6.00
3 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.70 4.00
4 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.19 3.00
David SvatýDavid Svatý 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Mikuláš HávaMikuláš Háva 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 30.26 8.00
2 Martin VečeřeMartin Večeře 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 35.39 2.00
3 Marek BrokešMarek Brokeš 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.93 1.00
4 Vít HemerkaVít Hemerka 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36.12
František MarečekFrantišek Mareček 01 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DQ
Martin HejzlarMartin Hejzlar 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Poznámky:
Diskvalifikován dle pravidla 163.3
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 29.26 11.00
2 Jakub StrnadJakub Strnad 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 30.04 9.00
3 David FajmanDavid Fajman 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.56 5.00
4 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36.77
5 Petr ŠimůnekPetr Šimůnek 02 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 43.77
Martin SpěvákMartin Spěvák 00 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků

200 m překážek (0.76) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 33.13 9.00
2 Martina ČihákováMartina Čiháková 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 33.20 8.00
3 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 33.61 6.00
4 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 34.37 5.00
5 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 35.89 2.00
6 Adéla ZikováAdéla Ziková 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 39.56
Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 25.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 31.57 11.00
2 Lenka KaralováLenka Karalová 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 35.08 4.00
3 Pavlína PeškováPavlína Pešková 00 TJ SvitavyTJ Svitavy 37.68
4 Michaela ProkešováMichaela Prokešová 01 TJ SvitavyTJ Svitavy 37.87
5 Barbora ŠkorpíkováBarbora Škorpíková 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 41.30
Jitka MuselováJitka Muselová 99 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 25.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 00 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 33.32 7.00
2 Magdalena ŽwakováMagdalena Žwaková 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.51 3.00
3 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 36.77 1.00
4 Lucie PyšnáLucie Pyšná 00 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 39.89
5 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 40.71
6 Petra SkalickáPetra Skalická 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 43.95
Celkem 6 závodníků