výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Poháru rozhlasu

Pardubice (20. 5. 2014)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin JančákMartin Jančák
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
99 5.50 481
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.46 473
3 Lubomír MotlLubomír Motl
ZŠ Habrmánnova Česká TřebováZŠ Habrmánnova Česká Třebová
99 5.35 451
4 Kryštof HlaváčekKryštof Hlaváček
ZŠ Habrmánnova Česká TřebováZŠ Habrmánnova Česká Třebová
99 5.25 431
5 Jan TomášekJan Tomášek
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
99 5.24 429
6 Radek BoháčRadek Boháč
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
99 5.22 425
7 Adam ZezulaAdam Zezula
ZŠ Masarykova PoličkaZŠ Masarykova Polička
99 5.11 404
8 David ViktorinDavid Viktorin
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.00 382
9 Martin DobruskýMartin Dobruský
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
98 4.94 371
10 Dominik StoklásekDominik Stoklásek
ZŠ Masarykova PoličkaZŠ Masarykova Polička
99 4.91 365
11 Miroslav MaierMiroslav Maier
ZŠ Habrmánnova Česká TřebováZŠ Habrmánnova Česká Třebová
99 4.85 354
12 Tomáš HalamkaTomáš Halamka
ZŠ Masarykova PoličkaZŠ Masarykova Polička
00 4.81 346
13 Marek VoksaMarek Voksa
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
00 4.78 341
14 Dominik PlchDominik Plch
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
98 4.71 328
Jaroslav VíšekJaroslav Víšek
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
98 4.71 328
16 Matěj ZábranskýMatěj Zábranský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.65 317
17 Filip MarečekFilip Mareček
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
98 4.57 303
18 Jan HavlíkJan Havlík
ZŠ Palackého Moravská TřebováZŠ Palackého Moravská Třebová
98 4.30 255
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 5.08 398
2 Petr DaněkPetr Daněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 5.07 396
3 Jakub MrkvičkaJakub Mrkvička
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
00 4.76 337
4 Jakub ZitkoJakub Zitko
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
01 4.72 330
5 Radim ŠpačekRadim Špaček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.71 328
6 Jakub PřikrylJakub Přikryl
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
02 4.69 324
7 Jiří UnzeitigJiří Unzeitig
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
01 4.61 310
8 Denis MrvoljakDenis Mrvoljak
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
00 4.58 304
9 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.46 283
10 Matěj KadidloMatěj Kadidlo
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
00 4.41 274
11 Daniel BrablecDaniel Brablec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.33 261
12 Oldřich ŠtanclOldřich Štancl
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
00 4.16 232
13 Filip TomajFilip Tomaj
ZŠ Polabiny 3, PardubiceZŠ Polabiny 3, Pardubice
00 4.12 225
14 Aleš PřikrylAleš Přikryl
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
00 4.02 209
15 Martin VachMartin Vach
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 3.87 185
16 Jindřich KonvalinkaJindřich Konvalinka
ZŠ Polabiny 3, PardubiceZŠ Polabiny 3, Pardubice
00 3.69 158
17 Tomáš LuticaTomáš Lutica
ZŠ Polabiny 3, PardubiceZŠ Polabiny 3, Pardubice
01 3.61 146
18 Pavel VenzaraPavel Venzara
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
01 3.59 143
19 Matěj MullerMatěj Muller
ZŠ JevíčkoZŠ Jevíčko
01 3.49 129
20 Josef PešekJosef Pešek
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
00 3.43 121
21 Martin MikanMartin Mikan
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
01 3.31 104
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora TicháBarbora Tichá
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.12 592
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 5.04 570
3 Kristýna HalamkováKristýna Halamková
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
99 4.59 451
4 Barbora KalousováBarbora Kalousová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
99 4.44 413
5 Natálie ČernohorskáNatálie Černohorská
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 4.29 376
6 Anna KutílkováAnna Kutílková
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
00 4.14 340
7 Barbora MinářováBarbora Minářová
ZŠ T.G. Masaryka LitomyšlZŠ T.G. Masaryka Litomyšl
99 4.09 329
8 Šárka VomočilováŠárka Vomočilová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
99 4.08 326
9 Veronika ŠenecováVeronika Šenecová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.95 296
Medea KančiováMedea Kančiová
ZŠ T.G. Masaryka LitomyšlZŠ T.G. Masaryka Litomyšl
98 3.95 296
11 Anna Marie LingerováAnna Marie Lingerová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
98 3.90 285
12 Magdaléna FiedlerováMagdaléna Fiedlerová
Gymnázium ChrudimGymnázium Chrudim
99 3.86 276
13 Veronika VostřelováVeronika Vostřelová
ZŠ Na Lukách PoličkaZŠ Na Lukách Polička
99 3.85 274
14 Pavlína PíšováPavlína Píšová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
99 3.84 272
15 Aneta RopkováAneta Ropková
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
99 3.82 267
16 Kristýna DaňkováKristýna Daňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 3.81 265
17 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
98 3.76 254
18 Denisa BačíkováDenisa Bačíková
ZŠ T.G. Masaryka LitomyšlZŠ T.G. Masaryka Litomyšl
00 3.54 208
19 Tereza RegentováTereza Regentová
Gymnázium ChrudimGymnázium Chrudim
99 3.23 148
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
00 5.03 567
2 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.81 508
3 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.79 503
4 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 4.56 443
5 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 4.50 428
6 Nikol KnesplováNikol Knesplová
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
00 4.15 343
7 Andrea ProcházkováAndrea Procházková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
01 4.01 310
8 Katrin BergmanováKatrin Bergmanová
ZŠ Studánka PardubiceZŠ Studánka Pardubice
01 3.96 299
9 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 3.95 296
10 Vanesa VíškováVanesa Víšková
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
01 3.94 294
11 Anežka DostálováAnežka Dostálová
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
00 3.90 285
12 Kateřina BroulíkováKateřina Broulíková
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
02 3.82 267
13 Markéta DutkováMarkéta Dutková
ZŠ Studánka PardubiceZŠ Studánka Pardubice
00 3.76 254
14 Kamila TruncováKamila Truncová
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
00 3.72 246
15 Michaela ZábelkováMichaela Zábelková
ZŠ Sv. Čecha ChoceňZŠ Sv. Čecha Choceň
02 3.69 239
16 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 3.67 235
17 Leona HejlováLeona Hejlová
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
00 3.54 208
Barbora NěnečkováBarbora Něnečková
ZŠ Studánka PardubiceZŠ Studánka Pardubice
01 3.54 208
19 Jana SvobodováJana Svobodová
ZŠ Cerekvice nad LoučnouZŠ Cerekvice nad Loučnou
01 3.53 206
20 Sára BenešováSára Benešová
ZŠ TGM SlatiňanyZŠ TGM Slatiňany
01 3.48 196
21 Anna BielkováAnna Bielková
ZŠ Zámecká LitomyšlZŠ Zámecká Litomyšl
00 3.44 188
Celkem 21 závodníků