Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Středoškolský pohár sportovních gymnázií v atletice

Plzeň (13. 5. 2014)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 SG PrahaSG Praha 35.09
2 Dominik BaumgärtnerDominik Baumgärtner 95 SG PardubiceSG Pardubice 35.11
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 35.17
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 SG PardubiceSG Pardubice 35.49
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 SG PlzeňSG Plzeň 36.36
6 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 SG PlzeňSG Plzeň 37.26
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 SG BrnoSG Brno 36.23
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 96 SG OstravaSG Ostrava 37.01
3 Jakub KrausJakub Kraus 96 SG České BudějoviceSG České Budějovice 37.46
4 Jan KočíJan Kočí 95 SG České BudějoviceSG České Budějovice 37.71
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 SG PrahaSG Praha 38.32
David SklenářDavid Sklenář 97 SG PardubiceSG Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PaďourMichal Paďour 94 SG PardubiceSG Pardubice 36.16
2 Martin BláhaMartin Bláha 96 SG KladnoSG Kladno 36.76
3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 SG PrahaSG Praha 37.39
4 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 SG PlzeňSG Plzeň 38.01
5 Stanislav PšeničkaStanislav Pšenička 97 SG České BudějoviceSG České Budějovice 38.29
Dominik ZáleskyDominik Zálesky 95 SG PardubiceSG Pardubice DNP
Filip SrogončíkFilip Srogončík 95 SG České BudějoviceSG České Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 SG PardubiceSG Pardubice 37.30
2 Tomáš DeimlingTomáš Deimling 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 38.31
3 Šimon MarekŠimon Marek 98 SG KladnoSG Kladno 38.52
4 Jiří ZikmundJiří Zikmund 98 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 38.67
5 Jakub SoučekJakub Souček 98 SG PrahaSG Praha 39.16
Tomáš HomolaTomáš Homola 95 SG OstravaSG Ostrava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Slávek SchepotevSlávek Schepotev 96 SG KladnoSG Kladno 37.20
2 Martin SirotaMartin Sirota 95 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 38.13
3 Jáchym FrýdekJáchym Frýdek 96 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 39.94
4 Vojtěch KrykoraVojtěch Krykora 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 40.75
5 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 SG BrnoSG Brno 41.08
6 Daniel ŽemlaDaniel Žemla 97 SG OstravaSG Ostrava 42.42
Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 SG BrnoSG Brno DNP
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 SG KladnoSG Kladno 40.85
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SG PrahaSG Praha 41.04
3 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SG OstravaSG Ostrava 41.08
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 SG KladnoSG Kladno 41.20
5 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 SG BrnoSG Brno 41.29
6 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 SG PardubiceSG Pardubice 42.09
7 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 SG PrahaSG Praha 43.16
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 SG PlzeňSG Plzeň 42.00
2 Sára SumegováSára Sumegová 98 SG PlzeňSG Plzeň 42.57
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 SG Jablonec nad NisouSG Jablonec nad Nisou 43.21
4 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 SG KladnoSG Kladno 43.86
5 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 SG PlzeňSG Plzeň 44.26
6 Anna VeseláAnna Veselá 96 SG PardubiceSG Pardubice 45.62
7 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 SG OstravaSG Ostrava 50.43
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 13.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 SG PardubiceSG Pardubice 45.90
2 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SG OstravaSG Ostrava 46.40
3 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 SG BrnoSG Brno 46.44
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 SG BrnoSG Brno 46.58
5 Kamila DoubravováKamila Doubravová 97 SG KladnoSG Kladno 46.75
6 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 SG BrnoSG Brno 47.02
7 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 SG JihlavaSG Jihlava 47.14
8 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SG OstravaSG Ostrava 47.29
Celkem 8 závodníků