Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo družstev přípravek Olomouckého kraje - Yettiho Summer Games

Šumperk (15. 5. 2014)

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.85 4.00
2 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK Hranice SK Hranice 09.95 1.50
3 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.00
4 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.02
5 Jason ZanzambiJason Zanzambi 04 AK Šternberk AK Šternberk 10.59
Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK Přerov SK Přerov 09.17 11.00
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.53 6.00
3 Martin BábekMartin Bábek 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.96
4 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.91
5 Alexandr BábekAlexandr Bábek 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.92
6 Adam BelejAdam Belej 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BrokešMarek Brokeš 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.93 3.00
2 Ondřej BudařOndřej Budař 04 SK Přerov SK Přerov 10.26
3 Jan HarapátJan Harapát 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.82
4 Matěj BojarMatěj Bojar 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.18
5 Denis GeržaDenis Gerža 04 AK Šternberk AK Šternberk 11.31
6 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.45 7.00
2 Richard HorákRichard Horák 05 TJ Uničov TJ Uničov 10.08
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.19
4 Jakub HrazdilJakub Hrazdil 05 SK Hranice SK Hranice 11.03
5 Tomáš HoffigerTomáš Hoffiger 05 TJ Uničov TJ Uničov 11.35
6 Richard HoráčekRichard Horáček 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.08
2 Dan MatušíkDan Matušík 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.09
3 Šimon KoudelaŠimon Koudela 05 AK Šternberk AK Šternberk 10.55
4 David MišňákDavid Mišňák 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.58
5 Matyáš MaturaMatyáš Matura 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.69
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.31 9.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.95 1.50
3 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.39
4 Ondřej PražákOndřej Pražák 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.65
5 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.93
6 Daniel PlachýDaniel Plachý 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.49
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav MlčochJaroslav Mlčoch 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.22
2 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.48
3 David StřídaDavid Střída 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.72
4 Tomáš RakusTomáš Rakus 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.46
5 Kryštof PřibylKryštof Přibyl 03 AC Prostějov AC Prostějov 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.44 8.00
2 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.66 5.00
3 Filip VaculaFilip Vacula 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.36
4 René ŠalamounRené Šalamoun 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.81
5 Filip ŠpanielFilip Španiel 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.98
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik JanošPatrik Janoš 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.17
2 Jakub JurčíkJakub Jurčík 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.24
3 Jakub JurkulákJakub Jurkulák 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.26
4 Jiří KotekJiří Kotek 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.56
5 Jan KobzaJan Kobza 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.24 2.00
2 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC Prostějov AC Prostějov 10.76
3 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.18
4 Terezie VenoušováTerezie Venoušová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová 04 TJ Uničov TJ Uničov 10.41
2 Klára SzromkováKlára Szromková 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.69
3 Martina ŠulcováMartina Šulcová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.87
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 AK Olomouc AK Olomouc 11.01
5 Matylda ŠkrachováMatylda Škrachová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk AK Šternberk 09.36 11.00
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 10.33
3 Jolana ŠvestkováJolana Švestková 05 AK Šternberk AK Šternberk 10.47
4 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk AK Šternberk 11.73
5 Marie DočkalováMarie Dočkalová 04 SK Přerov SK Přerov 11.75
6 Emma KlimentováEmma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 12.41
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentina ČapčuchováValentina Čapčuchová 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.57
2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice SK Hranice 10.66
3 Karolina JuřákováKarolina Juřáková 03 AK Šternberk AK Šternberk 10.82
4 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice SK Hranice 10.83
5 Viktorie JanošováViktorie Janošová 03 SK Hranice SK Hranice 11.06
6 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková 05 TJ Uničov TJ Uničov 11.18
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 09.83 7.00
2 Tereza BílováTereza Bílová 04 AC Prostějov AC Prostějov 09.96 6.00
3 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.05 3.00
4 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.44
5 Karolína BednářováKarolína Bednářová 03 AC Prostějov AC Prostějov 11.09
6 Klára BudinováKlára Budinová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.65
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.98 5.00
2 Tamara HrubáTamara Hrubá 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.54
3 Darina HomoláčováDarina Homoláčová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.79
4 Monika HansgutováMonika Hansgutová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.28
5 Anna DudkováAnna Dudková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.42
6 Terezie Doleželová Terezie Doleželová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 12.43
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.80 8.00
2 Soňa LinhartováSoňa Linhartová 04 AC Prostějov AC Prostějov 11.02
3 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 11.04
4 Zuzana MacourkováZuzana Macourková 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.31
5 Petra MališkováPetra Mališková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.33
6 Denisa HuňováDenisa Huňová 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.94
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK Olomouc AK Olomouc 09.71 9.00
2 Natálie MatochováNatálie Matochová 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 10.25 1.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.30
4 Pavlína MičudováPavlína Mičudová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.59
5 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová 04 AK Olomouc AK Olomouc 10.86
6 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 05 TJ Uničov TJ Uničov 11.16
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 AK Olomouc AK Olomouc 10.03 4.00
2 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk AK Šternberk 10.68
3 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 10.95
4 Terezie SikorováTerezie Sikorová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.29
5 Lucie SoučkováLucie Součková 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 11.39
6 Petra ProcházkováPetra Procházková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 11.60
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:09.50 9.00
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:13.30 6.00
3 Elen MelcrováElen Melcrová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:14.00 5.00
4 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:16.40 4.00
5 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:18.20 1.00
6 Kristýna KolářováKristýna Kolářová 04 AK Olomouc AK Olomouc 2:19.60
7 Marcela HlouškováMarcela Hloušková 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:23.30
8 Radka VrtalováRadka Vrtalová 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:29.10
9 Julie HamplováJulie Hamplová 05 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:36.60
10 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 2:43.00
11 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková 04 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:55.10
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK Šternberk AK Šternberk 2:08.70 11.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ Uničov TJ Uničov 2:11.40 8.00
3 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk AK Šternberk 2:13.10 7.00
4 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice SK Hranice 2:17.70 3.00
5 Emma KlimentováEmma Klimentová 05 AK Šternberk AK Šternberk 2:18.10 2.00
6 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková 03 SK Přerov SK Přerov 2:18.40
7 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová 04 SK Přerov SK Přerov 2:20.40
8 Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková 05 TJ Uničov TJ Uničov 2:25.00
9 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Uničov TJ Uničov 2:27.60
10 Anna GardiánováAnna Gardiánová 04 SK Přerov SK Přerov 2:32.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:50.00 11.00
2 Michal HrochMichal Hroch 03 AK Olomouc AK Olomouc 2:51.80 8.50
3 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:59.60 6.00
4 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 3:03.40 2.00
5 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK Olomouc AK Olomouc 3:03.70 1.00
6 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 AK Olomouc AK Olomouc 3:06.60
7 Pavel ChmelářPavel Chmelář 03 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:13.90
8 Max BeranMax Beran 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:22.40
9 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:23.40
10 Leonard LosíkLeonard Losík 05 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:23.80
11 Filip ŠpanielFilip Španiel 04 Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 3:27.70
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ Uničov TJ Uničov 2:51.80 8.50
2 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:59.30 7.00
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk AK Šternberk 2:59.70 5.00
4 Tomáš MacounTomáš Macoun 03 TJ Uničov TJ Uničov 3:00.00 4.00
5 Martin VavříkMartin Vavřík 03 SK Hranice SK Hranice 3:03.00 3.00
6 Jason ZanzambiJason Zanzambi 04 AK Šternberk AK Šternberk 3:05.90
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 SK Přerov SK Přerov 3:17.20
8 Matěj HýbnerMatěj Hýbner 05 TJ Uničov TJ Uničov 3:24.10
9 Viktor DoležalViktor Doležal 04 SK Přerov SK Přerov 3:32.00
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vybíral, Šidlák, Lochman, Sládek Vybíral, Šidlák, Lochman, Sládek AK Olomouc AK Olomouc 35.85 11.00
2 Vavřík,Stryk,Bartoň,Harapát A. Vavřík,Stryk,Bartoň,Harapát A. TJ Šumperk TJ Šumperk 38.31 7.00
3 Mondek,Nesvadba,Hájek,Trefil Mondek,Nesvadba,Hájek,Trefil AK Šternberk AK Šternberk 40.38 5.00
4 Budař,Horný,Houšťava,Kolomazník Budař,Horný,Houšťava,Kolomazník SK Přerov SK Přerov 41.38 4.00
5 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 42.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brokeš,Pražák,Hromek,Janoš Brokeš,Pražák,Hromek,Janoš TJ Šumperk TJ Šumperk 38.06 8.00
2 Prostějov Prostějov AC Prostějov AC Prostějov 43.04
3 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 43.42
4 Šternberk Šternberk AK Šternberk AK Šternberk 43.59
5 Horný,Zdražil V.,Zdražil K.,Zdrařil M. Horný,Zdražil V.,Zdražil K.,Zdrařil M. SK Přerov SK Přerov 44.63
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 votný, Zedník, Jakob, Šalman votný, Zedník, Jakob, Šalman AK Olomouc AK Olomouc 37.34 9.00
2 Kika, Hroch, Pospíšil, Kestl Kika, Hroch, Pospíšil, Kestl AK Olomouc AK Olomouc 39.35 6.00
3 Prostějov Prostějov AC Prostějov AC Prostějov 42.24 3.00
4 Macoun,Hoffiger,Gogolka,Hýbner Macoun,Hoffiger,Gogolka,Hýbner TJ Uničov TJ Uničov 42.76 2.00
5 Kotek,Slavík,Kobza,Harapát Kotek,Slavík,Kobza,Harapát TJ Šumperk TJ Šumperk 42.88 0.50
Matyáš,Macák,Pospíšil,Šalamoun Matyáš,Macák,Pospíšil,Šalamoun TJ Šumperk TJ Šumperk 42.88 0.50
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeslíková, Pospíšilová, Kolářová A., Moničová Jeslíková, Pospíšilová, Kolářová A., Moničová AK Olomouc AK Olomouc 38.57 9.00
2 Matochová,Hrubá,Hajduková,Juránková Matochová,Hrubá,Hajduková,Juránková TJ Šumperk TJ Šumperk 38.78 8.00
3 Janošová,Dostálová,Svobodová,Kročová Janošová,Dostálová,Svobodová,Kročová SK Hranice SK Hranice 40.45 6.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 40.92 4.00
5 Borková,Gardiánová,Ševčíková,Švarcová Borková,Gardiánová,Ševčíková,Švarcová SK Přerov SK Přerov 40.93 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Niebauerová R., Steidlová, Stloukalová, Burdová Niebauerová R., Steidlová, Stloukalová, Burdová AK Olomouc AK Olomouc 38.44 11.00
2 Poulíčková, Šišková, Melcrová, Kolářová K. Poulíčková, Šišková, Melcrová, Kolářová K. AK Olomouc AK Olomouc 39.40 7.00
3 Grégrová,Grégrová,Sásová,Čapčuchová Grégrová,Grégrová,Sásová,Čapčuchová AK Šternberk AK Šternberk 40.75 5.00
4 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 44.59 2.00
5 Zindulková,Hamplová,Hloušková,Škrachová Zindulková,Hamplová,Hloušková,Škrachová TJ Šumperk TJ Šumperk 45.73 1.00
6 Venoušová,Procházková,Sikorová,Žerníčková Venoušová,Procházková,Sikorová,Žerníčková TJ Šumperk TJ Šumperk 47.18
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 4.70 11.00
2 Josef PeřinaJosef Peřina
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.26 9.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.15 8.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.13 7.00
5 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK Olomouc AK Olomouc
03 4.02 6.00
6 Dan MatušíkDan Matušík
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.99 5.00
7 Viliam HromekViliam Hromek
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.87 4.00
8 Štěpán StrykŠtěpán Stryk
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.86 3.00
Martin VavříkMartin Vavřík
SK Hranice SK Hranice
03 3.86 2.00
10 Vít HájekVít Hájek
AK Šternberk AK Šternberk
04 3.84 1.00
11 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.82
12 Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.80
13 Jakub JurčíkJakub Jurčík
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.67
Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.67
15 Jan KobzaJan Kobza
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 3.54
16 Filip MoučkaFilip Moučka
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.48
17 Adam HoušťavaAdam Houšťava
SK Přerov SK Přerov
03 3.46
18 David MišňákDavid Mišňák
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.45
19 Lukáš KestlLukáš Kestl
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.43
20 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.42
21 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.37
22 Matyáš MaturaMatyáš Matura
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.32
23 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.27
24 Jaroslav MlčochJaroslav Mlčoch
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.25
Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.25
26 Ondřej BudařOndřej Budař
SK Přerov SK Přerov
04 3.20
27 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 2.90
28 Jan HornýJan Horný
SK Přerov SK Přerov
04 2.85
29 Jiří BlumaJiří Bluma
AC Prostějov AC Prostějov
03 2.80
30 Štěpán ZatlolukalŠtěpán Zatlolukal
TJ Šumperk TJ Šumperk
04
31 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Uničov TJ Uničov
05
32 Dominik KopřivaDominik Kopřiva
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04
33 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03
34 Filip ŠpanielFilip Španiel
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04
Celkem 34 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk AK Šternberk
03 4.09 11.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice SK Hranice
04 3.75 9.00
3 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.68 8.00
4 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.62 7.00
5 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.61 6.00
6 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.58 5.00
7 Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK Přerov SK Přerov
04 3.55 4.00
8 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 3.53 3.00
9 Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
SK Přerov SK Přerov
03 3.46 2.00
10 Natálie MatochováNatálie Matochová
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.45 1.00
11 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.44
12 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.42
13 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.41
14 Eliška JuránkováEliška Juránková
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 3.39
15 Irena MoničováIrena Moničová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.38
16 Kristýna KolářováKristýna Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.35
17 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.34
18 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK Hranice SK Hranice
03 3.30
Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK Šternberk AK Šternberk
03 3.30
Sarah ToškováSarah Tošková
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.30
21 Anna KolářováAnna Kolářová
AK Olomouc AK Olomouc
03 3.25
22 Klára SzromkováKlára Szromková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.21
23 Tamara HrubáTamara Hrubá
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 3.20
Ellen BorkováEllen Borková
SK Přerov SK Přerov
04 3.20
25 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 3.18
26 Soňa LinhartováSoňa Linhartová
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.15
27 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC Prostějov AC Prostějov
03 3.12
Anna GardiánováAnna Gardiánová
SK Přerov SK Přerov
04 3.12
29 Nela JeslíkováNela Jeslíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 3.10
Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.10
31 Julie SedláčkováJulie Sedláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 3.05
32 Zuzana MacourkováZuzana Macourková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 3.02
33 Tereza BílováTereza Bílová
AC Prostějov AC Prostějov
04 3.00
34 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK Olomouc AK Olomouc
04 2.95
35 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.92
36 Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 2.81
37 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
05 2.80
38 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová
AK Šternberk AK Šternberk
05 2.72
39 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.61
40 Karolína BednářováKarolína Bednářová
AC Prostějov AC Prostějov
03 2.56
41 Terezie Doleželová Terezie Doleželová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 2.52
Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 DNP
Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 DNP
Martina ŠulcováMartina Šulcová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 DNP
Celkem 44 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VyroubalTomáš Vyroubal
AC Prostějov AC Prostějov
03 02.05 11.00
Martin Bábek Martin Bábek
AK Olomouc AK Olomouc
03 02.05 9.00
Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK Olomouc AK Olomouc
03 02.05 8.00
4 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK Přerov SK Přerov
04 02.00 7.00
5 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 01.95 6.00
Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.95 5.00
7 Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Uničov TJ Uničov
03 01.90 4.00
8 Karel ZdražilKarel Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 01.85 3.00
Jan ŠalmanJan Šalman
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.85 2.00
Šimon KikaŠimon Kika
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.85 1.00
11 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 01.80
Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.80
Daniel SlavíkDaniel Slavík
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.80
Matyáš MaturaMatyáš Matura
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 01.80
Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.80
16 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba
AK Šternberk AK Šternberk
03 01.75
Daniel MlčochDaniel Mlčoch
AK Šternberk AK Šternberk
03 01.75
Marek ZdražilMarek Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 01.75
Vít ZdražilVít Zdražil
SK Přerov SK Přerov
03 01.75
Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.75
21 Jakub JurkulákJakub Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
03 01.70
Jan HornýJan Horný
SK Přerov SK Přerov
04 01.70
23 Viktor DoležalViktor Doležal
SK Přerov SK Přerov
04 01.65
Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.65
René ŠalamounRené Šalamoun
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.65
26 Denis GeržaDenis Gerža
AK Šternberk AK Šternberk
04 01.60
Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 01.60
Max BeranMax Beran
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.60
29 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.55
30 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.50
31 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.45
32 Michal BlablaMichal Blabla
SK Hranice SK Hranice
03 01.40
Celkem 32 závodníků

trojskok - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolina JuřákováKarolina Juřáková
AK Šternberk AK Šternberk
03 02.05 11.00
2 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.95 9.00
3 Zuzana ŠvarcováZuzana Švarcová
SK Přerov SK Přerov
04 01.90 8.00
4 Jolana ŠvestkováJolana Švestková
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.85 7.00
Natálie KorandováNatálie Korandová
AC Prostějov AC Prostějov
03 01.85 6.00
6 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC Prostějov AC Prostějov
03 01.80 5.00
Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice SK Hranice
04 01.80 4.00
Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice SK Hranice
03 01.80 3.00
Adéla DostálováAdéla Dostálová
SK Hranice SK Hranice
03 01.80 2.00
Viktorie JanošováViktorie Janošová
SK Hranice SK Hranice
03 01.80 1.00
11 Tereza ŽerníčkováTereza Žerníčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.75
Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.75
Michaela ČervenáMichaela Červená
TJ Uničov TJ Uničov
03 01.75
14 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.70
Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 01.70
16 Klára SzromkováKlára Szromková
AK Olomouc AK Olomouc
04 01.65
Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
TJ Uničov TJ Uničov
04 01.65
18 Terezie VenoušováTerezie Venoušová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.60
Terezie SikorováTerezie Sikorová
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.60
Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.60
Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.60
Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 01.60
Lucie SoučkováLucie Součková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 01.60
24 Marie DočkalováMarie Dočkalová
SK Přerov SK Přerov
04 01.55
Emma KlimentováEmma Klimentová
AK Šternberk AK Šternberk
05 01.55
Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová
TJ Uničov TJ Uničov
04 01.55
27 Monika HansgutováMonika Hansgutová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.50
28 Denisa HuňováDenisa Huňová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 01.45
Adéla ŽáčkováAdéla Žáčková
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.45
Tereza BílováTereza Bílová
AC Prostějov AC Prostějov
04 01.45
31 Petra ProcházkováPetra Procházková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 01.40
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.40
33 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková
TJ Uničov TJ Uničov
05 01.35
34 Ellen BorkováEllen Borková
SK Přerov SK Přerov
04
Celkem 34 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK Olomouc AK Olomouc
03 46.10 11.00
2 Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 45.94 9.00
3 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
03 45.20 8.00
4 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
03 40.52 7.00
5 Pavel ChmelářPavel Chmelář
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 40.45 6.00
6 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK Olomouc AK Olomouc
03 36.10 5.00
7 Alexandr BábekAlexandr Bábek
AC Prostějov AC Prostějov
03 36.00 4.00
8 Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 35.72 3.00
9 Marek BrokešMarek Brokeš
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 35.58 2.00
10 Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 34.90 1.00
11 Matěj BojarMatěj Bojar
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 32.56
12 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK Olomouc AK Olomouc
03 32.48
13 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 31.75
14 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK Olomouc AK Olomouc
03 30.30
15 Michal PuškárMichal Puškár
AK Šternberk AK Šternberk
04 30.10
16 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 29.96
17 Filip MoučkaFilip Moučka
AC Prostějov AC Prostějov
03 29.45
18 David StřídaDavid Střída
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 28.22
Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 28.22
20 Jason ZanzambiJason Zanzambi
AK Šternberk AK Šternberk
04 28.06
21 Vít HájekVít Hájek
AK Šternberk AK Šternberk
04 27.90
22 Martin BábekMartin Bábek
AK Olomouc AK Olomouc
03 27.83
23 Matyáš BúbelaMatyáš Búbela
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 27.60
24 Jiří BlumaJiří Bluma
AC Prostějov AC Prostějov
03 27.10
25 Patrik JanošPatrik Janoš
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 26.55
26 Daniel PlachýDaniel Plachý
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 26.22
27 Matěj HýbnerMatěj Hýbner
TJ Uničov TJ Uničov
05 25.94
28 Tomáš HoffigerTomáš Hoffiger
TJ Uničov TJ Uničov
05 25.32
29 Filip VaculaFilip Vacula
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 25.20
30 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC Prostějov AC Prostějov
03 25.10
31 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 24.45
32 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC Prostějov AC Prostějov
03 24.32
33 Jan HarapátJan Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 24.10
34 David MišňákDavid Mišňák
AK Šternberk AK Šternberk
03 23.23
35 Jan MatyášJan Matyáš
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 20.48
36 Tomáš RakusTomáš Rakus
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 19.75
37 Leonard LosíkLeonard Losík
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 17.28
38 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
05 16.84
39 Michal BlablaMichal Blabla
SK Hranice SK Hranice
03 15.00
40 Richard HoráčekRichard Horáček
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.70
41 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03
42 Štěpán ZatlolukalŠtěpán Zatlolukal
TJ Šumperk TJ Šumperk
04
Celkem 42 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk AK Šternberk
03 36.32 11.00
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice SK Hranice
04 31.65 9.00
3 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK Olomouc AK Olomouc
03 31.45 8.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK Olomouc AK Olomouc
03 30.30 7.00
5 Valentina ČapčuchováValentina Čapčuchová
AK Šternberk AK Šternberk
03 28.54 6.00
6 Nela JeslíkováNela Jeslíková
AK Olomouc AK Olomouc
04 27.15 5.00
7 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC Prostějov AC Prostějov
03 26.92 4.00
8 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 26.90 3.00
9 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK Šternberk AK Šternberk
03 26.10 2.00
Sarah ToškováSarah Tošková
AC Prostějov AC Prostějov
03 26.10 1.00
11 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 25.15
12 Barbora WiedermanováBarbora Wiedermanová
TJ Uničov TJ Uničov
04 25.10
13 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC Prostějov AC Prostějov
03 24.75
14 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK Olomouc AK Olomouc
04 22.68
15 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC Prostějov AC Prostějov
03 22.20
16 Julie SedláčkováJulie Sedláčková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 22.10
17 Radka VrtalováRadka Vrtalová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 21.10
18 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
AC Prostějov AC Prostějov
03 19.80
Zuzana ZadinováZuzana Zadinová
AK Olomouc AK Olomouc
03 19.80
20 Soňa LinhartováSoňa Linhartová
AC Prostějov AC Prostějov
04 19.68
21 Pavlína MičudováPavlína Mičudová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 19.10
22 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
AK Olomouc AK Olomouc
04 17.35
23 Ellen BorkováEllen Borková
SK Přerov SK Přerov
04 15.00
24 Terezie Doleželová Terezie Doleželová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.90
25 Anna DudkováAnna Dudková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 12.00
Celkem 25 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch BenešVojtěch Beneš
SK Hranice SK Hranice
03 07.90 11.00
2 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 07.60 9.00
3 Michal ZbraněkMichal Zbraněk
AK Olomouc AK Olomouc
03 07.20 8.00
4 Jiří KotekJiří Kotek
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 07.00 7.00
5 Matěj VojáčekMatěj Vojáček
SK Přerov SK Přerov
04 06.90 6.00
Martin ŠpičkaMartin Špička
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 06.90 5.00
7 Richard GogolkaRichard Gogolka
TJ Uničov TJ Uničov
05 06.80 4.00
Jakub NýdeckýJakub Nýdecký
TJ Uničov TJ Uničov
03 06.80 3.00
Dan MatušíkDan Matušík
AC Prostějov AC Prostějov
03 06.80 2.00
10 Filip RozehnalFilip Rozehnal
AC Prostějov AC Prostějov
03 06.30 1.00
Petr ObloukPetr Oblouk
SK Hranice SK Hranice
03 06.30
Matěj BojarMatěj Bojar
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 06.30
13 Michal PuškárMichal Puškár
AK Šternberk AK Šternberk
04 06.10
14 Karel ZdražilKarel Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 05.80
15 Michal HrochMichal Hroch
AK Olomouc AK Olomouc
03 05.70
16 Lukáš BezděkLukáš Bezděk
AC Prostějov AC Prostějov
03 05.40
17 Jakub JurkulákJakub Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
03 05.30
18 Marek JurkulákMarek Jurkulák
AK Šternberk AK Šternberk
05 05.20
Šimon KoudelaŠimon Koudela
AK Šternberk AK Šternberk
05 05.20
20 Marek ZdražilMarek Zdražil
SK Přerov SK Přerov
05 04.90
21 Vít ZdražilVít Zdražil
SK Přerov SK Přerov
03 04.80
22 Tomáš MacákTomáš Macák
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 04.70
23 Michal BlablaMichal Blabla
SK Hranice SK Hranice
03 04.60
24 Jakub HrazdilJakub Hrazdil
SK Hranice SK Hranice
05 04.30
25 Richard HorákRichard Horák
TJ Uničov TJ Uničov
05 03.90
26 Adam BelejAdam Belej
AK Šternberk AK Šternberk
05 03.60
27 David KasalDavid Kasal
TJ Uničov TJ Uničov
05 03.50
Antonín HarapátAntonín Harapát
TJ Šumperk TJ Šumperk
03 DNP
Celkem 28 závodníků

hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (čt, 15.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla StřídováAdéla Střídová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
03 08.30 11.00
2 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AC Prostějov AC Prostějov
03 07.40 9.00
3 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK Olomouc AK Olomouc
03 07.20 8.00
4 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK Olomouc AK Olomouc
03 06.40 7.00
5 Veronika ZápecováVeronika Zápecová
AC Prostějov AC Prostějov
03 06.10 6.00
6 Gabriela SásováGabriela Sásová
AK Šternberk AK Šternberk
04 06.00 5.00
7 Petra MališkováPetra Mališková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
04 05.60 4.00
8 Klára BudinováKlára Budinová
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 05.10 3.00
9 Veronika BučkováVeronika Bučková
Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc
05 05.00 2.00
10 Emma TrávníčkováEmma Trávníčková
TJ Uničov TJ Uničov
05 04.90 1.00
11 Štěpánka ZindulkováŠtěpánka Zindulková
TJ Šumperk TJ Šumperk
04 04.70
Marcela HlouškováMarcela Hloušková
TJ Šumperk TJ Šumperk
05 04.70
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 158.00
2 ŠUMPE ŠUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 075.00
3 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 047.00
4 UNIC UNIC TJ Uničov TJ Uničov 033.50
5 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 031.50
6 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 024.00
7 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 012.00
8 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 011.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, dálka, 4x60 m, plný míč, trojskok, kriket, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 107.
2 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 099.
3 APOLO APOLO Atletické přípravky Olomouc Atletické přípravky Olomouc 047.
4 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 039.
5 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 037.
6 ŠUMPE ŠUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 029.
7 UNIC UNIC TJ Uničov TJ Uničov 017.
SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 017.
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Wiedermanová B. 258 (10.41/258-01.55/-25.10/)
Szromková K. 209 (10.69/209-3.21/-01.65/)
Šulcová M. 181 (10.87/181-/)
Zadinová Z. 160 (11.01/160-01.70/-19.80/)
Škrachová M. 136 (11.18/136)
Šubová G. 29 (2:08.70/11.00-3.62/7.00-36.32/11.00)
Číhalová J. 22 (3.75/9.00-01.80/4.00-31.65/9.00)
Střídová A. 20 (2:09.50/9.00-08.30/11.00)
Červená M. 15 (09.83/7.00-2:11.40/8.00-01.75/)
Hajduková M. 13 (09.98/5.00)
Urbášková E. 13 (4.09/11.00)
Šišková T. 13 (3.61/6.00)
Hajduková M. 13 (3.68/8.00)
Šišková T. 13 (30.30/7.00)
Urbášková E. 13 (26.10/2.00)
Urbášková E. 11 (09.36/11.00)
Juřáková K. 11 (10.82/-3.30/-02.05/11.00)
Švestková J. 10 (10.47/-3.53/3.00)
Korandová N. 10 (3.41/-01.85/6.00)
Švestková J. 10 (01.85/7.00)
Korandová N. 10 (26.92/4.00)
Niebauerová R. 9 (09.71/9.00)
Pospíšilová G. 9 (10.03/4.00)
Kubešová M. 9 (3.34/)
Pospíšilová G. 9 (3.58/5.00)
Niebauerová R. 9 (3.42/)
Špačková K. 9 (07.40/9.00)
Kubešová M. 9 (01.95/9.00)
Špačková K. 9 (22.20/)
Kolářová A. 8 (09.80/8.00)
Švarcová Z. 8 (2:20.40/)
Stloukalová Z. 8 (2:18.20/1.00)
Kolářová A. 8 (3.25/)
Steidlová A. 8 (07.20/8.00)
Stloukalová Z. 8 (06.40/7.00)
Švarcová Z. 8 (01.90/8.00)
Poulíčková A. 8 (01.75/)
Steidlová A. 8 (01.70/)
Poulíčková A. 8 (31.45/8.00)
Grégrová T. 7 (10.33/)
Zahálková K. 7 (10.24/2.00)
Mališková P. 7 (11.33/)
Grégrová T. 7 (2:13.10/7.00)
Mališková P. 7 (05.60/4.00)
Zahálková K. 7 (01.80/5.00-19.80/)
Mališková P. 7 (26.90/3.00)
Čapčuchová V. 6 (10.57/)
Bílová T. 6 (09.96/6.00)
Juránková E. 6 (2:13.30/6.00)
Zápecová V. 6 (3.12/)
Bílová T. 6 (3.00/)
Juránková E. 6 (3.39/)
Zápecová V. 6 (06.10/6.00)
Bílová T. 6 (01.45/)
Čapčuchová V. 6 (28.54/6.00)
Zápecová V. 6 (24.75/)
Sásová G. 5 (10.68/)
Melcrová E. 5 (10.30/-2:14.00/5.00)
Jeslíková N. 5 (3.10/)
Sásová G. 5 (06.00/5.00)
Jeslíková N. 5 (27.15/5.00)
Dočkalová M. 4 (11.75/)
Moničová I. 4 (2:16.40/4.00-3.38/)
Dočkalová M. 4 (3.55/4.00-01.55/)
Svobodová V. 3 (10.66/)
Burdová G. 3 (10.05/3.00)
Budinová K. 3 (11.65/)
Podjuklová K. 3 (2:17.70/3.00-3.30/)
Budinová K. 3 (05.10/3.00)
Svobodová V. 3 (01.80/3.00)
Budinová K. 3 (25.15/)
Burdová G. 3 (22.68/)
Klimentová E. 2 (12.41/)
Dostálová A. 2 (10.83/)
Matochová N. 2 (10.25/1.00)
Klimentová E. 2 (2:18.10/2.00)
Ševčíková S. 2 (2:18.40/)
Matochová N. 2 (3.45/1.00)
Bučková V. 2 (/)
Ševčíková S. 2 (3.46/2.00)
Bučková V. 2 (05.00/2.00)
Dostálová A. 2 (01.80/2.00)
Klimentová E. 2 (01.55/)
Bučková V. 2 (01.60/)
Janošová V. 1 (11.06/)
Trávníčková E. 1 (11.18/)
Tošková S. 1 (10.76/-3.30/)
Trávníčková E. 1 (04.90/1.00)
Janošová V. 1 (01.80/1.00)
Trávníčková E. 1 (01.35/)
Tošková S. 1 (26.10/1.00)
Bednářová K. 0 (11.09/)
Grégrová K. )
Celkem 8 závodníků