výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství České republiky družstev mužů a žen v atletice

Kolín (7. 9. 2014)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.10 0.191 11.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.19 0.211 9.00
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.52 0.196 8.00
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.88 0.173 7.00
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.97 0.258 6.00
6 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.86 0.158 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ibaněz Robert DiezIbaněz Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.71 0.156 5.00
2 Martin SadilMartin Sadil 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.80 0.451 3.00
3 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 50.04 0.275 2.00
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.45 0.164 1.00
5 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 50.85 0.166 0.00
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 51.61 0.265 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014 - 15:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 51.61 0.157 0.00
2 David ŠpindlerDavid Špindler 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 51.96 0.234 0.00
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 52.11 0.269 0.00
4 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 52.26 0.137
5 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.69 0.206
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.10 0.191 11.00
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 47.19 0.211 9.00
3 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 47.52 0.196 8.00
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 47.88 0.173 7.00
5 Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.97 0.258 6.00
6 Ibaněz Robert DiezIbaněz Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.71 0.156 5.00
7 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 48.86 0.158 4.00
8 Martin SadilMartin Sadil 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 49.80 0.451 3.00
9 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 50.04 0.275 2.00
10 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 50.45 0.164 1.00
11 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 50.85 0.166 0.00
12 Karel MacuraKarel Macura 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 51.61 0.157 0.00
13 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 51.61 0.265 0.00
14 David ŠpindlerDavid Špindler 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 51.96 0.234 0.00
15 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 52.11 0.269 0.00
16 František RambousekFrantišek Rambousek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 52.26 0.137
17 Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 52.69 0.206
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 7.9.2014 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.41 0.194 11.00
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 54.49 0.191 9.00
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.19 0.258 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.40 0.269 7.00
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 7.9.2014 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 56.66 0.243 6.00
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 56.98 0.232 5.00
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 57.29 0.248 4.00
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.48 0.338 3.00
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 57.49 0.276 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 7.9.2014 - 14:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 59.52 0.274 1.00
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.02 0.143 0.00
3 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 61.23 0.232 0.00
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 61.52 0.202 0.00
5 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 64.77 0.396 0.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta PutalováIveta Putalová 88 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 54.41 0.194 11.00
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 54.49 0.191 9.00
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 55.19 0.258 8.00
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 56.40 0.269 7.00
5 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 56.66 0.243 6.00
6 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 56.98 0.232 5.00
7 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 57.29 0.248 4.00
8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.48 0.338 3.00
9 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 57.49 0.276 2.00
10 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 59.52 0.274 1.00
11 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 60.02 0.143 0.00
12 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 61.23 0.232 0.00
13 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 61.52 0.202 0.00
14 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 64.77 0.396 0.00
Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková 90 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 DNS