výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu Liberecký kraj 2014

Liberec (20. 5. 2014)

Skok daleký - Žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel StrnádekPavel Strnádek
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 5.42 465
2 Lukáš HerpaiLukáš Herpai
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
98 5.41 463
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek
ZŠ TGM Lomnice n.PopelkouZŠ TGM Lomnice n.Popelkou
98 5.21 423
4 Dominik BolinaDominik Bolina
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
99 5.20 421
5 Jan ŠtummerJan Štummer
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 5.19 419
Lukáš KunstLukáš Kunst
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 5.19 419
7 Roman MaňákRoman Maňák
ZŠ Český DubZŠ Český Dub
98 5.12 405
8 Dominik KozelkaDominik Kozelka
ZŠ TGM Lomnice n.PopelkouZŠ TGM Lomnice n.Popelkou
98 5.06 394
9 Lukáš ChuticLukáš Chutic
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
98 4.97 377
10 David KožíšekDavid Kožíšek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
99 4.88 360
11 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 4.81 346
12 Pavel KoubaPavel Kouba
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
99 4.77 339
13 Jiří ŠimůnekJiří Šimůnek
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.66 319
14 David KotenDavid Koten
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
99 4.59 306
15 Jiří RyskaJiří Ryska
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
98 4.52 294
16 Martin PávMartin Páv
ZŠ TGM Lomnice n.PopelkouZŠ TGM Lomnice n.Popelkou
98 4.45 281
17 Daniel BrožDaniel Brož
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
99 4.34 262
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav HronJaroslav Hron
ZŠ 28.října TurnovZŠ 28.října Turnov
00 4.98 378
2 Jan BuraJan Bura
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
01 4.83 350
3 David KrčmárikDavid Krčmárik
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
00 4.70 326
4 Pavel SchindlerPavel Schindler
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
00 4.59 306
5 R. ŠefčíkR. Šefčík
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 4.55 299
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
01 4.48 287
7 M. PelcM. Pelc
ZŠ ZákupyZŠ Zákupy
00 4.25 247
8 Ondřej KohoutOndřej Kohout
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
00 4.11 224
Jiří FialaJiří Fiala
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
00 4.11 224
Martin HošekMartin Hošek
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
01 4.11 224
Martin SzücsMartin Szücs
ZŠ 28.října TurnovZŠ 28.října Turnov
01 4.11 224
12 Adam KousalAdam Kousal
ZŠ I.Olbrachta SemilyZŠ I.Olbrachta Semily
00 3.98 203
13 Jakub ŘehákJakub Řehák
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
00 3.95 198
14 Jan BílýJan Bílý
ZŠ 28.října TurnovZŠ 28.října Turnov
01 2.99 65
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
98 5.04 570
2 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 4.91 535
3 Michaela BarborováMichaela Barborová
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 4.85 519
4 Kateřina PulmannováKateřina Pulmannová
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 4.83 514
5 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.82 511
6 Aneta KaniováAneta Kaniová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 4.57 446
7 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.53 436
8 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
99 4.46 418
9 Petra ŠímováPetra Šímová
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
98 4.41 406
10 Simona BlinkováSimona Blinková
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
98 4.40 403
Nicole VrkoslavováNicole Vrkoslavová
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
98 4.40 403
12 Anna LacíkováAnna Lacíková
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
99 4.36 393
13 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
98 4.35 391
14 Nikola KaniováNikola Kaniová
ZŠ Lada Česká LípaZŠ Lada Česká Lípa
00 4.29 376
15 Světlana KočováSvětlana Kočová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.20 355
Sabina AckermannováSabina Ackermannová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
99 4.20 355
17 Lenka RaslováLenka Raslová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
98 4.08 326
18 Tereza BucharováTereza Bucharová
ZŠ Vrchlického LiberecZŠ Vrchlického Liberec
98 3.89 283
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.48 423
2 Natálie BělinováNatálie Bělinová
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
00 4.46 418
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
02 4.40 403
4 Nicol CinkováNicol Cinková
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
00 4.24 364
5 Anežka VoštováAnežka Voštová
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
02 4.13 338
6 Eva BrunclíkováEva Brunclíková
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
00 4.08 326
7 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
01 4.05 319
8 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 4.00 308
Tereza HanlováTereza Hanlová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.00 308
Francizka PradellaFrancizka Pradella
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
00 4.00 308
11 Karolína HornováKarolína Hornová
ZŠ Pasířská Jablonec n.N.ZŠ Pasířská Jablonec n.N.
00 3.88 281
12 Petra BoukalováPetra Boukalová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
00 3.82 267
13 Adriana ČápováAdriana Čápová
ZŠ Jablonné v PodještědíZŠ Jablonné v Podještědí
01 3.75 252
14 Anna BudskáAnna Budská
ZŠ Arbesova Jablonec n.NisouZŠ Arbesova Jablonec n.Nisou
00 3.68 237
15 Natálie LipnickáNatálie Lipnická
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
01 3.66 233
16 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 3.65 231
17 Vendula BrožováVendula Brožová
ZŠ Jilemnice KomenskéhoZŠ Jilemnice Komenského
01 3.54 208
18 Barbora KonovalováBarbora Konovalová
ZŠ Dobiášova LiberecZŠ Dobiášova Liberec
01 3.40 180
Celkem 18 závodníků