Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (1. 6. 2014)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr PechekPetr Pechek 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:26.21 11.00
2 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BílinaAK Bílina 15:41.60 9.00
3 Jan KoutnýJan Koutný 95 AC DomažliceAC Domažlice 15:42.05 8.00
4 Jiří BidmonJiří Bidmon 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:50.26 7.00
5 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15:59.75 6.00
6 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16:02.84 5.00
7 Martin ŠmídMartin Šmíd 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:03.27 4.00
8 František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 16:08.56 3.00
9 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 16:10.85 2.00
10 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:13.73 1.00
11 Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:16.65
12 Jakub JosefJakub Josef 94 AC DomažliceAC Domažlice 16:18.76
13 Milan HochmutMilan Hochmut 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:24.39
14 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:25.82
15 Tomáš KoutnýTomáš Koutný 77 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:45.28
16 Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16:52.56
MB Nikolaos MachNikolaos Mach 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
MB Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16:29.47
Celkem 18 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18:01.74 11.00
2 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:08.94 9.00
3 Valerie SoukupováValerie Soukupová 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 18:10.65 8.00
4 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:28.54 7.00
5 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:30.27 6.00
6 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:40.92 5.00
7 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:48.24 4.00
8 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:54.51 3.00
9 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 19:52.40 2.00
10 Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová 85 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20:24.18 1.00
11 Petra MandátováPetra Mandátová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 21:39.99
Linda MiškováLinda Mišková 83 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Hedvika MokráHedvika Mokrá 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 13 závodníků