Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Třebíč (1. 6. 2014)

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Júlia KočárováJúlia Kočárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 47.04 11.00
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 45.10 9.00
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 44.31 8.00
4 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
78 38.18 7.00
5 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 36.35 6.00
6 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 35.82 5.00
7 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 34.89 4.00
8 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 33.19 3.00
9 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 32.79 2.00
10 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
94 30.25 1.00
11 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 30.22
12 Miroslava NovákováMiroslava Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
90 30.19
13 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 28.88
14 Linda MiškováLinda Mišková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
83 27.70
15 Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 26.94
16 Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 26.09
17 Hedvika MokráHedvika Mokrá
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 25.86
18 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 23.26
Jana ValešováJana Valešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
87 DNP
Petra MachtováPetra Machtová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
93 DNP
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 DNP
Celkem 21 závodníků