Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor družstev Moravskoslezského kraje mladšího žactva, 2. kolo

Frýdek-Místek (29. 5. 2014)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DrongJan Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.55 8.00
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.70 6.00
3 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.29
4 Dominik IštokDominik Ištok 01 TJ KrnovTJ Krnov 09.54
5 Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.58
6 Tobiáš BuzekTobiáš Buzek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.67
7 Matěj ČerevkaMatěj Čerevka 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.00 3.00
2 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.20
3 Tomáš RudelTomáš Rudel 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.69
4 Daniel KissDaniel Kiss 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.47
MB Jakub PetermannJakub Petermann 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.39
Dominik BurianDominik Burian 01 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.03 0.50
2 Samuel NovákSamuel Novák 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.09
3 Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.32
4 Petr HrdličkaPetr Hrdlička 02 TJ KrnovTJ Krnov 09.49
5 Ondřej PsotkaOndřej Psotka 02 TJ KrnovTJ Krnov 09.92
6 Jan KůželJan Kůžel 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10.52
MB Wilson QuialaWilson Quiala 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.19
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BreznenAdam Breznen 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63 7.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.01 2.00
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.03 0.50
4 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.35
5 Martin PyszkoMartin Pyszko 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.91
6 David HulaDavid Hula 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10.42
7 Vu Tonda NguyenVu Tonda Nguyen 03 TJ KrnovTJ Krnov 10.68
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.82 11.00
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.32 9.00
3 Martin HetmerMartin Hetmer 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.96 5.00
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.98 4.00
5 Václav PavelekVáclav Pavelek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.16
6 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.81
7 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.85
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.98 1.00
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.99
3 Nela KonupkováNela Konupková 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.36
4 Nela DrozdováNela Drozdová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 09.62
5 Veronika KnittlováVeronika Knittlová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.63
6 Eliška MesíkováEliška Mesíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.66
7 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.71
8 Natálie ChmelařováNatálie Chmelařová 01 TJ KrnovTJ Krnov 11.30
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.84 4.00
2 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.87 2.50
3 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.39
4 Šarlota RainochováŠarlota Rainochová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.65
5 Markéta NyklováMarkéta Nyklová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.06
6 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 10.19
7 Bára KaňokováBára Kaňoková 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10.37
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.82 5.00
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.25
3 Simona KowalikováSimona Kowaliková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.37
4 Barbora MüllerováBarbora Müllerová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.67
5 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.77
6 Nela PastrňákováNela Pastrňáková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.92
7 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 10.55
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.77 7.00
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.78 6.00
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.41
4 Božena KomorášováBožena Komorášová 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.68
5 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.81
6 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.17
7 Anděla DedkováAnděla Dedková 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.58 9.00
2 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.87 2.50
3 Nikola NogováNikola Nogová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.23
4 Petra MichálkováPetra Michálková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.65
5 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.97
6 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.20
7 Barbora BejdákováBarbora Bejdáková 02 TJ KrnovTJ Krnov 10.84
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.43 11.00
2 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.69 8.00
3 Eliška KramnáEliška Kramná 04 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 09.41
4 Barbora PaletováBarbora Paletová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.61
5 Tereza KendziorováTereza Kendziorová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 10.14
6 Veronika BaronováVeronika Baronová 02 TJ KrnovTJ Krnov 10.80
Lucie MertováLucie Mertová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.11
2 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.27
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.29
4 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 10.15
5 Adriana BártováAdriana Bártová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.34
6 Veronika ČelkováVeronika Čelková 01 TJ KrnovTJ Krnov 15.92
MB Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.53
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.23 8.00
2 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.08 7.00
3 Jan DrongJan Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.50 5.00
4 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.59
5 Adam BreznenAdam Breznen 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.66
6 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.23
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.41 2.00
2 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.53 1.00
3 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 25.07
4 David HulaDavid Hula 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 25.63
5 Jan KůželJan Kůžel 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 26.87
Šimon KollerŠimon Koller 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.91 9.00
2 Martin HetmerMartin Hetmer 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.61
3 Bart BrettschneiderBart Brettschneider 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.89
4 Filip VolnýFilip Volný 01 TJ KrnovTJ Krnov 25.34
5 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.82
6 Marek HaltofMarek Haltof 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.65
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor PálkaViktor Pálka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.29 3.50
2 Tobiáš BuzekTobiáš Buzek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.85
3 Jakub StellerJakub Steller 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.87
4 Ondřej DemelOndřej Demel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.41
5 Šimon MoráčekŠimon Moráček 01 TJ KrnovTJ Krnov 24.52
David DumbrovskýDavid Dumbrovský 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.31 6.00
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.29 3.50
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.30
4 Petr LiškaPetr Liška 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 25.92
5 Ladislav BlahutaLadislav Blahuta 02 TJ KrnovTJ Krnov 26.85
6 Vu Tonda NguyenVu Tonda Nguyen 03 TJ KrnovTJ Krnov 28.15
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.43 11.00
2 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.92
3 Dominik MenzelDominik Menzel 02 TJ KrnovTJ Krnov 24.01
4 Jan KosJan Kos 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.97
5 Lukáš VybíralLukáš Vybíral 01 TJ KrnovTJ Krnov 27.05
Dominik BurianDominik Burian 01 TJ KrnovTJ Krnov DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.57 11.00
2 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.98 9.00
3 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.14 8.00
4 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.75 6.00
5 Nela StratilováNela Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.07 4.00
6 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.08 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PröschlováTereza Pröschlová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.91 5.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 22.53
3 Kateřina TomisováKateřina Tomisová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.61
4 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.69
5 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.80
6 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.33
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.85
2 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.19
3 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.37
4 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.42
5 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.10
Eliška KramnáEliška Kramná 04 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.47
2 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.81
3 Terezie KrálíkováTerezie Králíková 01 TJ KrnovTJ Krnov 23.84
4 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 25.98
Nela KonupkováNela Konupková 03 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.45 7.00
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.02
3 Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová 01 TJ KrnovTJ Krnov 25.20
4 Natálie ChmelařováNatálie Chmelařová 01 TJ KrnovTJ Krnov 25.84
5 Kateřina JaruškováKateřina Jarušková 01 TJ KrnovTJ Krnov 26.01
6 Adéla KendziorováAdéla Kendziorová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 26.61
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona KowalikováSimona Kowaliková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 23.40
2 Petra MichálkováPetra Michálková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.91
3 Nela DrozdováNela Drozdová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 24.46
4 Aneta ZátopkováAneta Zátopková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.72
5 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 01 TJ KrnovTJ Krnov 25.68
6 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 26.48
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 22.11 2.00
2 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.28 1.00
3 Silvie PaličkováSilvie Paličková 01 TJ KrnovTJ Krnov 24.14
4 Tereza KendziorováTereza Kendziorová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 25.42
5 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.77
6 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.72
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22.39
2 Eliška MesíkováEliška Mesíková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 24.07
3 Hana BrukováHana Bruková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.16
4 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 25.60
5 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.21
6 Sandra Beata PoslušnáSandra Beata Poslušná 03 TJ KrnovTJ Krnov 31.50
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 26.91
2 Natálie HoudkováNatálie Houdková 03 TJ KrnovTJ Krnov 27.07
MB Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.23
Nikola ReinertováNikola Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.03
MB Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.84
MB Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.86
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.14 11.00
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.94 9.00
3 Adam BreznenAdam Breznen 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.71 6.00
4 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.00 5.00
5 Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.25
6 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.80
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.90 8.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.45 4.00
3 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.57
4 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 58.28
Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNP
Jakub UvíraJakub Uvíra 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.73 2.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 51.31 1.00
3 Ondřej PsotkaOndřej Psotka 02 TJ KrnovTJ Krnov 53.95
4 Tomáš RudelTomáš Rudel 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.48
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PoučVojtěch Pouč 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.54 7.00
2 Pavel DrongPavel Drong 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 49.69 3.00
3 Dominik IštokDominik Ištok 01 TJ KrnovTJ Krnov 54.14
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 56.34
5 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 68.22
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.78 11.00
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.86 9.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 45.48 8.00
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.73 7.00
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.18 6.00
6 Tereza ŠkarpováTereza Škarpová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 48.34 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.57 3.00
2 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 48.91 2.00
3 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.98 1.00
4 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.45
5 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.03
6 Patricie IndrákováPatricie Indráková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 54.35
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šarlota RainochováŠarlota Rainochová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 52.74
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.86
3 Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová 01 TJ KrnovTJ Krnov 55.84
4 Klára GerekováKlára Gereková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.99
5 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 58.49
Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.23 5.00
2 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.85
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.02
4 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 56.29
5 Martina GlogarováMartina Glogarová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 61.87
6 Veronika ČelkováVeronika Čelková 01 TJ KrnovTJ Krnov 76.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.22
2 Nikola ReinertováNikola Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 55.55
3 Markéta NyklováMarkéta Nyklová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 56.64
4 Natálie ChamrádováNatálie Chamrádová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 59.65
5 Andrea SakalováAndrea Sakalová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 63.86
MB Aneta VavrečkováAneta Vavrečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.71
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:35.44 8.00
2 Jan PilchJan Pilch 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:37.88 7.00
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.31 6.00
4 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.44 5.00
5 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:48.15 3.50
6 Jan JelínekJan Jelínek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:57.46
7 Hugo HynčicaHugo Hynčica 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:58.74
8 Ondřej DemelOndřej Demel 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:00.15
9 Marek HaltofMarek Haltof 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:11.63
10 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3:13.16
11 Radek BorutaRadek Boruta 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:29.56
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:30.81 11.00
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.20 9.00
3 Adam KrupaAdam Krupa 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:48.15 3.50
4 Jakub StellerJakub Steller 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:51.66 2.00
5 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:51.87 1.00
6 Lukáš BurkovičLukáš Burkovič 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:57.20
7 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:00.29
8 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:36.29
9 Lukáš VybíralLukáš Vybíral 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:43.08
10 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 3:50.59
Matěj JavůrekMatěj Javůrek 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:35.09 11.00
2 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.88 9.00
3 Lenka PolákováLenka Poláková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:43.17 8.00
4 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.12 7.00
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.94 6.00
6 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:47.55 5.00
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:49.70 4.00
8 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:50.09 3.00
9 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:50.93 2.00
10 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.03 1.00
11 Klára KuličkováKlára Kuličková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.15
12 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:51.92
13 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:15.47
Nela VrábelováNela Vrábelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:51.87
2 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:53.55
3 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:54.88
4 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.56
5 Barbora PaletováBarbora Paletová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:01.58
6 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 3:02.79
7 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:07.40
8 Silvie PaličkováSilvie Paličková 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:16.14
9 Nikol KubíčkováNikol Kubíčková 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:24.83
10 Kateřina JaruškováKateřina Jarušková 01 TJ KrnovTJ Krnov 3:35.47
11 Michaela MarenčákováMichaela Marenčáková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:47.72
MB Barbora MorysováBarbora Morysová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.45
MB Ivana VaryšováIvana Varyšová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:06.00
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:11.58 11.00
2 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:12.60 9.00
3 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:22.90 8.00
4 Radim SližRadim Sliž 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:26.26 7.00
5 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:27.38 6.00
6 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:37.74 5.00
7 Jakub KylnarJakub Kylnar 01 TJ KrnovTJ Krnov 5:40.05 4.00
8 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:41.64 3.00
9 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5:45.68 2.00
10 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:48.78 1.00
11 Radim BartošRadim Bartoš 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:53.70
12 Gabriel KulíšekGabriel Kulíšek 01 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 6:12.00
13 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:12.85
14 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:17.25
15 Jan JonštaJan Jonšta 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:26.37
Jan KosJan Kos 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 16 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.60 11.00
2 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.47 9.00
3 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.59 8.00
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.85 7.00
5 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.14 6.00
6 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.21 5.00
7 Jakub UvíraJakub Uvíra 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.17
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek OndráčekHynek Ondráček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.28 4.00
2 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.38 3.00
3 Jakub HenzlJakub Henzl 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.63 2.00
4 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.15
5 Jan TelnarJan Telnar 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.50
6 Michal FričMichal Frič 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.70
7 Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.99 1.00
2 Tomáš HruboňTomáš Hruboň 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.13
3 Marek BrodňanMarek Brodňan 02 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 13.21
4 Martin PyszkoMartin Pyszko 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.48
5 Richard VáclavekRichard Václavek 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.56
6 Jan JonštaJan Jonšta 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.73
7 Matěj MuroňMatěj Muroň 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.89
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.13
Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.13
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.22
4 Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.72
5 Václav RohmVáclav Rohm 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.76
6 Adam SiekelAdam Siekel 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.01
7 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.56
8 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.78
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.94 11.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.19 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.30 8.00
4 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.35 7.00
5 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10.71 6.00
6 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.58 5.00
7 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.81 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.75 4.00
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.98 1.00
3 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.03
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.08
5 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.19
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.75
7 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.94
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.95 2.00
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.10
3 Sofie GálováSofie Gálová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.51
4 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.75
5 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.18
6 Sabina ZávodnáSabina Závodná 02 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.26
7 Aneta ZátopkováAneta Zátopková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.29
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.24
2 Natálie WorkováNatálie Worková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.20
3 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.51
4 Veronika KonečnáVeronika Konečná 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.85
MB Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.24
MB Karolína VolnáKarolína Volná 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.71
MB Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.75
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hrabovský, Kret, Krýsa, Vicher A-Hrabovský, Kret, Krýsa, Vicher SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33.65 11.00
2 A-Morcinek, Pilch, Drong J., Drong P. A-Morcinek, Pilch, Drong J., Drong P. TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 35.05 9.00
3 A-Skotnica, Skuplík, Dorotík, Stankov A-Skotnica, Skuplík, Dorotík, Stankov TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 36.25 7.00
4 A-Vavříček,Vláčil,Baštýř,Pouč A-Vavříček,Vláčil,Baštýř,Pouč TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.83 6.00
5 A-Demel,Hynčica,Tzimas,Zajíček A-Demel,Hynčica,Tzimas,Zajíček Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 39.09 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Bužga, Večeřa, Bernatík, Frydryšek B-Bužga, Večeřa, Bernatík, Frydryšek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.74 8.00
2 B-Ferfecki, Steller, Pyszko, Sziliczai B-Ferfecki, Steller, Pyszko, Sziliczai TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 37.05 5.00
3 B-Piosek,Čerevka,Jelínek,Zíka B-Piosek,Čerevka,Jelínek,Zíka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.57 4.00
4 C-Siekel, Bartoš, Rohm, Chodura C-Siekel, Bartoš, Rohm, Chodura SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.27 2.00
5 B-Burkovič, Feranec, Pavelek, Dokoupil B-Burkovič, Feranec, Pavelek, Dokoupil TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 40.55 1.00
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Stratilová V., Stratilová N., Čepková, Bartáková A-Stratilová V., Stratilová N., Čepková, Bartáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.92 11.00
2 A-Nogolová, Zahaluková, Teofilová, Raszková A-Nogolová, Zahaluková, Teofilová, Raszková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 34.65 9.00
3 A-Dokoupilová,Indráková,Jurečková,Ningerová A-Dokoupilová,Indráková,Jurečková,Ningerová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 35.72 8.00
4 A-Pröschlová,Motlochová,Sobčíková,Antončíková A-Pröschlová,Motlochová,Sobčíková,Antončíková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.34 7.00
5 A-Baranová,Nyklová,Paletová,Šilhárová A-Baranová,Nyklová,Paletová,Šilhárová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 37.14 4.00
6 B-Barvíková,Gereková,Nováková,Rainochová B-Barvíková,Gereková,Nováková,Rainochová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 38.18 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Magerová, Kunzová, Kuličková, Valíková B-Magerová, Kunzová, Kuličková, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.50 6.00
2 B-Tomisová,Martínková,Hořínková,Gálová B-Tomisová,Martínková,Hořínková,Gálová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.55 5.00
3 B-Bruková, Jurásková, Krenželoková, Konečná B-Bruková, Jurásková, Krenželoková, Konečná TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 39.64 2.00
4 C-Sakalová,Skotnicová,Štalzerová,Mynářová C-Sakalová,Skotnicová,Štalzerová,Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 39.84 1.00
5 C-Worková, Šimurdová, Sikorová, Martynková C-Worková, Šimurdová, Sikorová, Martynková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 41.03
6 D-Gajdošíková,Keindziorová A.,Keindzriorová T., Reinertová D-Gajdošíková,Keindziorová A.,Keindzriorová T., Reinertová TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 41.71
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.40 11.00
2 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.40 9.00
3 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.40 8.00
4 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.40 7.00
5 Tomáš HruboňTomáš Hruboň
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.35 6.00
6 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.35 5.00
7 Martin HetmerMartin Hetmer
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.30 4.00
8 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.30 3.00
9 Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.25 2.00
10= Lukáš SkotnicaLukáš Skotnica
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.25 0.50
10= Václav PavelekVáclav Pavelek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.25 0.50
12 Dominik IštokDominik Ištok
TJ KrnovTJ Krnov
01 1.25
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NH
Filip VolnýFilip Volný
TJ KrnovTJ Krnov
01 NH
Ondřej LabuzOndřej Labuz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 NH
Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
01 DNP
Celkem 16 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.43 11.00
2 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.40 9.00
3= Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.35 7.50
3= Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.35 7.50
5 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.35 6.00
6 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.35 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35 4.00
8 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.30 3.00
9 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.30 2.00
10= Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.25 0.50
10= Kateřina TomisováKateřina Tomisová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.25 0.50
12 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.25
13 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.25
14 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.25
15= Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.20
15= Tereza RounováTereza Rounová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 1.20
15= Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.20
18= Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.15
18= Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.15
18= Barbora MüllerováBarbora Müllerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.15
Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 NH
Eliška JuráskováEliška Jurásková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 NH
Nela KrškováNela Kršková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 NH
Celkem 23 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.20 11.00
2 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.64 9.00
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.53 8.00
4 Viktor PálkaViktor Pálka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 4.49 7.00
5 Pavel DrongPavel Drong
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.46 6.00
6 Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.29 5.00
7 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.24 4.00
8 Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.14 3.00
9 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.11 2.00
10 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.02 1.00
11 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.00
12 Adam KrupaAdam Krupa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 3.92
13 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.91
14 Patrik StankovPatrik Stankov
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 3.75
15 Ondřej LabuzOndřej Labuz
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.75
16 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.72
17 Jakub UvíraJakub Uvíra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.57
18 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.50
19 Jan VavříčekJan Vavříček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.49
20 Alexandros TzimasAlexandros Tzimas
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.41
21 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.41
22 Dominik MenzelDominik Menzel
TJ KrnovTJ Krnov
02 3.41
23 Adam SiekelAdam Siekel
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.41
24 Radek BorutaRadek Boruta
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.40
25 Matěj ČerevkaMatěj Čerevka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.37
26 Kamil SikoraKamil Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.28
27 Radim SližRadim Sliž
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.27
28 Filip VolnýFilip Volný
TJ KrnovTJ Krnov
01 3.16
29 Hugo HynčicaHugo Hynčica
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.15
30 Ladislav BlahutaLadislav Blahuta
TJ KrnovTJ Krnov
02 3.05
31 Mikuláš ŠpičkaMikuláš Špička
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 3.04
32 Jiří KostkaJiří Kostka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 2.71
33 Vu Tonda NguyenVu Tonda Nguyen
TJ KrnovTJ Krnov
03 2.66
Dominik BurianDominik Burian
TJ KrnovTJ Krnov
01 DNP
Jan KosJan Kos
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 DNP
Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 DNP
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.65 11.00
2 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.50 9.00
3 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.48 8.00
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.38 7.00
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.31 6.00
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.29 5.00
7 Karolína MadziováKarolína Madziová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.15 4.00
8 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.10 3.00
9 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.03 2.00
10 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.97 1.00
11 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.96
12 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.94
13 Nela KonupkováNela Konupková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 3.91
14 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.90
15 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.87
16 Nikola NogováNikola Nogová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.84
17 Vanda BrunováVanda Brunová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.75
18 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.74
19 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.73
20 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.73
21 Nela DrozdováNela Drozdová
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
03 3.71
22 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.70
23 Božena KomorášováBožena Komorášová
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 3.68
24 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.64
25 Anna HolonováAnna Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.63
26 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.62
27 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.59
28 Lenka PolákováLenka Poláková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.56
29 Štěpánka ZemanováŠtěpánka Zemanová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.54
30 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.53
31 Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.48
32 Terezie KrálíkováTerezie Králíková
TJ KrnovTJ Krnov
01 3.47
33 Amálie MynářováAmálie Mynářová
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
03 3.45
34 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
03 3.42
35 Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 3.33
36 Bára KaňokováBára Kaňoková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
03 3.26
37 Lenka WantulokováLenka Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.16
38 Anděla DedkováAnděla Dedková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 3.12
39 Natálie HoudkováNatálie Houdková
TJ KrnovTJ Krnov
03 3.10
40 Veronika BaronováVeronika Baronová
TJ KrnovTJ Krnov
02 2.94
41 Aneta ŠtalzerováAneta Štalzerová
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
03 2.88
42 Barbora BejdákováBarbora Bejdáková
TJ KrnovTJ Krnov
02 2.77
43 Sandra Beata PoslušnáSandra Beata Poslušná
TJ KrnovTJ Krnov
03 2.54
MB Zuzana EhlerováZuzana Ehlerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.52
MB Ivana VaryšováIvana Varyšová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.14
Celkem 45 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 09.67 11.00
2 Tereza ČepkováTereza Čepková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 09.50 9.00
3 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.33 8.00
4 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 09.05 7.00
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 08.70 6.00
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.54 5.00
7 Nela KrškováNela Kršková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 08.30 4.00
8 Hana BrukováHana Bruková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 08.08 3.00
9 Nela PastrňákováNela Pastrňáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 08.04 2.00
10 Lada ŠčerbováLada Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 07.91 1.00
11 Tereza RounováTereza Rounová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 07.25
12 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 07.23
13 Nicola VrabcováNicola Vrabcová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.90
14 Sabina KrusberskáSabina Krusberská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 06.75
15 Barbora MüllerováBarbora Müllerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 06.74
16 Sabina ZávodnáSabina Závodná
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 06.45
17 Veronika KnittlováVeronika Knittlová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 06.43
18 Anita MizerákováAnita Mizeráková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 06.34
19 Denisa PánkováDenisa Pánková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 06.27
20 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 05.87
Kateřina KünzelováKateřina Künzelová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 DNP
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 10.28 11.00
2 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.27 9.00
3 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 09.61 8.00
4 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 09.34 7.00
5 Jakub KylnarJakub Kylnar
TJ KrnovTJ Krnov
01 09.02 6.00
6 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 08.70 5.00
7 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 08.63 4.00
8 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 08.61 3.00
9 Patrik JanečekPatrik Janeček
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.13 2.00
10 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.91 1.00
11 Michal FričMichal Frič
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 07.81
12 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
01 07.78
13 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 07.77
14 Petr HrdličkaPetr Hrdlička
TJ KrnovTJ Krnov
02 07.52
15 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.22
16 Vojtěch PoučVojtěch Pouč
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 06.86
17 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 06.29
18 Matěj MuroňMatěj Muroň
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 05.57
19 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 05.38
20 Jakub KulhánekJakub Kulhánek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 05.28
21 Adam FeranecAdam Feranec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 05.23
MB Matěj NowakMatěj Nowak
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.16
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HenzlJakub Henzl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 55.55 11.00
2 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 53.72 9.00
3 Patrik LučanPatrik Lučan
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 53.32 8.00
4 Jakub KylnarJakub Kylnar
TJ KrnovTJ Krnov
01 53.23 7.00
5 Šimon MoráčekŠimon Moráček
TJ KrnovTJ Krnov
01 52.25 6.00
6 Patrik JanečekPatrik Janeček
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 51.86 5.00
7 Filip ChodilFilip Chodil
TJ KrnovTJ Krnov
01 50.36 4.00
8 Samuel NovákSamuel Novák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 48.75 3.00
9 Hynek OndráčekHynek Ondráček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 46.69 2.00
10 Radim SližRadim Sliž
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 46.60 1.00
11 Matěj StuchlíkMatěj Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 45.95
12 Václav PavelekVáclav Pavelek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 43.78
13 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 43.46
14 Jan KůželJan Kůžel
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 43.22
15 Šimon SkuplíkŠimon Skuplík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 43.19
16 Richard VáclavekRichard Václavek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 43.05
17 Viktor GebauerViktor Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 42.79
18 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 40.71
19 Aleš ChoduraAleš Chodura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 40.24
20 Dominik MenzelDominik Menzel
TJ KrnovTJ Krnov
02 39.15
21 Petr HrdličkaPetr Hrdlička
TJ KrnovTJ Krnov
02 38.82
22 Jiří VláčilJiří Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 38.77
23 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 37.83
24 Ladislav BlahutaLadislav Blahuta
TJ KrnovTJ Krnov
02 37.63
25 Bart BrettschneiderBart Brettschneider
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 37.57
26 Ondřej PsotkaOndřej Psotka
TJ KrnovTJ Krnov
02 37.39
27 Václav RohmVáclav Rohm
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 36.81
28 Tobiáš BuzekTobiáš Buzek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 36.73
29 Samuel PiosekSamuel Piosek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 36.59
30 Lukáš VybíralLukáš Vybíral
TJ KrnovTJ Krnov
01 36.13
31 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 35.19
32 Petr LiškaPetr Liška
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 33.20
33 Daniel KissDaniel Kiss
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 33.12
34 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 33.05
35 Adam BernatíkAdam Bernatík
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 32.65
36 Adam FeranecAdam Feranec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 32.01
37 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 31.86
38 David HulaDavid Hula
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 28.18
39 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 27.44
40 Jakub KulhánekJakub Kulhánek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 25.58
MB Jakub PetermannJakub Petermann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 45.82
MB Matěj NowakMatěj Nowak
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 44.43
Marek BrodňanMarek Brodňan
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
02 DNP
Celkem 43 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 29.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 50.66 11.00
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 48.03 9.00
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 47.27 8.00
4 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 42.92 7.00
5 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 42.05 6.00
6 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 41.88 5.00
7 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 39.42 4.00
8 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 36.65 3.00
9 Nikol BaranováNikol Baranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 36.03 2.00
10 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 35.38 1.00
11 Lucie MertováLucie Mertová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 35.00
12 Nela KrškováNela Kršková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 33.51
13 Nela PastrňákováNela Pastrňáková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 33.18
14 Adriana BártováAdriana Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 32.83
15 Natálie WorkováNatálie Worková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 32.43
16 Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 32.24
17 Adéla GottwaldováAdéla Gottwaldová
TJ KrnovTJ Krnov
01 32.17
18 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 32.00
19 Sabina ZávodnáSabina Závodná
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
02 30.77
20 Tereza RounováTereza Rounová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 30.37
21 Eliška JuráskováEliška Jurásková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 30.09
22 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29.90
23 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 29.21
24 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 28.50
25 Markéta OndráčkováMarkéta Ondráčková
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
02 28.19
26 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 27.74
27 Anita MizerákováAnita Mizeráková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 27.72
28 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 26.85
29 Veronika KnittlováVeronika Knittlová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 26.84
30 Veronika KonečnáVeronika Konečná
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 26.60
31 Lenka WantulokováLenka Wantuloková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 26.27
32 Anděla DedkováAnděla Dedková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 24.80
33 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 23.44
34 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
03 22.21
35 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B
03 22.17
36 Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 21.73
37 Adéla PavlíkováAdéla Pavlíková
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
01 20.68
Kateřina KünzelováKateřina Künzelová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 DNP
Celkem 38 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 204.00
2 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 135.00
3 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 130.50
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 049.00
5 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 041.50
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 029.00
7 KRNOV KRNOV TJ KrnovTJ Krnov 027.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 800 m, 300 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 138.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 130.50
3 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 081.50
4 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 077.00
5 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 066.50
6 STHAV STHAV TJ Start HavířovTJ Start Havířov 065.50
7 FMI_B FMI_B TJ Slezan Frýdek-Místek BTJ Slezan Frýdek-Místek B 001.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 7 závodníků