Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu - krajské kolo

Tábor (20. - 20. 5. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 07.55
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 07.68
3 Marek BudošMarek Budoš 99 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 07.73
4 Martin ČechtickýMartin Čechtický 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 07.94
5 Jan KovářJan Kovář 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 07.99
6 Josef KefurtJosef Kefurt 98 ZŠ České Budějovice, MájZŠ České Budějovice, Máj 08.12
7 Michal HibšMichal Hibš 99 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.19
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš ProkopTomáš Prokop 98 ZŠ České Budějovice, MájZŠ České Budějovice, Máj 07.54
2 Petr StarýPetr Starý 98 ZŠ LheniceZŠ Lhenice 07.66
3 Michal NovotnýMichal Novotný 98 ZŠ LheniceZŠ Lhenice 08.06
4 Tomáš PopTomáš Pop 98 ZŠ LheniceZŠ Lhenice 08.15
5 Michal DrsMichal Drs 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.17
6 Tomáš TichýTomáš Tichý 98 ZŠ České Budějovice, MájZŠ České Budějovice, Máj 08.24
7 Jan PešekJan Pešek 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 08.39
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PřibylDavid Přibyl 98 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 07.76
2 Bláha KarelBláha Karel 99 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 07.83
3 Patrik PodolskýPatrik Podolský 98 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 07.85
4 Gracián ZiolkowskiGracián Ziolkowski 98 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 08.01
5 Čuta AdrianČuta Adrian 99 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 08.05
6 Šváb JakubŠváb Jakub 99 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 08.15
7 Dominik PeštaDominik Pešta 98 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.19
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ŘežábekMatěj Řežábek 99 ZŠ Písek, E.BenešeZŠ Písek, E.Beneše 07.92
2 Jakub PečenkaJakub Pečenka 99 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 08.16
3 Jaroslav NěmeckýJaroslav Německý 99 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 08.26
4 Dominik SedláčekDominik Sedláček 98 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.30
5 Oliver RainochOliver Rainoch 98 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.40
6 Van Tung(Vojta) TheVan Tung(Vojta) The 97 ZŠ Kaplice, FantovaZŠ Kaplice, Fantova 08.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.34
2 Jakub BalejJakub Balej 00 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.39
3 Josef VlkJosef Vlk 00 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.42
4 Matouš FlachsMatouš Flachs 01 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.53
5 Dominik ŠedivýDominik Šedivý 00 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.59
6 Luboš JansaLuboš Jansa 01 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SoukupJan Soukup 00 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 08.39
2 Marek MasopustMarek Masopust 01 ZŠ Milevsko, TGMZŠ Milevsko, TGM 08.48
3 Lubomír NehybaLubomír Nehyba 03 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.76
4 Matěj VachutaMatěj Vachuta 00 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 08.83
5 Vojtěch BurianVojtěch Burian 01 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 08.88
6 Filip KašparFilip Kašpar 01 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 08.99
7 Viktor KuklaViktor Kukla 00 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 09.05
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 07.53
2 Jaroslav GallJaroslav Gall 00 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 08.71
3 Daniel ChlaňDaniel Chlaň 01 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 08.82
4 Jan Volf Jan Volf 00 ZŠ Milevsko, TGMZŠ Milevsko, TGM 08.94
5 Jan MatuškaJan Matuška 01 ZŠ Milevsko, TGMZŠ Milevsko, TGM 08.96
6 Jáchym KaplanJáchym Kaplan 02 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 09.42
7 Patrik DemetrPatrik Demetr 00 ZŠ Strakonice, Krále J. z PoděbradZŠ Strakonice, Krále J. z P... 09.47
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VochozkaOndřej Vochozka 00 ZŠ České Budějovice, GrünwaldovaZŠ České Budějovice, Grünwa... 08.02
2 Ladislav VítovecLadislav Vítovec 00 ZŠ České Budějovice, GrünwaldovaZŠ České Budějovice, Grünwa... 08.39
3 Dan PálDan Pál 00 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 08.50
4 Kristián VávrůKristián Vávrů 00 ZŠ SlavoniceZŠ Slavonice 08.99
5 Jan JanochJan Janoch 02 ZŠ Strakonice, Krále J. z PoděbradZŠ Strakonice, Krále J. z P... 09.38
6 Tomáš MichalkoTomáš Michalko 00 ZŠ České Budějovice, GrünwaldovaZŠ České Budějovice, Grünwa... 09.60
7 Vokoun Vokoun 01 ZŠ Strakonice, Krále J. z PoděbradZŠ Strakonice, Krále J. z P... 09.86
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.56
2 Petra ČernáPetra Černá 99 ZŠ Strakonice, DukelskáZŠ Strakonice, Dukelská 08.61
3 Eva JechováEva Jechová 98 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 08.69
4 Ema ŠevčíkováEma Ševčíková 99 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.77
5 Silvie MikešováSilvie Mikešová 00 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 08.98
6 Veronika HolcováVeronika Holcová 98 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 08.99
7 Veronika BřehovskáVeronika Břehovská 98 ZŠ Tábor, Mikuláše z HusiZŠ Tábor, Mikuláše z Husi 09.42
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 08.58
2 Simona MikešováSimona Mikešová 98 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 09.02
3 Lucie NovákováLucie Nováková 99 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.07
4 Michaela WoldřichováMichaela Woldřichová 98 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.08
5 Evelína DavernáEvelína Daverná 99 ZŠ Vimperk, TGMZŠ Vimperk, TGM 09.17
6 Lucie KotyzováLucie Kotyzová 00 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 09.71
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka MoravcováŠárka Moravcová 00 Gymnázium Český KrumlovGymnázium Český Krumlov 08.54
2 Klára BrožováKlára Brožová 99 ZŠ Milevsko, J.A.KomenskéhoZŠ Milevsko, J.A.Komenského 08.80
3 Tereza KřížováTereza Křížová 99 ZŠ Milevsko, J.A.KomenskéhoZŠ Milevsko, J.A.Komenského 08.97
4 Natálie KřížováNatálie Křížová 00 ZŠ Milevsko, J.A.KomenskéhoZŠ Milevsko, J.A.Komenského 09.03
5 Klára KoutníkováKlára Koutníková 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 09.06
6 Denisa BauerováDenisa Bauerová 98 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 09.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 ZŠ Strakonice, DukelskáZŠ Strakonice, Dukelská 08.43
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 08.54
3 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 98 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.14
4 Viola SvobodováViola Svobodová 99 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 09.24
5 Martina ŠmídováMartina Šmídová 99 ZŠ Týn nad Vltavou, Malá StranaZŠ Týn nad Vltavou, Malá St... 09.34
6 Minika NácalováMinika Nácalová 99 ZŠ Tábor, HelsinskáZŠ Tábor, Helsinská 09.59
7 Aneta StrejčkováAneta Strejčková 00 ZŠ Nová VčelniceZŠ Nová Včelnice 10.07
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 08.60
2 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 08.73
3 Patricie GondekováPatricie Gondeková 01 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 08.83
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.01
5 Anna RychteckáAnna Rychtecká 00 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.10
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 ZŠ Tábor, HusovaZŠ Tábor, Husova 09.14
7 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.23
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa VozábalováVanessa Vozábalová 02 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 08.84
2 Nikola JančiováNikola Jančiová 00 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 09.22
3 Veronika PovišerováVeronika Povišerová 01 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 09.25
4 Kateřina KarbusováKateřina Karbusová 00 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 09.57
5 Veronika MolováVeronika Molová 02 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 09.73
6 Kristýna FördösováKristýna Fördösová 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 10.08
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 ZŠ Hluboká nad VltavouZŠ Hluboká nad Vltavou 08.87
2 Pudivítrová AnetaPudivítrová Aneta 00 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 08.91
3 Michaela SitterováMichaela Sitterová 02 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 09.45
4 Anna BlumentrittováAnna Blumentrittová 00 Gymnázium PrachaticeGymnázium Prachatice 09.50
5 Adéla UhrováAdéla Uhrová 01 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 09.62
6 Sorina PruteanSorina Prutean 00 ZŠ Soběslav, E.BenešeZŠ Soběslav, E.Beneše 09.79
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 20.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Fošumová NatálieFošumová Natálie 00 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 08.64
2 Kamila SynáčkováKamila Synáčková 01 ZŠ Vodňany, BavorovskáZŠ Vodňany, Bavorovská 08.86
3 Hana JeníčkováHana Jeníčková 00 ZŠ Soběslav, KomenskéhoZŠ Soběslav, Komenského 09.19
4 Anna TůmováAnna Tůmová 01 ZŠ Tábor, ZborovskáZŠ Tábor, Zborovská 09.24
5 Natálie ŠtěrbováNatálie Štěrbová 00 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 09.47
6 Sára PožárkováSára Požárková 00 ZŠ Kaplice, ŠkolníZŠ Kaplice, Školní 09.55
7 Natálie NovákováNatálie Nováková 00 ZŠ Nová BystřiceZŠ Nová Bystřice 09.90
Celkem 7 závodníků