výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů a žen

Turnov (1. 6. 2014)

Skok daleký - Muži

(ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BuriánTomáš Burián
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 6.19 11.00
2 Dominik KryštofDominik Kryštof
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.99 9.00
3 Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 5.96 8.00
4 Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.95 7.00
5 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.93 6.00
6 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.83 5.00
7 David HavelDavid Havel
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
98 5.79 4.00
8 Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 5.66 3.00
9 Tomáš DostálTomáš Dostál
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
97 5.54 2.00
10 Petr UrbánekPetr Urbánek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
98 5.54 1.00
11 Josef BajzíkJosef Bajzík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
94 5.47
12 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 5.46
13 Matěj ChválaMatěj Chvála
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
93 5.45
14 Vít MonzarVít Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 5.15
15 Petr SchmidtPetr Schmidt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
92 5.08
16 Lukáš VinšLukáš Vinš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.05
17 Filip VejdělekFilip Vejdělek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.04
18 Tomáš CapouchTomáš Capouch
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
97 5.02
19 Lukáš ChuticLukáš Chutic
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.76
20 David StojaDavid Stoja
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 4.68
21 Karel ChourKarel Chour
AC Česká LípaAC Česká Lípa
63 4.35
MB Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
48 3.49
Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
60 NM
Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 NM
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
99 NM
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 1.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 5.18 11.00
2 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 5.10 9.00
3 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.05 8.00
4 Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.71 7.00
5 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.45 6.00
6 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.45 5.00
7 Adéla RoubíčkováAdéla Roubíčková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.44 4.00
8 Barbora ŠálkováBarbora Šálková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.05 3.00
9 Alena PoláčkováAlena Poláčková
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 4.02 2.00
10 Lucie JetýlkováLucie Jetýlková
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
99 4.00 1.00
11 Tereza KošínováTereza Košínová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
00 3.90
12 Alena RychnováAlena Rychnová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
66 3.87
MB Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.88
Michaela LíškováMichaela Líšková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 NM
Celkem 14 závodníků