výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva

Most (27. 5. 2014)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.6
Matěj VěchetMatěj Věchet 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.6
3 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.9
4 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 08.2
5 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.4
6 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 09.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 27.5.2014) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.3
2 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 07.8
3 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 08.1
4 Matěj TůmaMatěj Tůma 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.6
5 Jan HendrychJan Hendrych 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.4
Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.7
2 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.9
3 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.0
4 Denis KohlDenis Kohl 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.4
5 Jan VaňuraJan Vaňura 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.6
Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.6
2 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.0
3 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.1
4 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 08.4
5 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.0
Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BergerMichal Berger 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.8
2 Michal TamchynaMichal Tamchyna 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.9
Daniel CabadajDaniel Cabadaj 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.9
4 Alex HorabinAlex Horabin 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.9
5 Jakub HovorkaJakub Hovorka 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.0
Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 27.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.6
2 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.0
3 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 10.0
4 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.4
Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (út, 27.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 07.6 11.00
2 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.6 9.00
3 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.6 8.00
4 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.7 7.00
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 07.7 6.00
6 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.9 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 27.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 07.6 4.00
2 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.7 3.00
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.8 2.00
4= Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.9 0.50
4= Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 07.9 0.50
6 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.2
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 27.5.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.0
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.5
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.0
4 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.3
5 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 09.5
Nela GruntováNela Gruntová 00 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin TokárováKarin Tokárová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.4
2 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.6
Karolína HiekováKarolína Hieková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.6
4 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 08.7
5 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.2
MB Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.1
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.5
2 Anna MelnykovychAnna Melnykovych 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.8
3 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.3
Adéla JanůAdéla Janů 03 ASK DěčínASK Děčín 09.3
5 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.5
6 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 08.0
2 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.5
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.7
Jana VáňováJana Váňová 99 AK MostAK Most 08.7
5 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.0
6 Kamila BukováKamila Buková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 27.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.5
2 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.0
3 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.1
4 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 09.3
5 Petra TouškováPetra Toušková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.6
Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 27.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.5
2 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.9
3 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.3
4 Sára KapsováSára Kapsová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 09.8
Jaroslava ObrováJaroslava Obrová 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.9 11.00
2 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 08.1 9.00
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.2 8.00
4 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.2 7.00
5 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.4 6.00
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.5 5.00
7 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.6 4.00
8 Karin TokárováKarin Tokárová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.6 3.00
Celkem 8 závodníků
Finále B (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína HiekováKarolína Hieková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.5 2.00
2 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 08.5 1.00
3 Jana VáňováJana Váňová 99 AK MostAK Most 08.6
4 Natálie MarkováNatálie Marková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.7
5 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 08.8
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 27.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.5 11.00
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 17.8 9.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.8 8.00
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 17.9 7.00
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.3 5.00
6 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 18.5 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 18.1 6.00
2 Dan PolankaDan Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.7 3.00
3 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.0
4 David MarekDavid Marek 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.0
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.5
6 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.2
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 18.8 1.00
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 19.1
3 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 19.8
4 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.4
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 20.5
Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BouškaOndřej Bouška 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.7
2 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.0
3 Lukáš AulickýLukáš Aulický 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.9
4 Alex HorabinAlex Horabin 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.7
Martin NovotnýMartin Novotný 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Saša ŽitnýSaša Žitný 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 19.7
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 20.1
3 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 21.8
4 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.0
5 Daniel CabadajDaniel Cabadaj 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.6
Jan SamčíkJan Samčík 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 19.6
2 Michal TamchynaMichal Tamchyna 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.8
3 Josef KatičJosef Katič 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.5
4 Jakub HovorkaJakub Hovorka 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.7
Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 18.8 1.00
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 18.8 1.00
3 Frank HorabinFrank Horabin 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.7
4 Denis KohlDenis Kohl 02 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.1
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.7
Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.3 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.9 9.00
3 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 20.4 8.00
4 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 20.5 7.00
5 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 20.6 6.00
6 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.8 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PorubčanováAnna Porubčanová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.0 4.00
2 Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová 00 AK MostAK Most 21.3 2.00
3 Anna MelnykovychAnna Melnykovych 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.5 0.50
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.2
5 Kateřina KubecováKateřina Kubecová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 22.3
6 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.9
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.5 0.50
2 Karin TokárováKarin Tokárová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.9
3 Markéta CharvátováMarkéta Charvátová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.3
4 Tereza OpavováTereza Opavová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 22.9
5 Barbora MordychováBarbora Mordychová 99 AK MostAK Most 23.3
Nela GruntováNela Gruntová 00 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina OuzkáSabina Ouzká 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.3
2 Sára KapsováSára Kapsová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 23.5
3 Simona TrefnáSimona Trefná 00 AK MostAK Most 23.7
4 Adéla JanůAdéla Janů 03 ASK DěčínASK Děčín 24.1
5 Anna Marie DzivjakováAnna Marie Dzivjaková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 24.2
6 Kamila BukováKamila Buková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 25.7
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslava ObrováJaroslava Obrová 00 AK MostAK Most 22.4
2 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 23.7
3 Dana JunováDana Junová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.0
Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.2 3.00
2 Jana VáňováJana Váňová 99 AK MostAK Most 21.8
3 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 23.5
MB Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:46.2 11.00
2 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:48.2 9.00
3 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 4:54.2 8.00
4 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 4:56.7 7.00
5 František JanůFrantišek Janů 99 AK MostAK Most 5:01.8 6.00
6 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 5:05.1 5.00
7 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:05.8 4.00
8 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 5:42.9 3.00
9 Michal MocMichal Moc 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 6:10.5 2.00
MB Michal MartinákMichal Martinák 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:34.3
Filip JáčFilip Jáč 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:10.8 11.00
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:20.2 9.00
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:22.2 8.00
4 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 5:28.4 7.00
5 Kateřina KubecováKateřina Kubecová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:46.7 6.00
6 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 5:53.8 5.00
7= Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5:58.1 3.50
7= Šárka HorákováŠárka Horáková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 5:58.1 3.50
9 Klára BittnerováKlára Bittnerová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7:11.5 2.00
10 Lucie RybáčkováLucie Rybáčková 00 AK MostAK Most 7:13.3 1.00
MB Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:30.1
MB Hana JirmusováHana Jirmusová 99 AK MostAK Most 6:56.8
Nela GothováNela Gothová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Anna ShejbalováAnna Shejbalová 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most DNP
Celkem 15 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.3 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.5 9.00
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 29.4 8.00
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 31.5 5.00
5 Jakub MachovecJakub Machovec 99 AK MostAK Most 31.7 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 31.2 7.00
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 31.4 6.00
3 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 32.1 3.00
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.9
Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 32.8 2.00
2 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 32.9 1.00
3 Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 34.3
4 Martin KoňákMartin Koňák 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.8
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33.3
2 Štěpán KubicaŠtěpán Kubica 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 33.6
3 Jan VaňuraJan Vaňura 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 38.8
Jakub MuchaJakub Mucha 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.6 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 32.7 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 34.4 7.00
4 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK MostAK Most 34.8 6.00
5 Lucie ToušováLucie Toušová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 38.1 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 27.5.2014) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KohútováPetra Kohútová 00 AK MostAK Most 33.7 8.00
2 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 35.4 4.00
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.3
4 Petra TouškováPetra Toušková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 42.5
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 27.5.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 35.0 5.00
2 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 35.9 3.00
3 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 00 ASK LovosiceASK Lovosice 36.5 2.00
Nikol JankuNikol Janku 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (út, 27.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana JunováDana Junová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 40.4
MB Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 37.5
MB Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37.9
Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švingr,Mašek,Erlebach,Fišer Švingr,Mašek,Erlebach,Fišer Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:57.1 11.00
2 A-Polanka,Šaman,Krejča,Kubica A-Polanka,Šaman,Krejča,Kubica USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.5 9.00
3 Frölich,Habada,Hrodek,Janů Frölich,Habada,Hrodek,Janů AK MostAK Most 3:07.6 8.00
4 B-Vaňura,Koňák,Moc,Pelc B-Vaňura,Koňák,Moc,Pelc USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:18:6 7.00
5 Suk,Aulický,Cívka,Marek Suk,Aulický,Cívka,Marek ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:21.8 6.00
6 B-Tamchyna,Kohl,Hovorka,Cabadaj B-Tamchyna,Kohl,Hovorka,Cabadaj TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:37.0 5.00
7 A-Tůma,Horabin F.,Horabin A., Musil A-Tůma,Horabin F.,Horabin A., Musil TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:16.7 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Heřmánková,Kirbsová,Ceé,Červínová A-Heřmánková,Kirbsová,Ceé,Červínová ASK LovosiceASK Lovosice 3:04.5 11.00
2 A-Hammerschmidtová,Kohlertová,Smitková,Trilčová A-Hammerschmidtová,Kohlertová,Smitková,Trilčová AK MostAK Most 3:16.6 9.00
3 Koubková,Porubbčanová,Macasová,Šmídová Koubková,Porubbčanová,Macasová,Šmídová ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3:18.3 8.00
4 A-Melnikovych,Smitková,Marková,Kaslová A-Melnikovych,Smitková,Marková,Kaslová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:21.5 7.00
5 Jůnová,Opavová,Řeháková,Tokárová Jůnová,Opavová,Řeháková,Tokárová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:28.4 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Kapsová,Puldová,Stehlíková,Horáková C-Kapsová,Puldová,Stehlíková,Horáková ASK LovosiceASK Lovosice 3:33.2 5.00
2 B-Pavelková,Váňová,Trefná, Rybáčková B-Pavelková,Váňová,Trefná, Rybáčková AK MostAK Most 3:36.6 4.00
3 B-Toušková,Bittnerová,Kilíková,Charvátová B-Toušková,Bittnerová,Kilíková,Charvátová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:46.4 3.00
B-Kubecová,Horáková,Toušková,Hieková B-Kubecová,Horáková,Toušková,Hieková ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.64 Body
1 Matěj VěchetMatěj Věchet
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.61 ---OOOXOOXXX 11.00
2 Michal HabadaMichal Habada
AK MostAK Most
99 1.58 OOOOOXOXOXXX 9.00
3 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.55 --OOOOXXX 8.00
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 1.55 --OXOXOOXXX 7.00
5 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 1.50 --OXOOXXX 6.00
6 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.50 OOOOXXOXXX 5.00
7 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 1.40 OOOXXX 4.00
8 Michal MocMichal Moc
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.40 OOXXOXXX 3.00
9= David MarekDavid Marek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
00 1.35 OOXXX 1.50
9= Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek
AK MostAK Most
99 1.35 OOXXX 1.50
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.501.531.561.601.641.671.701.72 Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.70 ----OOOOOXOOXXOXXX 11.00
2 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.53 OOOXXOXXOXOXOXXX 9.00
3 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.50 OOOOOOXXX 8.00
4 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.50 -OOOXOOXXX 7.00
5 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45 --OOOXXX 6.00
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.45 OOOOXOXXX 5.00
7 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.45 OOOXXOXXOXXX 4.00
8= Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 1.30 OOXXX 2.50
8= Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.30 -OXXX 2.50
10 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 1.30 XOOXXX 1.00
11 Karolína SmítkováKarolína Smítková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.30 OXXOXXX
12 Sabina OuzkáSabina Ouzká
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 1.25 XXOXXX
MB Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 1.40
MB Hana JirmusováHana Jirmusová
AK MostAK Most
99 1.30
Denisa HavlíčkováDenisa Havlíčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 11.25 10.1710.8510.6810.8511.2510.9910.11 11.00
2 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 09.18 07.9509.0008.6609.0009.1808.6009.15 9.00
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 09.16 X08.9608.6208.9609.1608.8809.15 8.00
4 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 09.11 09.1109.1008.9709.1108.6908.40- 7.00
5 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK MostAK Most
00 08.62 08.6208.1808.0008.6207.48-- 6.00
6 Viktorie VítováViktorie Vítová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 08.48 08.0808.4808.3908.4807.8907.3008.30 5.00
7 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 07.66 07.2807.4506.7407.4507.6607.1306.82 4.00
8 Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 07.41 07.1607.4107.1307.4105.4106.9906.44 3.00
9 Jaroslava ObrováJaroslava Obrová
AK MostAK Most
00 06.48 06.3506.4806.2606.48 2.00
10 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 06.43 05.9806.4305.6506.43 1.00
11 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 05.24 04.8005.2405.1305.24
MB Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 09.31
Denisa HavlíčkováDenisa Havlíčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP 0
Anna ShejbalováAnna Shejbalová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 DNP 0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 13.28 -11.0611.2711.2711.5113.2811.55 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 13.03 X12.1611.9012.1613.0311.9512.86 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 11.78 11.1611.3411.7711.7711.44X11.78 8.00
4 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 11.17 -10.5910.7910.7911.1710.9210.29 7.00
5 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 11.05 X10.1911.0511.0510.91XX 6.00
6 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 09.32 08.0508.0907.3508.0909.3208.97X 5.00
7 Michal BergerMichal Berger
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 07.63 07.63X06.9807.6307.5207.18X 4.00
8 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK MostAK Most
99 07.59 07.5907.4506.5907.5906.92XX 3.00
9 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 07.48 07.0706.7407.4807.48 2.00
10 Matěj TůmaMatěj Tůma
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 07.23 --07.2307.23 1.00
11 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 07.03 07.0305.9806.7507.03
12 Ondřej BouškaOndřej Bouška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 06.59 05.10X06.5906.59
13 Jan HendrychJan Hendrych
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 05.15 X05.1505.0905.15
14 Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 04.85 --04.8504.85
Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 DNP 0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 22.63 11.00
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 21.22 9.00
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 19.45 8.00
4 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 16.57 7.00
5 Simona TrefnáSimona Trefná
AK MostAK Most
00 15.09 6.00
6 Klára BittnerováKlára Bittnerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 14.81 5.00
7 Nela GothováNela Gothová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 11.74 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 32.00 11.00
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 28.48 9.00
3 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 24.61 8.00
4 David KoblischkeDavid Koblischke
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 24.17 7.00
5 Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 21.26 6.00
6 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 18.79 5.00
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK MostAK Most
99 15.11 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK MostAK Most
99 27.46 11.00
2 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 27.03 9.00
3 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 25.96 8.00
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 25.30 7.00
5 Petra KohútováPetra Kohútová
AK MostAK Most
00 22.56 6.00
6 Viktorie VítováViktorie Vítová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 21.91 5.00
7 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
AK MostAK Most
99 20.41 4.00
8 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 18.50 3.00
9 Lucie ToušováLucie Toušová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 17.87 2.00
10 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 17.54 1.00
11 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
ASK LovosiceASK Lovosice
00 15.63
12 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková
ASK DěčínASK Děčín
00 14.84
MB Kristýna ŠkrancováKristýna Škrancová
ASK LovosiceASK Lovosice
01 23.10
Denisa HavlíčkováDenisa Havlíčková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 DNP
Kristýna HájevskáKristýna Hájevská
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 NM
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (út, 27.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 41.35 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 39.50 9.00
3 František JanůFrantišek Janů
AK MostAK Most
99 37.69 8.00
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 37.61 7.00
5 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 37.24 6.00
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 34.63 5.00
7 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 34.28 4.00
8 Michal BergerMichal Berger
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 29.84 3.00
9 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 25.62 2.00
10 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK MostAK Most
99 21.54 1.00
11 Saša ŽitnýSaša Žitný
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 18.20
12 Václav KikalVáclav Kikal
ASK DěčínASK Děčín
02 17.83
13 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 17.52
14 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 16.95
15 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 16.30
16 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 14.28
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 146.00
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 109.00
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 072.00
4 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 057.00
5 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 053.00
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 025.00
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 021.00
8 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 008.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 1500 m, 4x300 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, výška, 60 m, 60 m, 200 m př., 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 143.50
TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 143.50
3 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 110.00
4 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 037.00
5 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 032.00
6 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 028.00
7 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 001.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 1500 m, 4x300 m, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, výška, 60 m, 60 m, 200 m př., 200 m př., 200 m př., 150 m, 150 m, 150 m, 4x300 m
Celkem 7 závodníků