Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (31. 5. 2014)

1500 m - Muži (Běh)

Běh (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:11.79 11.00
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 4:14.45 9.00
3 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:14.81 8.00
4 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:18.05 7.00
5 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:19.48 6.00
6 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:24.67 5.00
7 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.79 4.00
8 Ondřej BrunnerOndřej Brunner 97 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:26.62 3.00
9 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ SvitavyTJ Svitavy 4:33.43 2.00
10 Martin HlaváčMartin Hlaváč 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4:34.43 1.00
11 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:36.62
12 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:40.10
MB Martin PavlišMartin Pavliš 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:16.22
MB Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:31.86
Martin BerkaMartin Berka 87 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNF
Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav DNF
Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Martin MoravecMartin Moravec 84 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina PapežováMartina Papežová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:17.72 11.00
2 Jitka KalnáJitka Kalná 75 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:22.82 9.00
3 Svatoslava KacířováSvatoslava Kacířová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:25.13 8.00
4 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 5:25.90 7.00
5 Eliška ČešíkováEliška Češíková 88 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 5:26.62 6.00
6 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:30.83 5.00
7 Marcela NývltováMarcela Nývltová 85 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:41.15 4.00
8 Ivana ŠkodováIvana Škodová 81 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:50.36 3.00
9 Aneta MlčochováAneta Mlčochová 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 5:55.40 2.00
10 Iva TržilováIva Tržilová 86 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:58.41 1.00
11 Marcela OubrechtováMarcela Oubrechtová 89 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 6:01.38
12 Lenka SontákováLenka Sontáková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6:26.95
MB Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:35.60
Celkem 13 závodníků