Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: 0.0m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.03
2 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.40
3 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.99
4 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 12.05
5 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ČáslavAC Čáslav 12.09
6 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.45
MB Petr NovotnýPetr Novotný 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.33
2 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.68
3 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.78
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.80
5 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 12.06
MB Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.10
MB Jakub ŠicJakub Šic 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.21
Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.07 11.00
2 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.17 9.00
3 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.40 8.00
4 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.63 7.00
5 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.63 6.00
6 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 12.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.84 4.00
2 Štěpán PiskačŠtěpán Piskač 00 AC ČáslavAC Čáslav 11.91 3.00
3 Jakub ČechJakub Čech 93 AC ČáslavAC Čáslav 11.92 2.00
4 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 11.98 1.00
5 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.42
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.99
2 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.24
3 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.33
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.79
5 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.87
6 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.07
7 Klára ZatloukalováKlára Zatloukalová 00 AC ČáslavAC Čáslav 14.17
Pavlína HázováPavlína Házová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.17
2 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.42
3= Anežka FaltováAnežka Faltová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.44
3= Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.44
5 Anna VeseláAnna Veselá 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.52
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.93
7 Barbora PecinováBarbora Pecinová 00 AC ČáslavAC Čáslav 14.30
8 Nikola KroupováNikola Kroupová 98 AC ČáslavAC Čáslav 14.78
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.14
2 Lucie BenešováLucie Benešová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.55
3 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.69
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 AC ČáslavAC Čáslav 13.70
5 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC ČáslavAC Čáslav 13.94
6 Lucie KubíčkováLucie Kubíčková 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14.04
7 Šárka TicháŠárka Tichá 99 AC ČáslavAC Čáslav 14.35
Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DQ
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.71
MB Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.07
MB Nela ŠustrováNela Šustrová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.59
MB Eva JuříkováEva Juříková 92 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 14.68
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 12.65 11.00
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.02 9.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.05 8.00
4 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 AC ČáslavAC Čáslav 13.20 7.00
5 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.53 6.00
6 Lucie BenešováLucie Benešová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.16 4.00
2 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 13.23 3.00
3 Anežka FaltováAnežka Faltová 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.24 2.00
4 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 AC ČáslavAC Čáslav 13.46 1.00
5 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.46
6 Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková 99 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.48
Celkem 6 závodníků