výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

XIV. Hradecké sportovní hry mládeže 2014 pro kategorie starších žáků a starších žákyň

Hradec Králové (13. 6. 2014)

Skok vysoký - Žáci

(pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
98 1.75 17.00
2 Josef ŘíhaJosef Říha
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.75 16.00
3 Tomáš BílýTomáš Bílý
ZŠ a MŠ J.Gočára, HKZŠ a MŠ J.Gočára, HK
99 1.70 15.00
4 Pavel ČechákPavel Čechák
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 1.60 14.00
5= Josef ZezulaJosef Zezula
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
98 1.60 12.50
5= Christián FišerChristián Fišer
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
98 1.60 12.50
7= Lukáš DrbohlavLukáš Drbohlav
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
98 1.55 10.50
7= David Lupínek David Lupínek
ZŠ a MŠ Jiráskovo nám.,HKZŠ a MŠ Jiráskovo nám.,HK
99 1.55 10.50
9= Jan VlachJan Vlach
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
98 1.50 8.50
9= Jan VlasákJan Vlasák
ZŠ a MŠ J.Pavla II.,HKZŠ a MŠ J.Pavla II.,HK
98 1.50 8.50
11 Pavel TrojášekPavel Trojášek
ZŠ Svobodné Dvory, HKZŠ Svobodné Dvory, HK
99 1.50 7.00
12 Oliver FriesOliver Fries
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
98 1.50 6.00
13 Martin VrňataMartin Vrňata
ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK
98 1.45 5.00
14 Martin VápeníkMartin Vápeník
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
99 1.40 4.00
15 Antonín VotočekAntonín Votoček
ZŠ Nový Hradec Krá§lovéZŠ Nový Hradec Krá§lové
99 1.30 3.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 13.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla TobiškováAdéla Tobišková
ZŠ a MŠ Plotiště, HKZŠ a MŠ Plotiště, HK
99 1.40 17.00
2= Adéla ProcházkováAdéla Procházková
ZŠ a MŠ Štefcova, HKZŠ a MŠ Štefcova, HK
99 1.35 15.50
2= Tereza NejmanováTereza Nejmanová
ZŠ Pouchov, HKZŠ Pouchov, HK
99 1.35 15.50
4 Tereza MahlerováTereza Mahlerová
ZŠ Štefánikova, HKZŠ Štefánikova, HK
00 1.30 14.00
5= Alžběta Marie HanaušováAlžběta Marie Hanaušová
ZŠ SNP, Hradec KrálovéZŠ SNP, Hradec Králové
99 1.30 12.50
5= Lucie KřížováLucie Křížová
ZŠ a MŠ Jiráskovo nám.,HKZŠ a MŠ Jiráskovo nám.,HK
98 1.30 12.50
7 Kateřina BittnerováKateřina Bittnerová
ZŠ a MŠ Kukleny, HKZŠ a MŠ Kukleny, HK
00 1.30 11.00
8 Markéta ŘehákováMarkéta Řeháková
ZŠ M.Horákové, HKZŠ M.Horákové, HK
99 1.30 10.00
9= Adéla MalovcováAdéla Malovcová
ZŠ Mandysova, HKZŠ Mandysova, HK
99 1.30 8.50
9= Barbora NovotnáBarbora Novotná
ZŠ Sever, HKZŠ Sever, HK
00 1.30 8.50
11 Kateřina KoutováKateřina Koutová
ZŠ Bezručova, HKZŠ Bezručova, HK
98 1.25 7.00
12 Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
ZŠ Habrmanova, HKZŠ Habrmanova, HK
00 1.25 6.00
13 Anna HalberštátováAnna Halberštátová
ZŠ Svobodné Dvory, HKZŠ Svobodné Dvory, HK
99 1.25 5.00
Anna DoksanskáAnna Doksanská
ZŠ a MŠ J.Gočára, HKZŠ a MŠ J.Gočára, HK
00 NM
Monika KupkováMonika Kupková
ZŠ a MŠ J.Pavla II.,HKZŠ a MŠ J.Pavla II.,HK
99 NM
Markéta MičudováMarkéta Mičudová
ZŠ Nový Hradec Krá§lovéZŠ Nový Hradec Krá§lové
00 NM
Celkem 16 závodníků