Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorosteneckých družstev, 3. kolo

Třinec (13. 9. 2014)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:49.79 11.00
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:53.08 9.00
3 David TesařDavid Tesař 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:55.80 8.00
4 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.54 7.00
5 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:58.17 6.00
6 Jan SadilJan Sadil 96 AK OlomoucAK Olomouc 1:58.43 5.00
7 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AK HodonínAK Hodonín 1:59.07 4.00
8 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.99 3.00
9 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 2:01.21 2.00
Jan HavlíkJan Havlík 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 1:54.59 11.00
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:54.77 9.00
3 Jan KocourekJan Kocourek 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:01.97 8.00
4 Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:02.26 7.00
5 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:02.53 6.00
6 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 JAC BrnoJAC Brno 2:07.62 5.00
7 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.21 4.00
8 Filip MinarskýFilip Minarský 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:12.64 3.00
9 Jan NěmecJan Němec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:15.38 2.00
10 Jiří KrejčíJiří Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:19.22 1.00
MB Marek ŠtefkaMarek Štefka 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:11.29
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika RosováVeronika Rosová 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:14.94 11.00
2 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.55 9.00
3 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 2:20.43 8.00
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:21.30 7.00
5 Eliška MašláňováEliška Mašláňová 95 AK Olymp Brno CAK Olymp Brno C 2:22.89 6.00
6 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:23.07 5.00
7 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:27.80 4.00
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.21 3.00
9 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:30.49 2.00
10 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:31.97 1.00
Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 13.9.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:22.79 11.00
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 AK Olymp Brno AAK Olymp Brno A 2:23.82 9.00
3 Petra HerzogováPetra Herzogová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:28.13 8.00
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2:33.13 7.00
5 Sandra LosertováSandra Losertová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.75 6.00
6 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:55.06 5.00
MB Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 2:28.52
Celkem 7 závodníků