výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (7. - 8. 6. 2014)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.35 762
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.62 675
3 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.67 659
4 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.06 542
5 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.62 393
Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.13 523
2 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.19 506
3 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.26 487
MS František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.62 675
MS Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.74 637
MS Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.88 595
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.71 646
2 Karel KusákKarel Kusák 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.95 574
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.06 542
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.29 478
5 Martin SlavíčekMartin Slavíček 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.57 406
6 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.69 376
7 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81 347
8 David LekešDavid Lekeš 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.93 320
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.01 557
2 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.10 531
3 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 08.21 500
4 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.43 441
5 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73 366
6 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.91 324
7 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.21 259
8 Michal PřibylMichal Přibyl 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.89 137
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08.15 517
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.43 441
3 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.54 413
4 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.78 354
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.32 237
6 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.36 229
7 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.37 227
8 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.73 163
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PřibylJakub Přibyl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.03 298
2 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.15 272
3 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.20 261
4 Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.44 214
5 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.74 161
6 Radek BorutaRadek Boruta 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.87 140
7 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.01 119
8 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.09 108
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.22 782
2 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.36 741
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.44 718
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.63 665
Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.63 665
6 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.66 656
7 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.93 584
8 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.96 576
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.81 616
2 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.90 592
3 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 08.91 589
4 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.97 574
5 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.98 571
6 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.00 566
7 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01 564
Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.01 564
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.71 643
2 Veronika VallováVeronika Vallová 01 JAC BrnoJAC Brno 09.03 558
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.04 556
4 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.13 533
5 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.16 526
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.17 523
7 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.29 494
8 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.43 461
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.50 701
2 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.65 659
3 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.06 551
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 09.25 504
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.27 499
6 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.30 492
7 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.80 378
8 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.92 353
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 08.76 629
2 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.95 579
3 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.11 538
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.29 494
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.31 489
6 Nikola NogováNikola Nogová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.33 484
7 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.57 428
8 Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.82 374
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.63 665
2 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.20 516
3 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.67 406
4 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.75 389
5 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.97 342
6 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.01 334
7 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.03 330
8 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.50 242
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.37 475
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 09.46 454
3 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.00 336
4 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.06 324
5 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.28 281
6 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.79 193
7 Lada ŠčerbováLada Ščerbová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.86 182
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.71 709
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.00 651
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.10 631
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13.29 420
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 13.65 363
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 15.77 108
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.75 701
2 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.88 675
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.91 669
Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.91 669
Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.91 669
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.94 663
7 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.16 620
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.62 728
2 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.10 631
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.34 586
4 Adam ŠařecAdam Šařec 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.69 522
5 Ondřej ZawadaOndřej Zawada 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.71 518
6 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.19 436
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 19.17 876
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 19.43 844
3 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.80 800
4 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.04 772
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.42 728
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.94 670
7 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 21.19 643
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 19.86 793
2 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 20.57 711
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.75 691
4 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.19 643
5 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 21.52 607
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 21.56 603
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 21.76 583
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 28.61 584
2 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 30.01 481
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 31.12 407
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.23 777
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.36 603
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.99 640
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.47 503
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.46 467
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 62.96 318
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 69.15 156
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 84.44 0
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 54.44 622
2 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.82 606
3 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.98 600
4 Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.62 574
5 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.66 573
6 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 56.05 557
7 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 57.28 510
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.78 568
2 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 57.07 518
3 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 57.84 490
4 Adam ŠařecAdam Šařec 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.76 456
5 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.96 381
MS Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.53 331
Ondřej ZawadaOndřej Zawada 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:20.42 600
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:20.45 599
3 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:21.84 583
4 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.32 578
5 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:30.39 488
6 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:31.95 472
7 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:32.30 468
8 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 2:37.14 418
9 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:42.79 364
10 Karel KusákKarel Kusák 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:43.91 354
11 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:48.95 308
12 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:49.63 303
13 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.87 284
14 Martin SlavíčekMartin Slavíček 01 BYAC BrnoBYAC Brno 2:53.02 274
15 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.29 248
16 David LekešDavid Lekeš 01 AK OlomoucAK Olomouc 3:13.12 133
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:33.32 457
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:35.15 438
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:37.03 419
4 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:45.51 339
5 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:47.32 323
6 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:49.90 300
7 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:51.15 290
8 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:59.46 224
9 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:00.59 215
10 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.84 192
11 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:06.47 174
12 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:06.77 172
13 Jakub PřibylJakub Přibyl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:10.12 151
14 Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:22.09 85
15 Radek BorutaRadek Boruta 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:27.76 60
16 Michal PřibylMichal Přibyl 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:40.49 18
Celkem 16 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 2:46.05 505
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 3:03.27 335
3 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:14.70 241
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.60 723
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:56.29 400
MS Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.52 674
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:30.83 683
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:31.00 680
3 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.55 637
4 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:38.05 595
5 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.96 528
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:44.86 518
7 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:51.69 446
8 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:52.34 440
9 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:52.42 439
10 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:53.52 428
11 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:53.71 426
12 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:55.25 411
13 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:57.54 388
14 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:00.21 363
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.90 574
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:41.16 560
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:41.60 555
4 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:42.38 546
5 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:42.55 544
6 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:43.99 528
7 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:48.97 474
8 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:54.68 416
9 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:57.92 385
10 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.74 331
11 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:07.96 295
12 Veronika VallováVeronika Vallová 01 JAC BrnoJAC Brno 3:12.07 261
13 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 3:21.32 193
14 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 3:31.50 128
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.75 684
2 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:44.17 526
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.35 460
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:52.70 436
5 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:52.83 435
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:58.93 375
7 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.54 369
8 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:00.50 361
9 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:01.80 349
10 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:01.91 348
11 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:03.54 333
12 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:04.95 321
13 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:05.27 318
Celkem 13 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:39.38 580
2 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:51.49 448
3 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.82 435
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:53.62 427
5 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:56.63 397
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:57.91 385
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:58.25 382
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.63 369
9 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:01.13 355
10 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:04.37 326
11 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 3:05.56 315
12 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:12.76 256
13 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:15.63 234
Nikola NogováNikola Nogová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 4 (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:31.41 675
2 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:47.50 490
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:47.86 486
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.15 462
5 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:50.52 458
6 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:52.45 438
7 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:55.47 408
8 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:14.47 242
9 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:16.74 225
10 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:18.95 209
11 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:43.77 67
12 Lada ŠčerbováLada Ščerbová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:33.71 0
Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 14 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:59.72 667
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:05.18 614
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:11.77 554
4 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:13.20 541
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:14.75 527
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:23.79 450
7 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:29.45 405
8 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:30.23 399
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5:03.12 542
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:09.85 504
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:26.33 418
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 6:27.76 162
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 6:35.96 136
6 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7:13.16 46
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:51.62 609
2 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 5:06.13 525
3 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:07.63 517
4 Adam ŠařecAdam Šařec 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:12.13 492
5 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5:23.06 434
6 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 5:25.66 421
7 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:29.02 404
8 Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.70 381
9 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:41.56 344
10 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:48.42 313
MS Břetislav DudzikBřetislav Dudzik 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:15.34 475
Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.47 646
2 Karel KusákKarel Kusák 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.74 591
3 Martin SlavíčekMartin Slavíček 01 BYAC BrnoBYAC Brno 10.18 508
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.36 475
5 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.41 466
6 David LekešDavid Lekeš 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.48 454
7 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.53 445
Daniel ZvolskýDaniel Zvolský 01 BYAC BrnoBYAC Brno DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.93 554
2 Matěj BenešMatěj Beneš 01 BYAC BrnoBYAC Brno 10.01 539
3 Adam NovosadAdam Novosad 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10.28 489
4 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.42 464
5 Robin GrussmannRobin Grussmann 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.52 447
6 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.79 402
7 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.80 400
8 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.20 337
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.55 442
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.01 366
3 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 11.25 330
4 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.36 313
5 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.38 310
6 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.12 212
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ChodilJan Chodil 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.60 279
2 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.77 141
3 Jan LubojackiJan Lubojacki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.69 64
4 Michal PřibylMichal Přibyl 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.00 44
5 Kamil SikoraKamil Sikora 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.17 35
6 Jakub PřibylJakub Přibyl 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.27 30
Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon MorcinekŠimon Morcinek 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.93 236
2 Petr SziliczaiPetr Sziliczai 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.63 155
3 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.02 117
4 Daniel KovalskýDaniel Kovalský 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.26 96
5 Radek BorutaRadek Boruta 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.36 88
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.77 575
2 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.49 459
3 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.50 457
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.73 423
5 Barbora PiňosováBarbora Piňosová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.45 323
6 Adéla VelkáAdéla Velká 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.91 265
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.14 686
2 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská 01 JAC BrnoJAC Brno 10.85 561
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.08 373
4 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.34 337
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.43 325
6 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.79 170
7 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.81 27
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.73 763
2 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.53 616
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.55 613
4 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.64 597
5 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.01 535
6 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.33 339
7 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.06 248
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HolonováKateřina Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.57 609
2 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.49 459
3 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková 01 JAC BrnoJAC Brno 11.62 439
4 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.66 433
5 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.74 421
6 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.16 236
7 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15.22 57
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol DunajováNikol Dunajová 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.85 561
2 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková 01 JAC BrnoJAC Brno 11.32 485
3 Sofie AntončíkováSofie Antončíková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.98 387
4 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.81 277
5 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.91 265
6 Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.22 230
7 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.11 140
8 Tereza MartynkováTereza Martynková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.23 130
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.36 479
2 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.69 429
3 Veronika VallováVeronika Vallová 01 JAC BrnoJAC Brno 11.74 421
4 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.22 353
5 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.38 332
6 Renata MátlováRenata Mátlová 02 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13.53 196
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.79 752
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.07 699
3 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.74 286
4 Julie OvšánkováJulie Ovšánková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.91 265
5 Markéta SynkováMarkéta Synková 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.25 226
6 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.62 187
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.72 31
Celkem 7 závodníků
Běh 8 (so, 7.6.2014) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.10 693
2 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.16 511
3 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.25 496
4 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.39 474
5 Nikola NogováNikola Nogová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.53 312
6 Isabela KrestováIsabela Krestová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.11 242
Lada ŠčerbováLada Ščerbová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.24 804
2 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 14.58 762
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.65 753
4 Adam HorákAdam Horák 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.71 746
5 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.08 389
Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 18.08 389
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.32 674
2 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.02 595
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.89 503
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 17.17 475
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.18 296
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK PřerovSK Přerov 15.60 764
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 18.29 459
3 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.83 316
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 14.44 917
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.35 558
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 AK OlomoucAK Olomouc 14.80 868
2 Denisa HoláDenisa Holá 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.01 840
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.71 750
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.81 738
5 Marie HeimováMarie Heimová 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.86 732
6 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 16.51 653
7 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.59 644
8 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.04 592
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.6.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.72 628
2 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.91 607
3 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.28 565
4 Klára RovenskáKlára Rovenská 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 17.65 525
5 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.25 463
6 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 18.89 401
7 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 21.53 188
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.40 688
2 Jakub HolekJakub Holek 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.21 603
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.73 456
4 David WawreczkaDavid Wawreczka 81 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.31 135
5 Jiří TomešekJiří Tomešek 65 TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov 23.37 132
Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DQ
Poznámky:
DQ - p. 168.7
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.55 905
Poznámky:
DQ - p. 168.7
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo BabišIvo Babiš 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.17 829
2 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.39 803
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.93 741
4 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 17.12 612
5 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 17.17 607
MS Michael KyjanicaMichael Kyjanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.28 816
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.6.2014) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.52 788
2 Jakub ValášekJakub Valášek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.17 714
3 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.75 651
4 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 18.05 519
5 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.14 511
6 Adam ŠařecAdam Šařec 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.23 259
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.77 602
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.74 577
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.56 434
4 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 1.44 345
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 1.38 303
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 1.20 188
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.92 731
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.89 705
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.86 679
4 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.74 577
5 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.71 552
6 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.68 528
Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.68 528
8 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.56 434
9 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.53 411
10 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 1.50 389
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 1.50 389
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.50 389
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 0
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.75 585
2 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 1.63 488
3 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 1.51 396
Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.51 396
5 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.45 352
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.39 310
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.39 310
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.39 310
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 1.63 771
2 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.48 599
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 1.42 534
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.60 736
2 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.30 409
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.57 701
2 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.51 632
Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.51 632
Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.51 632
5 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 1.48 599
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.45 566
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.42 534
8 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.39 502
9 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.36 470
Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 1.36 470
11 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.33 439
Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.33 439
13 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.30 409
14 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 1.27 379
15 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.24 350
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.20 673
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.20 673
3 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.70 535
4 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 2.30 199
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 2.10 159
MS Břetislav ValaBřetislav Vala
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
84 3.90 590
MS Adam KosniovskýAdam Kosniovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
76 3.80 562
MS Tomasz PrzeczekTomasz Przeczek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.20 406
David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 0
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 3.80 562
2 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 3.30 431
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 3.20 406
4 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 3.10 381
5 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 3.00 357
6 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.80 309
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.60 264
8 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.50 242
9 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.40 220
10 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 2.20 179
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 2.80 309
2 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 2.60 264
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.60 264
4 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.50 242
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 2.50 242
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 2.40 220
7 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 2.30 199
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 2.30 199
9 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 2.10 159
Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.10 159
MS Daniel PřečekDaniel Přeček
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 3.00 357
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 0
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 2.50
MS Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 2.50
MS Veronika SabelováVeronika Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2.00
Celkem 3 závodníků
Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Gabriela PřečkováGabriela Přečková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
95 2.40
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.16 +0.8 m/s 621
2 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.98 +0.3 m/s 582
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 5.77 +0.7 m/s 537
4 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 5.18 +1.6 m/s 417
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 4.52 +0.4 m/s 294
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 3.75 +0.7 m/s 167
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.46 +1.7 m/s 688
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.26 +0.1 m/s 644
3 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 6.20 +0.3 m/s 630
4 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 6.16 +1.4 m/s 621
5 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 6.06 +0.3 m/s 600
6 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.01 +0.8 m/s 589
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.94 +1.5 m/s 574
8 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 5.67 +0.6 m/s 516
9 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.61 +0.9 m/s 504
10 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.49 +1.6 m/s 479
11 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 5.35 +0.0 m/s 451
12 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.32 +1.7 m/s 445
13 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.91 +1.0 m/s 365
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 6.00 +1.5 m/s 587
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.97 +0.8 m/s 580
3 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.77 +0.9 m/s 537
4 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 5.54 +1.1 m/s 490
5 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.08 +1.3 m/s 398
6 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.04 +1.4 m/s 390
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.01 +1.0 m/s 384
8 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.46 +1.0 m/s 283
MS František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.25 +1.3 m/s 641
MS Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 4.96 +2.2 m/s 4.87 +0.5 m/s 375
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 5.44 +0.1 m/s 469
2 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 5.31 +1.3 m/s 443
3 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 5.06 +2.1 m/s 4.92 +1.2 m/s 394
4 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 5.03 +1.4 m/s 388
5 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.93 +0.1 m/s 369
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.89 +2.6 m/s 4.85 +0.0 m/s 361
7 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.80 +1.0 m/s 345
8 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.75 +1.1 m/s 335
9 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.74 +1.0 m/s 333
10 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.66 +0.4 m/s 319
11 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.61 +0.9 m/s 310
12 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 4.53 +0.4 m/s 295
13 Robin GrussmannRobin Grussmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.52 +2.4 m/s 294
14 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.38 +0.0 m/s 269
15 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.31 +1.6 m/s 257
16 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.18 +0.2 m/s 235
17 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.10 +0.7 m/s 222
18 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.09 +0.1 m/s 220
19 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.06 +0.4 m/s 215
20 Petr SziliczaiPetr Sziliczai
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.00 +0.4 m/s 206
21 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.94 +1.3 m/s 196
22 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.92 +0.4 m/s 193
23 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.88 +0.4 m/s 187
24 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.85 +1.2 m/s 182
25 Jakub PřibylJakub Přibyl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.82 +1.1 m/s 177
26 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.79 +1.3 m/s 173
Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.79 +0.6 m/s 173
28 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.75 +0.3 m/s 167
Filip WojnarFilip Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.75 +0.7 m/s 167
30 Kamil SikoraKamil Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.72 +0.9 m/s 162
31 Radek BorutaRadek Boruta
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.43 +0.7 m/s 121
32 Michal PřibylMichal Přibyl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.39 +0.7 m/s 115
Celkem 32 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 4.93 +0.7 m/s 540
2 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 4.66 +0.5 m/s 469
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 3.85 +0.7 m/s 274
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 5.54 +0.7 m/s 712
2 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 4.15 +0.8 m/s 343
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 5.38 +0.4 m/s 665
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 5.19 +0.5 m/s 612
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 5.06 +0.8 m/s 576
4 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 4.99 +0.6 m/s 557
5 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 4.73 +0.1 m/s 487
6 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.67 +1.1 m/s 472
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 4.52 +1.5 m/s 433
8 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.44 +1.1 m/s 413
9 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.42 +1.1 m/s 408
10 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.35 +0.9 m/s 391
11 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 4.31 +0.6 m/s 381
12 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.21 +1.3 m/s 357
13 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.10 +0.7 m/s 331
14 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.05 +0.0 m/s 319
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.04 +0.5 m/s 570
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.90 +1.6 m/s 532
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.59 +0.9 m/s 451
4 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.51 +1.6 m/s 431
5 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.50 +0.8 m/s 428
6 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.37 +0.0 m/s 396
7 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 4.31 +1.2 m/s 381
Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.31 +0.8 m/s 381
9 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.29 +1.1 m/s 376
10 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.27 +0.9 m/s 371
11 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.23 +2.7 m/s 4.19 +1.5 m/s 362
12 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 4.19 +1.1 m/s 352
13 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.18 +0.9 m/s 350
14 Nikol DunajováNikol Dunajová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 4.08 +0.8 m/s 326
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.08 +0.9 m/s 326
16 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 4.06 +0.9 m/s 322
17 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.05 +0.8 m/s 319
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.05 +0.1 m/s 319
19 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.03 +1.1 m/s 315
20 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 4.02 +1.1 m/s 312
21 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.00 +2.1 m/s 3.99 +0.6 m/s 308
Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.00 +0.7 m/s 308
23 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.96 +0.1 m/s 299
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.96 +0.4 m/s 299
25 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.94 +0.2 m/s 294
26 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.90 +0.9 m/s 285
27 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.87 +1.3 m/s 279
Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.87 +1.1 m/s 279
29 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 3.83 +0.8 m/s 270
30 Anna HolonováAnna Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.82 +0.8 m/s 267
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 3.82 +0.8 m/s 267
32 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.80 +0.8 m/s 263
33 Barbora MalíkováBarbora Malíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.77 +0.4 m/s 257
34 Karolína SasynováKarolína Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.75 +1.3 m/s 252
35 Ludmila HájkováLudmila Hájková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.71 +0.4 m/s 244
36 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.68 +0.7 m/s 237
37 Lucie LondinováLucie Londinová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 3.60 +0.0 m/s 220
Kateřina HolonováKateřina Holonová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.60 +1.2 m/s 220
39 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.58 +1.2 m/s 216
40 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.43 +0.4 m/s 186
41 Markéta SynkováMarkéta Synková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.40 +1.0 m/s 180
42 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.39 +2.0 m/s 178
43 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.38 +0.6 m/s 176
44 Renata MátlováRenata Mátlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.31 +0.1 m/s 163
45 Barbora ŘíhováBarbora Říhová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.29 +0.4 m/s 159
46 Isabela KrestováIsabela Krestová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.28 +0.3 m/s 157
Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 3.28 +1.3 m/s 157
48 Tereza MartynkováTereza Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.26 +0.7 m/s 153
49 Julie OvšánkováJulie Ovšánková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.19 +0.8 m/s 140
50 Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.04 +0.8 m/s 114
Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 3.04 +1.8 m/s 114
52 Lada ŠčerbováLada Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3.01 +0.5 m/s 109
Frederika KrenželokováFrederika Krenželoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 DNP
Nikola NogováNikola Nogová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 DNP
Barbora PiňosováBarbora Piňosová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 DNP
Celkem 55 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 13.14 737
2 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 06.79 322
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10.35 552
2 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 10.04 532
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 09.79 516
4 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 09.25 480
5 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 09.09 470
6 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 09.01 465
7 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 08.59 438
8 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 08.06 403
9 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 07.56 371
10 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 07.48 366
11 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 07.01 336
12 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 06.90 329
13 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 06.68 315
14 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 06.27 288
15 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.18 617
2 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 12.12 614
3 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.60 582
4 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 09.93 481
5 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.40 450
6 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 09.19 437
7 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 08.23 380
8 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 07.06 311
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 08.49 431
2 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 07.37 359
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 07.21 348
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 13.40 692
2 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 11.30 564
3 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 11.02 547
Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 11.02 547
5 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.01 546
6 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.85 537
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 10.52 517
8 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 10.44 512
9 Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 09.66 465
10 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 09.45 453
11 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 09.28 443
12 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 09.17 436
13 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 08.54 398
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 13.60 704
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 08.71 408
3 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 08.64 404
4 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 07.98 365
5 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 07.86 358
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 07.58 341
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 38.23 629
2 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 35.42 572
3 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 33.75 539
4 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 29.46 454
5 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 28.23 430
6 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 27.16 409
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 24.73 362
8 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 24.39 355
9 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 22.97 328
10 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 20.56 283
11 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 19.59 264
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 40.79 681
2 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 31.11 486
3 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 30.90 482
4 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 28.67 438
5 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 26.50 396
6 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 25.72 381
7 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 23.93 347
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 22.50 319
9 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 18.92 252
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 0
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 37.64 617
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 24.51 358
3 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 24.45 357
4 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 24.42 356
5 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 21.19 294
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 19.08 255
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 39.36 655
2 Adéla RaškováAdéla Rašková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 19.25 275
Poznámky/pokusy:
" bylo házeno oštěpem 500g
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 34.61 564
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
99 25.28 388
3 Marie HeimováMarie Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 24.62 375
4 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 21.49 317
5 Barbora BegováBarbora Begová
AK OlomoucAK Olomouc
00 20.55 299
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 20.16 292
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 17.42 241
8 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 16.87 231
9 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 15.89 213
10 Marie KočíMarie Kočí
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 15.02 197
11 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 14.94 196
12 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
00 13.70 173
13 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 13.31 166
14 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 13.29 165
Poznámky/pokusy:
" bylo házeno oštěpem 500g
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 45.63 524
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 35.77 381
3 Jiří JunekJiří Junek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 34.64 365
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 31.24 317
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 29.14 287
6 Jan VáchaJan Vácha
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
99 28.93 284
7 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 27.13 259
8 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 23.39 207
9 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 19.30 152
10 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 19.22 151
11 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 18.41 140
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK PřerovSK Přerov
91 26.43 409
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
96 22.10 328
3 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 21.26 312
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 51.64 613
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 47.65 554
3 Adam ŠařecAdam Šařec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 45.38 521
4 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 38.34 418
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 37.43 405
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 37.33 404
7 Ivo BabišIvo Babiš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 36.38 390
8 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 33.44 348
9 Jakub ValášekJakub Valášek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 28.70 281
10 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 23.69 211
11 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP
Poznámky/pokusy:
" házeli oštěpem 700g
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 50.28 593
2 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 36.15 387
3 Jiří TomešekJiří Tomešek
TJ Spartak PřerovTJ Spartak Přerov
65 34.21 359
4 David WawreczkaDavid Wawreczka
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
81 32.71 338
5 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 31.84 325
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava
56 28.91 284
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 8.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SlavíčekMartin Slavíček
BYAC BrnoBYAC Brno
01 59.61 390
2 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 59.32 388
3 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK OlomoucAK Olomouc
01 55.62 356
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 55.28 353
5 Adam NovosadAdam Novosad
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 50.96 316
6 Karel KusákKarel Kusák
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
01 50.94 316
7 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 48.58 296
8 Adam GrodaAdam Groda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 48.57 296
9 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 48.05 291
10 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 44.54 262
11 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 44.32 260
12 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 43.72 255
13 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 43.56 254
14 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 42.83 248
15 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 41.15 234
16 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 41.01 233
17 Robin GrussmannRobin Grussmann
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 39.90 223
18 Tomáš MartynekTomáš Martynek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 39.52 220
19 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
02 37.62 205
20 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 36.02 192
21 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 35.67 189
22 Filip WojnarFilip Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 35.09 184
23 Daniel KovalskýDaniel Kovalský
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 34.91 183
24 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 32.76 165
25 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 32.21 161
26 Jan LubojackiJan Lubojacki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 31.52 155
27 Petr SziliczaiPetr Sziliczai
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 31.39 154
28 Jan ChodilJan Chodil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 31.34 154
29 Michal PřibylMichal Přibyl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 29.66 141
30 Radek BorutaRadek Boruta
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 29.27 138
31 Jakub PřibylJakub Přibyl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 28.00 128
32 Kamil SikoraKamil Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 21.02 74
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 53.04 518
2 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 49.14 469
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 48.69 463
4 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 45.32 421
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 44.07 405
6 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 43.07 393
7 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 42.50 386
8 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 42.43 385
9 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 40.70 364
10 Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 37.92 330
11 Kristýna MinaříkováKristýna Minaříková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 37.38 323
12 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 36.98 319
13 Adéla VelkáAdéla Velká
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 36.57 314
14 Sofie AntončíkováSofie Antončíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 36.04 307
15 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
JAC BrnoJAC Brno
01 36.03 307
16 Kristýna HořínkováKristýna Hořínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01