2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Chomutov (3. 6. 2014)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 3.6.2014) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.93 | |||||||||||||||
MB | Jan ŠímaJan Šíma | 03 | ASK ELNA Počerady | 09.20 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 2 (út, 3.6.2014) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VávraVáclav Vávra | 01 | AK Most | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Jakub BecaJakub Beca | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.69 | |||||||||||||||
3 | Matěj PrchlíkMatěj Prchlík | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Marek BlažekMarek Blažek | 03 | AK Bílina | 10.73 | |||||||||||||||
5 | Petr HubáčekPetr Hubáček | 03 | AK Bílina | 11.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 3.6.2014) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŠtěchMartin Štěch | 02 | AK Bílina | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 04 | AK Most | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Jindřich MusilJindřich Musil | 04 | AK Most | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Adam BrettschneiderAdam Brettschneider | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.52 | |||||||||||||||
MB | David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš | 04 | ASK ELNA Počerady | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (út, 3.6.2014) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Matěj KavanMatěj Kavan | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Rozběh 5 (út, 3.6.2014) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David VajdečkaDavid Vajdečka | 03 | AK Bílina | 09.48 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk RathZdeněk Rath | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.13 | |||||||||||||||
MB | Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 08.30 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 3.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KaplanFilip Kaplan | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŠtěchMartin Štěch | 02 | AK Bílina | 08.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Václav VávraVáclav Vávra | 01 | AK Most | 09.07 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch MusilVojtěch Musil | 04 | AK Most | 09.08 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David VajdečkaDavid Vajdečka | 03 | AK Bílina | 09.54 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 3.6.2014) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PrchlíkMatěj Prchlík | 03 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.72 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub BecaJakub Beca | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel PodrapskýPavel Podrapský | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.81 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.84 | 1.00 | ||||||||||||||
Jindřich MusilJindřich Musil | 04 | AK Most | 09.84 | ||||||||||||||||
6 | Marek BlažekMarek Blažek | 03 | AK Bílina | 10.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 3.6.2014) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Adéla FeiglováAdéla Feiglová | 03 | AK Chotěšov | 09.46 | |||||||||||||||
3 | Tereza PodhorskáTereza Podhorská | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.71 | |||||||||||||||
4 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 10.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (út, 3.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MižičováBarbora Mižičová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.74 | |||||||||||||||
2 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Eliška DittrichováEliška Dittrichová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.99 | |||||||||||||||
4 | Karla MráčkováKarla Mráčková | 04 | AK Most | 10.01 | |||||||||||||||
Kateřina TürbováKateřina Türbová | 03 | AK Most | NP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (út, 3.6.2014) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Louny | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Nicolette SvátkováNicolette Svátková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.44 | |||||||||||||||
3 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Nikola VondráčkováNikola Vondráčková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.74 | |||||||||||||||
5 | Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (út, 3.6.2014) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | AK Most | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Nikola GabčováNikola Gabčová | 01 | AK Most | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Lindita HuseiniLindita Huseini | 02 | AK Most | 10.12 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠkaloudováKateřina Škaloudová | 03 | AK Most | 10.48 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 5 (út, 3.6.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KňavováDaniela Kňavová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Kristýna OmastováKristýna Omastová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Adéla DobešováAdéla Dobešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.41 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.99 | |||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (út, 3.6.2014) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Kristýna HolečkováKristýna Holečková | 02 | AK Chotěšov | 09.95 | |||||||||||||||
3 | Pavla PatíkováPavla Patíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Tereza MyšákováTereza Myšáková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.09 | |||||||||||||||
5 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | AK Bílina | 10.24 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 3.6.2014) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora MižičováBarbora Mižičová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela KňavováDaniela Kňavová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 08.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.84 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | AK Most | 09.18 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kristýna OmastováKristýna Omastová | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.21 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 3.6.2014) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktoria BabíkováViktoria Babíková | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.22 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla FeiglováAdéla Feiglová | 03 | AK Chotěšov | 09.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Nicolette SvátkováNicolette Svátková | 03 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.54 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola GabčováNikola Gabčová | 01 | AK Most | 09.68 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza PodhorskáTereza Podhorská | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Mariána KokšálováMariána Kokšálová | 04 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |