Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (6. - 7. 6. 2014)

skok daleký - Dorostenci

(so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael UrbanMichael Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 6.51 +1.9 m/s X+0.06.09+0.06.20+1.26.20X+0.26.16-0.16.51+1.9
2 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.22 +0.8 m/s 5.93+1.16.03+0.06.05+1.06.056.16+0.05.90-0.16.22+0.8
3 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 6.19 +1.3 m/s X-0.26.17+0.36.19+1.36.196.07+1.36.19-0.1X+1.3
4 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 6.14 -0.5 m/s X+1.65.91+0.05.70+0.45.916.14-0.55.98+0.05.82+0.0
5 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.90 +0.0 m/s 5.29+0.45.50-0.15.60-0.15.605.69+0.65.90+0.05.85-0.2
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.83 -0.2 m/s 5.61+1.55.57+0.75.83-0.25.835.44-0.64.58+0.0X+0.3
7 Lukáš KarlíkLukáš Karlík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 5.76 -0.2 m/s 3.27+1.05.76-0.25.58+1.25.765.48-0.3X+0.4X-0.1
8 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.65 +0.5 m/s X+1.25.65+0.55.43+0.75.655.13+0.05.00+0.35.10+0.0
9 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 5.27 +0.6 m/s 5.27+0.65.06+0.7X+0.25.27
10 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.09 +0.0 m/s 4.35+0.95.09+0.04.70+0.45.09
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.05 +0.1 m/s 4.22-0.3X-1.16.050.16.05
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.72 -0.8 m/s 5.72-0.8--5.72
3 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.67 -0.2 m/s X0.55.67-0.2-5.67
4 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.52 -0.6 m/s 5.52-0.6--5.52
5 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.27 +0.0 m/s 5.02-0.64.980.25.270.05.27
6 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.26 -1.0 m/s 5.26-1.0--5.26
7 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 5.22 -0.1 m/s X-0.14.800.25.22-0.15.22
8 Jan RákosníkJan Rákosník
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5.22 -0.8 m/s 5.22-0.8--5.22
9 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5.21 +1.4 m/s 4.91-1.45.211.4--5.21
10 Viktor RoškotViktor Roškot
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.21 +0.1 m/s 4.82-0.44.89-0.85.210.15.21
11 Vladislav VertskhayzerVladislav Vertskhayzer
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 5.17 -1.4 m/s 5.17-1.4-1.3-5.17
12 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.15 +0.0 m/s 3.730.0X0.65.150.05.15
13 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 5.11 +0.2 m/s 5.110.2--5.11
14 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 5.09 -0.8 m/s 5.09-0.8X-0.25.06-0.75.09
15 David KunovjánekDavid Kunovjánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 5.04 +0.4 m/s 4.93-0.65.040.44.71-1.95.04
16 Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.94 +0.4 m/s 3.43-0.94.940.4X-2.44.94
17 Ondřej TučekOndřej Tuček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.89 +0.2 m/s 4.83-1.04.890.2--0.34.89
18 David SurjomartonoDavid Surjomartono
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
00 4.47 +0.1 m/s 4.470.1X0.04.440.04.47
19 Filip BromFilip Brom
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 4.40 -1.0 m/s 4.40-1.0X0.1-4.40
20 Wiliam PoppyWiliam Poppy
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 4.34 +0.0 m/s 4.190.13.90-1.44.340.04.34
21 Miloš PadevětMiloš Padevět
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 4.31 +0.0 m/s 3.380.04.310.0X0.64.31
22 Dan DvořákDan Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.00 -0.4 m/s 4.00-0.43.90-0.83.89-0.34.00
23 Matouš RausMatouš Raus
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.78 -0.3 m/s 3.57-0.13.78-0.33.620.33.78
Jakub SobekJakub Sobek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 0 0
Michal MeineltMichal Meinelt
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 0 0
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 0 0
Adam VymazalAdam Vymazal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 0 0
Albert ČermákAlbert Čermák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 0 0
Václav KrejčíVáclav Krejčí
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 0 0
Celkem 29 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.25 +0.3 m/s X+1.46.25+0.36.20+1.16.256.22+1.4----
2 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.00 +1.1 m/s 6.00+1.1X+0.95.74+0.06.005.59+1.25.66+1.85.50-0.5
3 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.63 +2.0 m/s X+1.2X+1.15.63+2.05.635.51+0.0X+1.2X+0.8
4 Jakub KarafiátJakub Karafiát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.51 +0.6 m/s 5.09+0.9X+1.75.42-0.95.425.51+0.6X+1.55.26+0.2
5 Jan SchützJan Schütz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.44 +2.0 m/s 5.37+0.45.34+0.75.44+2.05.445.32-0.45.38+2.0X+1.7
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.41 -0.5 m/s 5.23+1.05.41-0.55.17+0.65.414.91-0.3X+2.05.12+1.4
7 Jan RákosníkJan Rákosník
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5.40 +0.9 m/s 4.89-0.35.18+2.25.26+0.05.264.13-0.15.40+0.95.29+1.2
8 Pavel PetříkPavel Petřík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.30 +1.1 m/s 5.10+1.14.33+1.35.05+0.45.104.22-0.14.86+0.05.30+1.1
9 Viktor RoškotViktor Roškot
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 5.05 +1.8 m/s 4.95+1.35.05+1.84.88-0.15.05
10 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 5.01 +0.6 m/s 5.01+0.65.00+1.5X-1.15.01
11 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 4.98 +1.4 m/s 4.98+1.44.60+1.84.85+0.54.98
12 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.93 +1.6 m/s 4.48+0.04.70+1.44.93+1.64.93
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.32 +0.0 m/s 5.26-0.75.061.84.76-0.65.265.06-0.45.200.85.320.0
2 Dominika PaťkováDominika Paťková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.31 +1.5 m/s 5.311.55.131.25.01-2.15.314.87-0.7X0.15.22-0.5
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.24 +0.7 m/s 4.930.34.900.14.93-1.24.934.700.0X0.55.240.7
4 Alice BoučkováAlice Boučková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 5.13 -1.1 m/s X0.75.13-1.1X-1.15.134.85-2.05.111.45.130.0
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.95 +0.1 m/s 4.740.24.590.54.741.54.744.730.14.861.14.950.1
6 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.84 +0.5 m/s 4.65-1.0X1.34.600.24.654.840.54.73-0.84.69-0.5
7 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4.82 -1.2 m/s 4.670.14.57-0.14.640.04.674.720.04.57-1.04.82-1.2
8 Simona ChodorováSimona Chodorová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 4.74 +0.0 m/s 4.40-1.14.65-1.44.541.14.654.301.14.47-1.14.740.0
9 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.61 -1.0 m/s 4.41-1.44.61-1.04.040.74.61
10 Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.59 +0.0 m/s 4.50-0.24.40-0.34.590.04.59
11 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 4.27 -1.2 m/s 4.27-1.2X0.14.030.54.27
12 Jindra SrnskáJindra Srnská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
98 4.04 -1.8 m/s 4.04-1.83.83-2.73.951.14.04
13 Jana StříhavkováJana Stříhavková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 3.75 -0.1 m/s 3.650.63.75-0.13.690.43.75
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.22 -- m/s X-0.15.22---------5.22
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.91 +0.1 m/s 4.421.14.910.1------4.91
3 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.85 +0.2 m/s 4.850.2------------4.85
4 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.80 +0.1 m/s 4.651.64.800.1------4.80
5 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.80 +0.2 m/s X0.14.800.2------4.80
6 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.78 +2.1 m/s 4.580.14.782.14.39---4.78
7 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.72 -0.3 m/s 4.601.64.72-0.34.480.64.72
8 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.65 -- m/s 4.570.6X1.54.65---4.65
9 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 4.56 +0.2 m/s 4.560.24.020.3X1.74.56
10 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.53 +0.0 m/s X-0.44.10-1.24.530.04.53
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.51 -0.2 m/s 4.230.84.51-0.24.490.04.51
12 Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.48 +0.0 m/s X2.04.480.0X0.14.48
13 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.38 +2.6 m/s 4.382.64.16-0.24.00---4.38
14 Barbora HolasováBarbora Holasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.35 +0.0 m/s 4.24-0.94.180.04.350.04.35
15 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.28 +0.1 m/s 4.201.43.89-1.14.280.14.28
16 Markéta ChaloupeckáMarkéta Chaloupecká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.22 -1.5 m/s 4.180.84.22-1.54.200.04.22
17 Tereza GerlickáTereza Gerlická
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
00 4.18 +0.2 m/s 4.050.74.02-0.94.180.24.18
18 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.18 +0.5 m/s 3.84-0.34.000.04.180.54.18
19 Kateřina FroňkováKateřina Froňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.15 +0.0 m/s X-0.23.79-1.44.150.04.15
20 Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.11 -0.7 m/s X-0.14.11-0.7X1.14.11
21 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.07 -0.9 m/s 4.07-0.93.68-0.74.060.04.07
22 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.06 +0.1 m/s 3.630.03.91-1.94.060.14.06
23 Tereza ProkelováTereza Prokelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.98 -1.0 m/s 3.98-1.03.88-0.43.63-1.53.98
24 Dominika WollmanováDominika Wollmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 3.96 -0.6 m/s 3.94-0.23.85-0.43.96-0.63.96
25 Veronika PefkováVeronika Pefková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.79 +0.3 m/s 3.68-0.73.790.33.530.03.79
26 Klára ŽižkováKlára Žižková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 3.77 -1.3 m/s 3.77-1.33.56-0.83.731.03.77
27 Jana KrálováJana Králová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
99 3.67 +0.0 m/s 3.48-0.53.670.03.60-1.53.67
28 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.58 -1.0 m/s 3.58-1.03.250.03.450.03.58
29 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.55 -0.5 m/s 3.55-0.52.890.2X-2.23.55
30 Martina KroaMartina Kroa
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
00 3.50 +0.0 m/s X-1.3X-0.73.500.03.50
Jitka JežkováJitka Ježková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 0 ------0
Adéla JančálkováAdéla Jančálková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 0 ------0
Sylvie VranáSylvie Vraná
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
00 0 ------0
Petra TajovskáPetra Tajovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 0 ------0
Nikola TopolováNikola Topolová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 0 ------0
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 0 Xx---x------0
Viktorie KvasničkováViktorie Kvasničková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 0 X0.5X0.0X---0
Celkem 37 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.63 -0.5 m/s X+0.54.90-0.2X+1.14.905.63-0.5X+0.4X+0.1
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.13 -0.1 m/s 4.95+1.15.13-0.15.09+0.85.135.07+0.04.94+1.0X-0.2
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.09 +1.4 m/s 5.00+2.15.09+1.44.82+0.55.095.01+0.0X+0.24.96-0.5
4 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 5.03 +0.0 m/s 4.72+0.05.03+0.04.89+0.25.03----4.78-0.4
5 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
99 5.00 +0.0 m/s 4.91+1.9X+0.65.00+0.05.002.69-0.1X+0.0X-0.3
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.85 +0.1 m/s 4.83+0.04.85+0.14.61+1.04.854.82+0.04.72+1.54.67-0.5
7 Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.85 +1.0 m/s 4.50+0.14.66+0.54.66+0.24.664.85+1.0----
8 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 4.83 +0.5 m/s 4.60+1.44.83+0.54.58-0.14.834.65+0.2X+0.74.72-0.6
9 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.57 +0.0 m/s 4.52+1.34.57+0.04.46-0.24.57
10 Tereza HulákováTereza Huláková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.54 +0.0 m/s X+1.24.44+0.14.54+0.04.54
11 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.50 +0.0 m/s 4.12+0.43.80+0.34.50+0.04.50
Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 0 0
Celkem 12 závodníků