Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (6. - 7. 6. 2014)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.6.2014) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.44
2 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.96
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.12
4 Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.21
Michal MyškaMichal Myška 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (pá, 6.6.2014) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.56
2 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.76
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.15
4 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.50
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.56
6 Miroslav EšnerMiroslav Ešner 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 6.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.68
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.69
3 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.99
4 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.02
5 Jan ŽáčekJan Žáček 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.04
6 Marek KotlíkMarek Kotlík 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.18
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (pá, 6.6.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.30
2 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.52
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.60
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.69
5 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.72
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.86
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 6.6.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80
2 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.87
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.98
Martin RačkoMartin Račko 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Jan ŽáčekJan Žáček 98 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 6.6.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.40
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.36
3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.40
4 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.03
5 Barbora DudkováBarbora Dudková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.26
6 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (pá, 6.6.2014) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.85
2 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.63
3 Martina BartošováMartina Bartošová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.05
4 Tereza FarskáTereza Farská 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 14.37
5 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.38
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (pá, 6.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79
2 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.18
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.38
4 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.74
5 Eliška PlecitáEliška Plecitá 97 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14.79
6 Lucie StibralováLucie Stibralová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (pá, 6.6.2014) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.93
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.96
3 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.68
4 Anna BučkováAnna Bučková 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.35
5 Jitka ŠpačkováJitka Špačková 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.63
Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (pá, 6.6.2014) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.46
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.78
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.79
4 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.98
5 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.06
6 Simona ChodorováSimona Chodorová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.25
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 6.6.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.48
2 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.52
3 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.54
4 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.59
5 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.66
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.75
Celkem 6 závodníků