Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze

Praha (6. - 7. 6. 2014)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 51.59
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.40
3 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.54
4 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.15
5 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef HozaJosef Hoza 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 55.31
2 Michael ŠkodaMichael Škoda 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59.11
3 Jakub JunekJakub Junek 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 59.92
4 Vojtěch BergerVojtěch Berger 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 63.72
Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.90
2 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 52.81
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.56
4 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 58.01
5 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.81
Dominik EichlerDominik Eichler 97 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana PalukováAdriana Paluková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 58.57
2 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.15
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.19
4 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 60.84
5 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 61.93
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.46
2 Johana FeixováJohana Feixová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 66.65
3 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 66.69
4 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.16
Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 6.6.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.69
2 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.15
3 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 66.43
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 68.23
Celkem 4 závodníků