Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F

Uherské Hradiště (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 11.20 11.00
2 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 11.23 8.50
Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.23 8.50
4 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.36 7.00
5 Matúš GerecMatúš Gerec 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.37 6.00
6 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 11.39 5.00
7 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 11.45 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 11.42 4.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 11.51 2.00
3 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.56 1.00
4 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 11.63
5 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.83
6 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.86
7 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC Prostějov AC Prostějov 12.53
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 11.82
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 11.96
3 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 12.04
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK Přerov SK Přerov 12.04
5 Filip KotopulosFilip Kotopulos 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 12.05
6 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK Přerov SK Přerov 12.08
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 11.64
2 Tomáš KinclTomáš Kincl 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 12.26
3 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC Prostějov AC Prostějov 12.35
Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Richard MazúrRichard Mazúr 94 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK Zlín AK PSK Zlín DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 12.45 11.00
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 12.70 8.50
Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 12.70 8.50
4 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 13.00 7.00
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Přerov SK Přerov 13.15 6.00
6 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 13.28 5.00
7 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 13.54 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Přerov SK Přerov 13.35 4.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK Přerov SK Přerov 13.48 3.00
3 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 13.50 2.00
4 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 14.07
5 Vendula ZapletalováVendula Zapletalová 95 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 14.53
Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK Přerov SK Přerov DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 TJ Znojmo TJ Znojmo 13.71
2 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 14.18
3 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ Znojmo TJ Znojmo 14.40
4 Eliška NavrkalováEliška Navrkalová 98 TJ Znojmo TJ Znojmo 14.90
MB Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 13.21
MB Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 13.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.35 11.00
2 Matúš GerecMatúš Gerec 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 22.60 9.00
3 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 22.92 8.00
4 David BernátekDavid Bernátek 95 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 22.98 7.00
5 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 23.53 5.00
6 Petr JankůPetr Janků 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 23.68 4.00
Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 23.46 6.00
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK Přerov SK Přerov 23.99 2.00
3 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 24.00 1.00
4 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 24.31
Michal KoleničMichal Kolenič 97 TJ Znojmo TJ Znojmo DNS
Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC Prostějov AC Prostějov DNS
Tomáš JančíkTomáš Jančík 89 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 00 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 23.87 3.00
2 Dominik JelínekDominik Jelínek 94 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.15
3 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 24.54
Tomáš KinclTomáš Kincl 98 TJ Znojmo TJ Znojmo DNS
Richard MazúrRichard Mazúr 94 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Ondřej FojtůOndřej Fojtů 94 SK Přerov SK Přerov DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 95 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 26.82 3.00
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Přerov SK Přerov 27.20 2.00
3 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 27.22 1.00
4 Anna TodorováAnna Todorová 97 SK Přerov SK Přerov 27.74
5 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 99 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 28.10
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 28.35
7 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 99 SK Přerov SK Přerov 28.46
8 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK Přerov SK Přerov 28.66
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 25.32 7.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 25.81 5.00
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 25.99 4.00
4 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 29.17
5 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 30.53
MB Vendula ŘezníkováVendula Řezníková 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 27.35
MB Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 27.86
Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ Znojmo TJ Znojmo DNS
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 51.48 8.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 53.24 7.00
3 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC Prostějov AC Prostějov 53.72 6.00
4 Tomáš JančíkTomáš Jančík 89 AC Prostějov AC Prostějov 54.00 5.00
5 Michal KoleničMichal Kolenič 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 55.46 4.00
6 Matěj BeníčekMatěj Beníček 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 57.24
7 Petr KupkaPetr Kupka 96 AC Prostějov AC Prostějov 58.46
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ZelinkaAdam Zelinka 91 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.85 11.00
2 Matúš GerecMatúš Gerec 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 51.38 9.00
3 Ondřej FojtůOndřej Fojtů 94 SK Přerov SK Přerov 55.74 3.00
4 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 56.05 2.00
5 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 56.51 1.00
6 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK Přerov SK Přerov 59.38
7 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 64.62
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK Kroměříž AK Kroměříž 59.46 7.00
2 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 96 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 61.90 5.00
3 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK Kroměříž AK Kroměříž 62.43 4.00
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Přerov SK Přerov 64.49 3.00
5 Anna PliskováAnna Plisková 98 SK Přerov SK Přerov 65.42 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 66.35 1.00
2 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK Přerov SK Přerov 68.54
3 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 68.93
4 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK Přerov SK Přerov 75.78
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Prostějov AC Prostějov 2:02.02 11.00
2 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:02.73 9.00
3 Andrej KoledaAndrej Koleda 88 SK Přerov SK Přerov 2:05.94 8.00
4 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:06.68 7.00
5 Matěj BeníčekMatěj Beníček 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:06.95 6.00
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC Prostějov AC Prostějov 2:07.31 5.00
7 Ondřej FojtůOndřej Fojtů 94 SK Přerov SK Přerov 2:09.03 4.00
8 David BezručDavid Bezruč 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:12.64 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:13.42 2.00
2 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Přerov SK Přerov 2:14.63 1.00
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:15.48
4 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:16.65
5 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2:35.95
MB Vít KrejčíVít Krejčí 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:03.66
Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNF
Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 AK PSK Zlín AK PSK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Hana SlavíkováHana Slavíková 84 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2:24.10 7.00
2 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:31.54 5.00
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 2:34.04 4.00
4 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo TJ Znojmo 2:34.61 3.00
5 Pavlína SymerskáPavlína Symerská 00 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:50.86 2.00
6 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 2:53.72 1.00
7 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 00 SK Přerov SK Přerov 2:55.78
8 Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková 99 AK Kroměříž AK Kroměříž 2:58.83
9 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 3:03.03
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:18.92 11.00
2 Jakub TylJakub Tyl 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4:23.81 9.00
3 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo TJ Znojmo 4:28.26 8.00
4 Martin HečkoMartin Hečko 87 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 4:32.73 5.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC Prostějov AC Prostějov 4:35.48 3.00
6 Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:38.87 1.00
7 Patrik SochorPatrik Sochor 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:43.80
8 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK Přerov SK Přerov 4:45.21
9 Milan SchneiderMilan Schneider 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:49.43
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:30.65 7.00
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 94 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:31.46 6.00
3 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC Prostějov AC Prostějov 4:35.05 4.00
4 Michal SlámaMichal Sláma 93 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:36.24 2.00
5 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 4:39.60
6 Andrej KoledaAndrej Koleda 88 SK Přerov SK Přerov 4:43.82
7 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:54.03
MB Aleš KelnarAleš Kelnar 97 SSK Vítkovice SSK Vítkovice 4:32.84
Pavel ProstředníPavel Prostřední 82 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Hana SlavíkováHana Slavíková 84 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5:07.01 7.00
2 Barbara ChrenkováBarbara Chrenková 95 TJ Znojmo TJ Znojmo 5:20.21 5.00
3 Katarína KuťkováKatarína Kuťková 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 5:54.16 4.00
4 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK Přerov SK Přerov 6:13.42 3.00
5 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 6:17.92 2.00
6 Ludmila PompováLudmila Pompová 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 6:21.87 1.00
Irena SadilkováIrena Sadilková 79 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNS
Hana ČekalováHana Čekalová 80 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav DNS
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo TJ Znojmo 16:37.12 11.00
2 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 16:41.48 9.00
3 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 16:50.06 8.00
4 Patrik SochorPatrik Sochor 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17:02.52 7.00
5 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17:15.83 6.00
6 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17:25.89 5.00
7 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC Prostějov AC Prostějov 17:51.37 4.00
8 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 18:15.85 3.00
9 Petr KaňovskýPetr Kaňovský 76 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 18:26.41 2.00
10 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 19:58.80 1.00
Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
Miroslav MinaříkMiroslav Minařík 71 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Pavel ProstředníPavel Prostřední 82 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNP
Jakub ŠromJakub Šrom 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 14 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Katarína KuťkováKatarína Kuťková 86 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 21:43.93 7.00
2 Hana ČekalováHana Čekalová 80 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 26:32.78 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK Přerov SK Přerov 13.87 7.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK Kroměříž AK Kroměříž 14.17 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK Přerov SK Přerov 15.47 4.00
4 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov 16.14 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 15.97 3.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 16.23 1.00
3 Aneta PalánováAneta Palánová 97 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 16.26
4 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK Kroměříž AK Kroměříž 19.26
Celkem 4 závodníků

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 16.16 11.00
2 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 16.99 8.00
3 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 SK Přerov SK Přerov 17.66 7.00
4 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 17.88 6.00
5 Martin SeberaMartin Sebera 74 SK Přerov SK Přerov 18.25 5.00
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC Prostějov AC Prostějov DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 16.22 9.00
2 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 21.53 4.00
3 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 22.55 3.00
4 Martin JanišMartin Janiš 74 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 23.95 2.00
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC Prostějov AC Prostějov 58.70 11.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK Přerov SK Přerov 58.87 9.00
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 SK Přerov SK Přerov 59.21 8.00
4 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 63.54 5.00
5 Martin ŠišmaMartin Šišma 89 AC Prostějov AC Prostějov 66.90 3.00
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DoležalOndřej Doležal 79 SK Přerov SK Přerov 62.92 7.00
2 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 64.28 4.00
3 Martin SeberaMartin Sebera 74 SK Přerov SK Přerov 67.50 2.00
4 Lukáš SouralLukáš Soural 82 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 73.99
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Znojmo TJ Znojmo DQ
Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK Přerov SK Přerov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 63.12 6.00
2 Pavel MusilPavel Musil 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 69.91 1.00
3 Jan FialaJan Fiala 72 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 70.98
Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno DNS
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda 76 TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky DNS
Celkem 5 závodníků

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SedláčkováMartina Sedláčková 95 AK Kroměříž AK Kroměříž 68.06 7.00
2 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 69.94 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 91 SK Přerov SK Přerov 70.70 4.00
4 Veronika MájováVeronika Májová 98 SK Přerov SK Přerov 71.46 3.00
5 Irena SadilkováIrena Sadilková 79 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 75.42 2.00
6 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 81.95 1.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Podoba, Holý, Staněk, Mazurek "A" Podoba, Holý, Staněk, Mazurek AK PSK Zlín AK PSK Zlín 3:36.68 11.00
2 "A" Hurta, Němeček, Jančík, Šišma "A" Hurta, Němeček, Jančík, Šišma AC Prostějov AC Prostějov 3:38.03 9.00
3 "B" Bělský, Beníček, Hečko, Slovák "B" Bělský, Beníček, Hečko, Slovák AK PSK Zlín AK PSK Zlín 3:40.74 8.00
4 "A" Musil, Janků, Dvořák, Gerec "A" Musil, Janků, Dvořák, Gerec AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 3:40.93 7.00
5 "A" Michalec, Hrubý, Kolenič, Slosarčík "A" Michalec, Hrubý, Kolenič, Slosarčík TJ Znojmo TJ Znojmo 3:52.11 6.00
6 "A" Jakubíček, Říhošek, Mikulášek, Fojtů "A" Jakubíček, Říhošek, Mikulášek, Fojtů SK Přerov SK Přerov 3:53.27 5.00
7 "C" Konečný, Soural, Schneider, Slavík "C" Konečný, Soural, Schneider, Slavík AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:00.08 4.00
8 "B" Procházka, Sláma, Chadim Řezníček "B" Procházka, Sláma, Chadim Řezníček AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 4:02.63 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Symerská, Sedláčková, Vagalová, Šutová E "A" Symerská, Sedláčková, Vagalová, Šutová E AK Kroměříž AK Kroměříž 4:17.35 11.00
2 "A" Lánská, Slavíková, Vyhnálková, Musilová "A" Lánská, Slavíková, Vyhnálková, Musilová TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4:19.96 9.00
3 "A" Balůsková, Plisková, Todorová, Božková "A" Balůsková, Plisková, Todorová, Božková SK Přerov SK Přerov 4:26.26 8.00
4 "A" Janečková, Hlavoňová, Konečná, Havlíková B "A" Janečková, Hlavoňová, Konečná, Havlíková B TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 4:30.80 7.00
5 "B" Sadílková, Komínková, Vrzalová, Čekalová "B" Sadílková, Komínková, Vrzalová, Čekalová TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 4:48.47 6.00
6 "B" Muchová Z, Procházková, Ševčíková, Symerská P "B" Muchová Z, Procházková, Ševčíková, Symerská P AK Kroměříž AK Kroměříž 5:06.90 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 1.84 11.00
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC Prostějov AC Prostějov
96 1.81 9.00
3 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
SK Přerov SK Přerov
85 1.78 8.00
4 Petr JankůPetr Janků
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
97 1.72 7.00
5 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 1.72 6.00
6 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
74 1.67 5.00
7 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 1.52 4.00
8 Milan NovotnýMilan Novotný
AC Čejkovice AC Čejkovice
82 DNP
9 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 DNP
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina FialováKateřina Fialová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
97 1.64 7.00
2 Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov SK Přerov
98 1.64 5.00
3 Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov SK Přerov
91 1.58 4.00
4 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 1.55 3.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK Přerov SK Přerov
00 1.52 2.00
6 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 1.49 1.00
7 Romana LuckáRomana Lucká
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
80 1.43
8 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK Přerov SK Přerov
00 1.43
9 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 1.38
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 4.00 11.00
2 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 3.26 9.00
3 Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 2.66 8.00
4 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
74 2.26 7.00
5 Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
76
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr JimramovskýPetr Jimramovský
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
92 6.04 +4.7 m/s 5.77 +1.9 m/s 11.00
2 Šimon HánaŠimon Hána
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
99 5.93 +2.0 m/s 9.00
3 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 5.67 +3.5 m/s 5.29 +0.5 m/s 8.00
4 Ondřej DoležalOndřej Doležal
SK Přerov SK Přerov
79 5.60 +1.7 m/s 7.00
5 Martin SeberaMartin Sebera
SK Přerov SK Přerov
74 5.56 +2.4 m/s 4.99 +1.3 m/s 6.00
Tomáš KinclTomáš Kincl
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 5.56 +4.1 m/s 5.00
7 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 5.29 +4.5 m/s 5.27 +1.8 m/s 4.00
8 Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov SK Přerov
98 5.22 +2.5 m/s 5.05 +2.0 m/s 3.00
9 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 4.91 +1.3 m/s 2.00
10 Jakub SpáčilJakub Spáčil
AC Prostějov AC Prostějov
00 4.48 +3.4 m/s 1.00
Richard MazúrRichard Mazúr
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
94 DNP
Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC Prostějov AC Prostějov
96 DNP
Miroslav NyklMiroslav Nykl
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
97 DNP
Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC Prostějov AC Prostějov
96 DNP
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 DNP
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva ŠutováEva Šutová
AK Kroměříž AK Kroměříž
90 5.42 +2.2 m/s 5.20 +1.9 m/s 7.00
2 Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov SK Přerov
92 5.05 +3.4 m/s 4.86 +1.9 m/s 5.00
3 Aneta PalánováAneta Palánová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
97 4.79 +0.6 m/s 4.00
4 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK Přerov SK Přerov
99 4.72 +3.6 m/s 4.39 +2.0 m/s 3.00
5 Vendula ChybováVendula Chybová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
97 4.66 +3.5 m/s 2.92 +0.9 m/s 2.00
6 Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 4.59 +0.9 m/s 1.00
7 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková
TJ Znojmo TJ Znojmo
99 4.24 +2.8 m/s 3.90 +1.2 m/s
8 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 4.22 +2.1 m/s 4.10 +1.7 m/s
9 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK Přerov SK Přerov
00 4.20 +2.9 m/s 3.85 +1.5 m/s
10 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková
SK Přerov SK Přerov
00 3.97 +3.2 m/s 3.49 +1.0 m/s
11 Eliška NavrkalováEliška Navrkalová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 3.92 +2.4 m/s 3.57 +1.3 m/s
Celkem 11 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HolýTomáš Holý
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 13.03 +1.1 m/s 11.00
2 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 12.68 +4.2 m/s 12.37 +1.4 m/s 9.00
3 Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 12.42 +2.4 m/s 12.02 +0.3 m/s 8.00
4 Gustav BělskýGustav Bělský
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
94 12.29 +1.9 m/s 7.00
5 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov SK Přerov
98 11.51 +1.2 m/s 6.00
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 DNS
Celkem 6 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva ŠutováEva Šutová
AK Kroměříž AK Kroměříž
90 11.43 +1.8 m/s 7.00
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
96 10.28 +5.3 m/s 9.90 +1.8 m/s 5.00
3 Vendula ChybováVendula Chybová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
97 10.21 +0.4 m/s 4.00
4 Leona MalenínskáLeona Malenínská
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
96 09.80 +3.1 m/s 3.00
Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
98 DNS
Helena TomkováHelena Tomková
SK Přerov SK Přerov
92 DNP
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 12.35 7.00
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
95 11.28 5.00
3 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 10.19 4.00
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 10.06 3.00
5 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
92 09.78 2.00
6 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK Přerov SK Přerov
71 09.78 1.00
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov SK Přerov
97 09.71
8 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 09.27
9 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 09.09
10 Romana LuckáRomana Lucká
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
80 07.81
MB Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
93 14.04
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
69 13.40 11.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 12.12 9.00
3 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 11.88 8.00
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK Přerov SK Přerov
88 11.55 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 11.40 6.00
6 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 11.33 5.00
7 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 10.72 4.00
8 Libor HolákLibor Holák
AC Čejkovice AC Čejkovice
67 10.69 3.00
9 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 10.62 2.00
10 Adam DrmolaAdam Drmola
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
94 10.56 1.00
11 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
92 10.06
12 Jakub KorčákJakub Korčák
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
94 09.49
13 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 09.37
14 Petr FoersterPetr Foerster
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
64 08.95
MB František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
91 11.66
Tomáš MikyskaTomáš Mikyska
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNP
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 DNP
Martin PodrazilMartin Podrazil
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 DNP
Jan ŠevčíkJan Ševčík
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
85 DNP
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNP
Tomáš HelánTomáš Helán
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
91 DNP
Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNP
Jiří SahajJiří Sahaj
SK Přerov SK Přerov
79 DNP
Jan VránaJan Vrána
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
81 DNP
Celkem 24 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 33.57 7.00
2 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
95 33.56 5.00
3 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK Přerov SK Přerov
71 31.77 4.00
4 Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 29.38 3.00
5 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 27.61 2.00
6 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
94 27.50 1.00
7 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 26.73
8 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 25.90
9 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
92 22.41
MB Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
93 43.16
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 40.31 11.00
2 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
69 37.90 9.00
3 Evžen OhlídalEvžen Ohlídal
AC Prostějov AC Prostějov
57 36.42 8.00
4 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 35.98 7.00
5 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 35.59 6.00
6 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 34.55 5.00
7 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 33.44 4.00
8 Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 33.25 3.00
9 Gejza ValentGejza Valent
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
53 33.15 2.00
10 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 33.09 1.00
11 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 32.03
12 Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
57 31.57
13 Libor HolákLibor Holák
AC Čejkovice AC Čejkovice
67 29.22
14 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 28.22
15 Adam DrmolaAdam Drmola
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
94 27.78
16 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice AC Čejkovice
91 27.76
17 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 27.57
18 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 27.36
19 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
92 26.35
20 Jakub KorčákJakub Korčák
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
94 24.22
21 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 23.77
MB František DrmolaFrantišek Drmola
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
91 39.76
Petr FoersterPetr Foerster
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
64 DNS
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice AC Čejkovice
81 DNS
Tomáš MikyskaTomáš Mikyska
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Jan ŠevčíkJan Ševčík
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
85 DNS
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
79 DNS
Roman WeiterRoman Weiter
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Karel WalterKarel Walter
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
75 DNS
Jan VránaJan Vrána
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
81 DNS
Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 DNM
Celkem 31 závodníků

hod kladivem 3kg - Veteránky (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 38.88
MB Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
60 25.55
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
95 39.23 7.00
2 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK Přerov SK Přerov
90 36.19 5.00
3 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 33.30 4.00
4 Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
58 32.58 3.00
5 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
88 31.58 2.00
6 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
94 23.71 1.00
7 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
SK Přerov SK Přerov
71 19.99
MB Gabriela PallováGabriela Pallová
SSK Vítkovice SSK Vítkovice
93 48.27
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
63 40.12 11.00
2 Jan HorákJan Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
65 38.85 9.00
3 Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
83 38.68 8.00
4 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 38.52 7.00
5 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 35.79 6.00
6 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 35.59 5.00
7 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
78 35.35 4.00
8 Pavel HnidákPavel Hnidák
AC Čejkovice AC Čejkovice
63 34.15 3.00
9 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo TJ Znojmo
96 33.21 2.00
10 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
SK Přerov SK Přerov
73 31.86 1.00
11 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
76 30.73
12 Jan KoňaříkJan Koňařík
SK Přerov SK Přerov
84 27.21
13 Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
54 25.11
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
TJ Znojmo TJ Znojmo
98 37.49 7.00
2 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
TJ Znojmo TJ Znojmo
95 34.87 5.00
3 Romana LuckáRomana Lucká
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
80 33.56 4.00
4 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
94 32.99 3.00
5 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
98 32.47 2.00
6 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
92 31.60 1.00
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SK Přerov SK Přerov
97 29.86
8 Alena SymerskáAlena Symerská
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 25.97
Vendula ZapletalováVendula Zapletalová
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
95 0
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin PodrazilMartin Podrazil
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 55.79 11.00
2 Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice AC Čejkovice
81 51.31 9.00
3 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 47.45 8.00
4 Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky
66 43.54 7.00
5 René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
71 42.55 6.00
6 Michael ŠachMichael Šach
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
98 39.72 5.00
7 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK Přerov SK Přerov
88 38.81 4.00
8 Lukáš PolívkaLukáš Polívka
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
92 37.80 3.00
9 Martin ŠišmaMartin Šišma
AC Prostějov AC Prostějov
89 36.18 2.00
10 Jakub KorčákJakub Korčák
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
94 34.81 1.00
11 Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice AC Čejkovice
91 33.97
12 Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
69 28.67
MB Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 65.00
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
68 DNP
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín AK PSK Zlín 234.50
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 155.00
3 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 143.00
4 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 096.00
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 090.50
6 TJZNO TJZNO TJ Znojmo TJ Znojmo 063.00
7 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 055.00
8 ZABBR ZABBR TJ Sokol Brno - Žabovřesky TJ Sokol Brno - Žabovřesky 054.00
9 CEJKO CEJKO AC Čejkovice AC Čejkovice 015.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 1500 m, 4x400 m, 800 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav 121.50
2 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 095.50
3 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 082.00
4 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 072.00
5 TJZNO TJZNO TJ Znojmo TJ Znojmo 026.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 400 m, 200 m, 4x400 m, 100 m př.
Celkem 5 závodníků