výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Kladno (31. 5. 2014)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 10.97
2 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.54
3 Erik HavelErik Havel 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.68
4 Lukáš SoučekLukáš Souček 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.69
5 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.01
6 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.36
7 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.71
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.31
2 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.67
3 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 11.84
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.23
5 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.44
David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most DNP
Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.62
2 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.69
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.09
4 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 12.18
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 12.19
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.26
Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.48
MB Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.53
MB Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.53
MB David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.54
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 10.99 11.00
2 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.28 9.00
3 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.44 8.00
4 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.58 7.00
Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.58 6.00
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SoučekLukáš Souček 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.75 4.00
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.93 3.00
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.97 2.00
4 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.05 1.00
Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most DNP
Erik HavelErik Havel 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.83
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 13.03
3 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.36
5 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.75
6 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.94
7 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.30
8 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.96
2 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.19
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.28
4 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.50
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.61
6 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 13.70
7 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14.40
MB Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.92
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.92
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.30
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.41
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.48
5 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.90
6 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14.49
MB Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 13.05
2 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.19
3 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.60
4 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.61
5 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.64
6 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.18
MB Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.38
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.67 11.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.95 9.00
3 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 13.00 8.00
4 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.02 7.00
5 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.25 6.00
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 13.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 31.5.2014) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13.16 4.00
2 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.20 3.00
3 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.25 2.00
4 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.33 1.00
5 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 13.38
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.48
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 22.25 11.00
2 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 22.63 9.00
3 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.82 8.00
MB Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.88
MB Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.02
Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.92 7.00
2 Tadeáš SommerTadeáš Sommer 93 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23.01 6.00
3 Lukáš HrnčířLukáš Hrnčíř 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.45 5.00
4 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.78 4.00
5 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.10 3.00
6 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 24.38 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.44
2 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.79
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.89
4 Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.92
Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most DNP
Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.29 2.00
2 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 25.30
3 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 28.22
MB Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.83
MB David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.98
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.86 11.00
2 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.35 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.68 8.00
4 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.98 7.00
5 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.07 6.00
6 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 AK MostAK Most 27.27 4.00
2 Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 27.37 2.00
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 27.57 1.00
4 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.73
5 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.85
6 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová 00 AK BílinaAK Bílina 28.16
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna Elli KašparováKristýna Elli Kašparová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.31 3.00
2 Monika HříchováMonika Hříchová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.77
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 27.86
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.22
5 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.76
6 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.88
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.16
2 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.64
3 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.72
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.91
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 30.87
MB Eva JeníkováEva Jeníková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.48
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.92
2 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 29.06
3 Michaela HněvkovskáMichaela Hněvkovská 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 29.76
4 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 31.02
MB Nikola GrospičováNikola Grospičová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MB Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.12
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FaiferMartin Faifer 91 AK MostAK Most 49.53 11.00
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 50.06 9.00
3 Jakub RádlJakub Rádl 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.27 8.00
4 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 51.50 7.00
5 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 52.84 5.00
6 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 53.49 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.74 6.00
2 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.46 4.00
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 53.55 2.00
4 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.29
5 Šimon PreissŠimon Preiss 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.53
6 Erik HendrychErik Hendrych 93 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 58.11
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 53.76 1.00
2 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 55.59
3 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.65
4 Vladimír HamáčekVladimír Hamáček 85 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 58.63
MB Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.20
MB Ondřej NucOndřej Nuc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 55.23
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 61.28 11.00
2 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 62.00 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 63.64 8.00
4 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 63.80 7.00
5 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.91 6.00
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.54 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 65.62 4.00
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 66.18 3.00
3 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 66.84 2.00
4 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.94 1.00
5 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 68.33
6 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 68.95
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 68.68
2 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 68.72
3 Eliška MedunováEliška Medunová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 71.39
4 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 72.93
MB Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.58
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:57.90 11.00
2 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1:58.42 9.00
3 Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:59.45 8.00
4 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:00.74 7.00
5 Jakub HoftaJakub Hofta 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:03.05 6.00
6 Jakub PtáčekJakub Ptáček 91 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:09.09 5.00
7 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:19.57 4.00
8 Jan KarchňákJan Karchňák 98 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:21.95 3.00
MB Martin PetrákMartin Petrák 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
MB Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.77
Filip VostatekFilip Vostatek 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:17.65 11.00
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2:22.81 9.00
3 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:29.83 8.00
4 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 2:30.63 7.00
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 AK MostAK Most 2:32.35 6.00
6 Aneta StupákováAneta Stupáková 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:34.52 5.00
7 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:39.12 4.00
8 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:39.37 3.00
9 Kateřina MatoušováKateřina Matoušová 82 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:39.60 2.00
10 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:43.82 1.00
11 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:53.03
Kateřina ShejbalováKateřina Shejbalová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:12.65 11.00
2 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:14.86 9.00
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:18.79 8.00
4 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:20.71 7.00
5 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:20.99 6.00
6 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:27.47 5.00
7 Jan KrupičkaJan Krupička 82 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:36.16 4.00
8 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4:38.00 3.00
9 Erik HendrychErik Hendrych 93 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 5:01.56 2.00
MB Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:21.39
Petr ČerychPetr Čerych 74 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Miloš HeltaMiloš Helta 87 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 4:50.50 11.00
2 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:57.56 9.00
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 5:02.92 8.00
4 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5:05.19 7.00
5 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 5:07.88 6.00
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:09.35 5.00
7 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 5:24.83 4.00
8 Nikola FiskováNikola Fisková 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:37.23 3.00
Lucie SoučkováLucie Součková 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF
Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Michala SlovákováMichala Slováková 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.10 11.00
2 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 ASK LovosiceASK Lovosice 16.24 8.00
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 16.60 7.00
4 Michaela KalováMichaela Kalová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 17.90 4.00
5 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.12 3.00
6 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.18 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 16.00 9.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.56 6.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.84 5.00
4 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 19.08 1.00
5 Barbora JindráčkováBarbora Jindráčková 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.80
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 15.67 11.00
2 Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.43 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 85 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16.55 8.00
4 Jiří HalámkaJiří Halámka 83 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17.55 7.00
5 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.59 6.00
6 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK MostAK Most 18.70 5.00
7 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 18.94 4.00
8 Martin KissMartin Kiss 90 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 20.61 3.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 61.46 8.00
2 Jiří HalámkaJiří Halámka 83 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 62.62 7.00
3 Tomáš PosekanýTomáš Posekaný 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.35 4.00
4 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 66.31 1.00
5 Miloš PadevětMiloš Padevět 63 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 70.97
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HavlíkJan Havlík 85 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 64.62 3.00
2 Martin KissMartin Kiss 90 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 64.84 2.00
3 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 67.15
Jiří HolerJiří Holer 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 67 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RádlJakub Rádl 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 56.81 11.00
2 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.03 9.00
3 Michal ČermákMichal Čermák 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 63.87 6.00
4 Matěj KulkaMatěj Kulka 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 63.91 5.00
5 Michal TopferMichal Topfer 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 69.27
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 70.31 11.00
2 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 70.79 9.00
3 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 70.98 8.00
4 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 72.20 7.00
5 Eliška MichálkováEliška Michálková 97 AK BílinaAK Bílina 80.03 5.00
6 Lucie VáňováLucie Váňová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 82.82 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 75.48 6.00
2 Iva NaimanováIva Naimanová 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 85.60 3.00
3 Michaela KalováMichaela Kalová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 86.10 2.00
Tereza KaplanováTereza Kaplanová 95 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Radka MožnáRadka Možná 89 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:45.18 11.00
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:47.92 9.00
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 10:04.28 8.00
4 Karel KalibaKarel Kaliba 71 AK MostAK Most 10:36.22 7.00
5 Jakub HorákJakub Horák 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11:04.94 6.00
6 Petr ČerychPetr Čerych 74 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11:07.29 5.00
7 Jan KrupičkaJan Krupička 82 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11:14.72 4.00
8 Lukáš JakoubekLukáš Jakoubek 89 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11:39.88 3.00
9 Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 11:50.73 2.00
MB Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:32.93
Celkem 10 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 11:44.60 11.00
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 12:40.46 9.00
3 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12:54.80 8.00
4 Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová 73 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 14:06.09 7.00
5 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14:29.62 6.00
6 Michala SlovákováMichala Slováková 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15:14.43 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rádl, Hartych, Hupka, Dvořák Rádl, Hartych, Hupka, Dvořák Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:32.10 11.00
2 Lecjak, Kondr, Perner, Faifer Lecjak, Kondr, Perner, Faifer AK MostAK Most 3:33.68 9.00
3 Bernášek, Šimon, Shchepotev, Šmíd Bernášek, Šimon, Shchepotev, Šmíd A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.54 8.00
4 Hrnčíř, Koudelka, Svoboda, Kučera Hrnčíř, Koudelka, Svoboda, Kučera AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:37.41 7.00
5 Kiss, Procházka, Ptáček M.,Ptáček J. Kiss, Procházka, Ptáček M.,Ptáček J. SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3:40.75 6.00
6 Hlavačka, Havlík, Hofta, Helta Hlavačka, Havlík, Hofta, Helta SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:42.09 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Svoboda, Vyskočil, Pernica, Janíček Svoboda, Vyskočil, Pernica, Janíček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:42.93 4.00
2 Čermák, Kulka, Vošvrda, Miler Čermák, Kulka, Vošvrda, Miler AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 3:52.14 3.00
3 Havel, Olič, Posekaný, Preiss Havel, Olič, Posekaný, Preiss A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:53.11 2.00
4 Šulc, Šafránek, Hendrych, Drdlíček Šulc, Šafránek, Hendrych, Drdlíček SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:54.37 1.00
5 Sova, Karchňák, Krupička, Halámka Sova, Karchňák, Krupička, Halámka SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4:00.10
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Banovičová, Sabadosh,Kollářová, Jirásková Banovičová, Sabadosh,Kollářová, Jirásková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:18.40 7.00
2 Civínová, Kučerová, Pelešková, Pavelková Civínová, Kučerová, Pelešková, Pavelková AK MostAK Most 4:32.05 4.00
3 Hosingerová D.,Hosingerová K.,Praská, Vajcová Hosingerová D.,Hosingerová K.,Praská, Vajcová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:41.33 3.00
4 Bělohlávková, Kusová, Dvořáková, Matoušová Bělohlávková, Kusová, Dvořáková, Matoušová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:54.31 2.00
Lesniková, Richtrová, Vobrátilová G., Možná Lesniková, Richtrová, Vobrátilová G., Možná USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hodkoví, Hořejší, Škorpiloví, Štolová Hodkoví, Hořejší, Škorpiloví, Štolová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4:10.54 11.00
2 Kůrková, Nájemníková, Svobodová, Benková Kůrková, Nájemníková, Svobodová, Benková AK MostAK Most 4:12.87 9.00
3 Heřmánková, Kirbsová, Ťyksová, Červinová Heřmánková, Kirbsová, Ťyksová, Červinová ASK LovosiceASK Lovosice 4:15.23 8.00
4 Sedláčková, Naimanová, Abrahamová, Nečásková Sedláčková, Naimanová, Abrahamová, Nečásková AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:24.89 6.00
5 Hříchová, Chrpová, Jiravská, Kundrátová Hříchová, Chrpová, Jiravská, Kundrátová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4:29.20 5.00
xxxx xxxx A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David SazimaDavid Sazima
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 1.89 11.00
2 Jakub PažoutJakub Pažout
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 1.86 9.00
3 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 1.86 8.00
4 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 1.80 7.00
5 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 1.75 6.00
6 Jaroslav ChumJaroslav Chum
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 1.70 5.00
7 Martin KissMartin Kiss
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
90 1.65 4.00
8 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 1.65 3.00
9 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 1.55 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.60 11.00
2= Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.60 8.50
2= Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.60 8.50
4 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.55 7.00
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.55 6.00
6 Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 1.55 5.00
7 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.50 4.00
8 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.50 3.00
9= Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.45 1.50
9= Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.45 1.50
11 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 1.45
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.45
13 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.45
14 Jitka NečáskováJitka Nečásková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
00 1.40
15 Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 1.40
16 Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.35
MB Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1.84
MB Klára ČervenkováKlára Červenková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 4.20 11.00
2 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4.20 9.00
3 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 3.90 8.00
4 Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.80 7.00
5 Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3.60 6.00
6 Erik HavelErik Havel
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 3.60 5.00
7 Jiří PerknerJiří Perkner
AK MostAK Most
96 3.40 4.00
8 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 3.20 3.00
MB Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.60
Petr LintemerPetr Lintemer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
69 DNP
MB Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 NH
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 2.90 11.00
2 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2.80 9.00
3 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 2.60 8.00
4 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.60 7.00
5 Lucie SoučkováLucie Součková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 2.40 6.00
6 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 2.20 5.00
7 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 2.20 4.00
MB Eva JeníkováEva Jeníková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 3.40
MB Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 3.40
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 7.06 11.00
2 Tadeáš SommerTadeáš Sommer
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
93 6.56 9.00
3 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 6.38 8.00
4 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 6.33 7.00
5 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.30 6.00
6 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 6.10 5.00
7 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 6.06 4.00
8 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 6.05 3.00
9 David SazimaDavid Sazima
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 6.00 2.00
10 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 5.95 1.00
11 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 5.82
12 Jan JaníčekJan Janíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 5.77
13 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.73
14 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 5.64
15 Michal TopferMichal Topfer
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 5.60
16 Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.55
17 Jiří PerknerJiří Perkner
AK MostAK Most
96 5.55
18 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 5.52
19 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 5.44
MB Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.90
MB Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.60
David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 DNP
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová
ASK LovosiceASK Lovosice
81 5.34 11.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.30 9.00
3 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.15 8.00
4 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.11 7.00
5 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 5.11 6.00
6 Barbora SlabochováBarbora Slabochová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.96 5.00
7 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.78 4.00
8 Noemi KrascsenitsováNoemi Krascsenitsová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.76 3.00
9 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.74 2.00
10 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.73 1.00
11 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.68
12 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.67
13 Emma ZenkerováEmma Zenkerová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 4.63
14 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.60
15 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.59
16 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 4.44
17 Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.43
18 Kristýna KaslováKristýna Kaslová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 4.41
19 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.39
20 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.24
21 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.17
22 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.13
MB Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.63
MB Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.44
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 25 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 14.24 11.00
2 Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 13.56 9.00
3 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
96 13.00 8.00
4 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 12.78 7.00
5 Jan ŠulcJan Šulc
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
87 12.29 6.00
6 Petr ČmudaPetr Čmuda
AK MostAK Most
92 12.17 5.00
7 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 11.82 4.00
8 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 11.56 3.00
9 Jan JaníčekJan Janíček
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 11.37 2.00
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 NM
Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 DNP
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 11.21 11.00
2 Denisa GunarováDenisa Gunarová
ASK LovosiceASK Lovosice
81 11.01 9.00
3 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 10.92 8.00
4 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.85 7.00
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.68 6.00
6 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.46 5.00
7 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 10.37 4.00
8 Jana ŠimkováJana Šimková
AK MostAK Most
97 10.33 3.00
9 Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 10.25 2.00
10 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 10.18 1.00
11 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10.01
12 Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.68
13 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 09.63
14 Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
95 09.59
MB Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 10.37
MB Klaudia KálnayováKlaudia Kálnayová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 DNP
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.33 11.00
2 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 11.11 9.00
3 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.51 8.00
4 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 10.30 7.00
5 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 09.70 6.00
6 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 09.58 5.00
7 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 09.47 4.00
8 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 09.34 3.00
9 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 08.82 2.00
10 Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 08.24 1.00
11 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková
AK MostAK Most
88 08.11
12 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 08.09
13 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 07.72
14 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 07.68
15 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 06.85
16 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 06.53
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 14.82 11.00
2 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 14.47 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 14.44 8.00
4 Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 14.28 7.00
5 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 12.79 6.00
6 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 12.74 5.00
7 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 12.72 4.00
8 Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 12.17 3.00
9 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
80 12.02 2.00
10 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 12.00 1.00
11 David UrbanDavid Urban
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 11.81
12 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 11.69
13 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 11.50
14 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 11.21
15 Martin KošťálMartin Košťál
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 11.18
16 Richard KováříkRichard Kovářík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
76 11.12
17 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 11.06
18 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 10.91
19 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 10.64
Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 DNP
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 37.95 11.00
2 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 34.34 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 33.22 8.00
4 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 32.37 7.00
5 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 31.16 6.00
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 30.27 5.00
7 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 28.81 4.00
8 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 26.56 3.00
9 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 26.38 2.00
10 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 25.92 1.00
11 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 24.26
12 Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 23.54
13 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 23.08
14 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
AK MostAK Most
98 22.69
15 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 21.79
16 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 21.00
17 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 20.56
18 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 18.29
MB Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 34.15
MB Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 28.67
MB Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 15.69
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 50.96 11.00
2 Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 45.96 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 42.96 8.00
4 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 39.39 7.00
5 Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 38.08 6.00
6 David UrbanDavid Urban
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 37.05 5.00
7 Martin KošťálMartin Košťál
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 36.86 4.00
8 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 36.78 3.00
9 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 34.69 2.00
10 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 34.16 1.00
11 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
74 33.89
12 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 32.22
13 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 32.00
14 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 31.13
15 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 30.67
16 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 30.57
17 Richard KováříkRichard Kovářík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
76 24.81
Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 DNP
Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 44.74 11.00
2 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 39.18 9.00
3 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 37.55 8.00
4 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 24.10 7.00
5 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 23.48 6.00
6 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 23.10 5.00
7 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová
AK MostAK Most
98 22.42 4.00
8 Nikola DavidováNikola Davidová
AK BílinaAK Bílina
98 20.82 3.00
9 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 18.46 2.00
10 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 15.20 1.00
MB Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 34.26
MB Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 32.05
MB Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 15.46
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 49.10 11.00
2 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 46.92 9.00
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 44.57 8.00
4 Tomáš NovákTomáš Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 43.46 7.00
5 Jan BakalaJan Bakala
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
62 41.92 6.00
6 Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
67 39.44 5.00
7 Jan WernerJan Werner
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
84 38.17 4.00
8 Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 37.54 3.00
9 Radek ŘezáčRadek Řezáč
AK MostAK Most
72 33.78 2.00
10 David UrbanDavid Urban
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
94 28.92 1.00
MB Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 49.27
MB Jakub KubálekJakub Kubálek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 38.09
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
97 40.46 11.00
2 Simona ScholzováSimona Scholzová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
72 36.96 9.00
3 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 33.67 8.00
4 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 33.17 7.00
5 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 32.72 6.00
6 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 32.64 5.00
7 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 30.91 4.00
8 Karolína UrešováKarolína Urešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 30.06 3.00
9 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 29.52 2.00
10 Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 29.29 1.00
11 Vendulka PraskáVendulka Praská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 28.25
12 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 27.21
13 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 26.86
14 Lucie VáňováLucie Váňová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 26.08
15 Natálie KopčanováNatálie Kopčanová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
99 26.08
16 Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
96 25.00
17 Eliška ŽubretovskáEliška Žubretovská
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 24.31
18 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 24.12
19 Štěpánka DvořáčkováŠtěpánka Dvořáčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 23.78
20 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 22.85
21 Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 18.12
MB Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 24.39
MB Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 18.46
MB Štěpánka ŠtulcováŠtěpánka Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 DNP
Celkem 24 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 31.5.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SazimaDavid Sazima
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 59.15 11.00
2 Jindřich OttlJindřich Ottl
AK MostAK Most
91 53.53 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
96 52.08 8.00
4 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
92 50.01 7.00
5 Jakub DeckerJakub Decker
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 48.15 6.00
6 Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
76 46.82 5.00
7 Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
85 46.49 4.00
8 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 44.78 3.00
9 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
89 42.09 2.00
10 Martin KošťálMartin Košťál
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 40.65 1.00
11 Martin TipkaMartin Tipka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
85 37.03
12 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 36.80
13 Richard KováříkRichard Kovářík
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
76 29.46
MB Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 61.25
MB Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 46.08
Vít MašekVít Mašek
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
81 DNP
Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK MostAK Most
87 DNP
Celkem 17 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SCSKV SCSKV SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 202.00
2 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 201.00
3 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 182.00
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 137.00
5 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 135.00
6 AKTPR AKTPR SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 105.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 191.50
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 152.50
3 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 122.50
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 103.50
5 USKPR USKPR Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 086.00
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 079.00
7 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 073.00
8 MLBOL MLBOL AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 070.00
9 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 053.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x400 m
Celkem 9 závodníků